reklama

Sklíčka k Řazení XT 3x9 Rapidfire

Zdravím všechny, nejde někde sehnat plastová sklíčka na řazení XT 3x9 Rapid fire, která ukazují zařazené převody ? Myslím tím obě, pod těma sklíčkama běhá reflexní ukazatel, mám je dost poškrábaná-už jsem tak koupil.

[ Zpět ]
Datum: 22.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (isoman (isoman@seznam.xx))
  • Re: Sklíčka k Řazení XT 3x9 Rapidfire

Zkus zkontaktovat přímo www.paul-lange.cz, ale když to bude mít, tak počítej s nekřesťanskou cenou. Nicméně držím palce :-)

[ Zpět ]
    Datum: 22.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

S tím si hlavu nelam. Nejdřív mi přestal ukazatel od šaltru ukazovat, opravit to nešlo. Pak jsem ten ukazatel pro jistotu při jednom pádu urval ale, pořád to řadí dobře :)

[ Zpět ]
    Datum: 24.06.2006
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky.Takže jsem zkontaktoval Paul Langer Ostrava a sklíčka jsou jako náhradní díly i s tím pouzdrem, cena 700,- za obě :-(.

[ Zpět ]
    Datum: 26.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Indra)

No jo, náhradní díly jsou hodně drahé...

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)

Zkus ty stare vylestit,treba zubni pastou.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)

No to není vůbec špatný nápad ! Doufám jen že to nebude ještě horší :-)).

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Indra)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
dnes
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

187 cyklistů (19 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017