reklama

1:1 vs. 2:1 aneb SRAM vs. Shimano

Nejak se mi na netu nedari zjistit vyhodu ci nevyhodu pomeru razeni 1:1 u SRAMU. Predpokladam, ze je to spis vyhoda, ale nevim jaka :(.

[ Zpět ]
Datum: 25.10.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka)
  • Re: 1:1 vs. 2:1 aneb SRAM vs. Shimano

mensi sily na lanko - mensi propruzovani lanka,bowdenu a taky treni v bowdenu by melo byt mensi.

[ Zpět ]
    Datum: 26.10.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zpet,to treni bude asi stejny,treci sila na lanku bude mensi ale diky prevodovymu pomeru by na pacce mela byt zhruba stejna.To pruzeni by ale melo byt mensi.

[ Zpět ]
      Datum: 26.10.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Větší přesnost řazení u SRAMU.U šimpána pak stačí že se zafláknou bovdeny a už si nezařadíš. SRAM forever!

[ Zpět ]
    Datum: 27.10.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (norman (norman.bates@email.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.

Hledám: Parťačku

12.11.2017
Hledam kamaradku na kolo,behani,kafe nebo jen tak na pokec po praci nebo o vikendu.Sportuji v okoli Branika a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

112 cyklistů (2 přihlášení)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017