reklama

author kinetic

Dobrý den, jaký je Váš názor na toto kolo http://www.author.cz/cs/kola/katalog/detail/...
pro zacatecnika. Díky

[ Zpět ]
Datum: 21.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (LukyCR (luky.chrudim@seznam.xx))
  • Re: author kinetic

Měl jsem model 2000 s pevnou vidlí. Odjezdil jsem na něm za 5 let asi 17000 km a byl jsem vrchovatě spokojenej, asi jsem se trefil, nebo jsem si na něj zvykl. Na tomhle bych si nechal vyměnit osmikolečko a řetěz za lepší (HG 50/ IG 51),. Tu vidli neznám. Když počkáš na slevy, pořídíš ho lehce pod desítku.

[ Zpět ]
    Datum: 21.06.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: author kinetic

Řekl bych, že pro začátečníka dobrá volba. Slušně vybalancované osazení, ani vidle už není ten nejhorší model.
    Jediná výtka (je to možná spíš moje osobní preference) je vůči duralu jako materiálu, protože jak známo, dural postupem času tvrdne a křehne. Jinak řečeno, po pěti či více letech už bych mu přestával věřit v extrémějších podmínkách ..... ale ostatně po pěti letech ježdění už člověk nebývá začátečník a začne se poohlížet po něčem lepším ;o)))

[ Zpět ]
    Datum: 22.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Najdu partnera?

včera
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…

Hledám: Kamarádku na kolo i na turistiku

18.08.2017
Hledám kamarádku na dovolenou na kole nebo s turistikou v období listopad-březen, nejlépe s CK nebo i s partou…

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

113 cyklistů (6 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017