reklama

Crosse nebo horske

Jeste jeden dotaz.
(vice jeste vysvetluje
http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2706
)
Mam Authora Stratose 99 a az na posledni niceni dusi a obcastnemu zapadnuti do spar (tram koleje, spary v silnicich , kanaly) jsem vice nez 100% spokojen.
Kola uz ma ale neco za sebou. Takze bud hromadna prestavba nebo priblizne za stejnou cenu nove.
Ale jake ?
Jezdim nakole v Praze do Prace. Dlazdicky jsou sice hruza, ale to bych vyresil odpruenou vidlici. Zde je Cross preidealni. (asi 70%).
Hodne jezdime na Sumave. Tam ted vsude bohuzel cpou asfalt. Jezdi se na nem super, ale proto tam nejezdim. Zde by byl a mozna jeste idelanejsi silnicka. Takze Cross idelal.
No a zbytek je fakt teren. Vcera kameny, koreny, bahno. To je s Crossem hruza. Ono i na tu dlazbu a obrubniky v Prag;u by byl horskac vetsi ?
Dve kola mit nemuzu, nemam protor.
Ted mam "traktor" vpredu Ritchey 700x32 a vzadu nove Ritcey 700x35

Doporucite horske s velkejma kolam a mensi sirkou (nejake ty 29,5")
Mam zustat vernej crossu a dtam tam poradny balony (700x42)
Mam si koupit nejake sestavene, nebo pouzit pro me overenej a dobrej ram a postupne si ho postravit ? Chci kroutici razeni, lepsi vidlici, takze to stejne vetsinou v sestav enekoupim a na kolo na zakazku asi mit nebudu.
dik vsem za reakce, snad to pomuze vice lidem.

[ Zpět ]
Datum: 18.06.2006
Autor: Jivo

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: Crosse nebo horske

... No a zbytek je fakt teren. Vcera kameny, koreny, bahno. To je s Crossem hruza...
    Přesně kvůli této větě bych volil horské kolo. Na silnici si obuješ hubené slicky, do terénu nasadíš 2.1 nebo i víc se vzorkem. Už se to tady probíralo x-krát, výsledek žádný. Každý hájí svoje. Toto je můj názor - z bajka uděláš kolo i na silnici, z crosse kolo do náročného terénu ne.

[ Zpět ]
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

29" bike.

[ Zpět ]
    Autor: ekib
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Souhlas, 29" by mohlo být to pravé. Rám z MTB ti nahodí možná kilo či dvě navrch, ale za tu možnost širších plášťů (pokud je třeba) a robustnost to asi stojí. A nebo zvaž ty prostory, taky jsem si myslel že už se mi domů nic kromě starého favorita nevejde a teď tu kromě toho mám crosse, mtb a manželky mtb. Když se chce, všechno jde.

[ Zpět ]
      Datum: 19.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

288 cyklistů (32 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017