reklama

Divné pnutí při záběru SH XT !

Zdravím všechny ! Potřebuji poradit, jinak jsem v koncích a nevím co dál. Vlastním GT Zaskar, ze kterého jsem sundal dobře fungující sadu SH deore XT/8 (LX/8) a dal jsem ho na kolo Duratec Devil, které prodávám a za utržené penízky koupím Sh XT/9 na Zaskara. Na Duratec jsem ve finále namontoval přesmykač XTR top swing starší model, zadní nábu SH Deore, kazetu SH XT/8, řetěz IG 51, Kliky SH LX/8, střed čtyřhran XT. A nyní problém: Řazení smyku a přehazovačky funguje přesně, ovšem při záběru (silovém) např. do kopce cítím divné (nepřesné) pnutí od zadní kazety, jakoby neseděl řetěz nebo tak něco. Kazeta XT/8 má najeto cca 1500 km, řetěz IG 51 cca 300 km, přitom na GT mi to fungovalo perfektně. Nemůže to dělat ořech nebo Deorečkovej náboj, který má cca 2000 km ? Na GT jsem měl XTR. Už fakt nevím, kamarád čeká na prodej kola, ale takhle mu to nechci předat, nejde mi jen o výdělek.
Děkuji za rady všem.

[ Zpět ]
Datum: 14.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Indra ([email protected]))
  • Re: Divné pnutí při záběru SH XT !

         

    Takhle je to fakt těžké-zkus zkontrolovat běžné věci-řetězovou linku,hlavně patku rámu-tam stačí moc málo a nic nechodí a ani to nebývá vidět-nejlépe bych ho viděl ve stojanu u sebe v servisu,ale to asi nepůjde :-(((((

    [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Divné pnutí při záběru SH XT !

           

      A odkud jsi ? Kdyby to nebylo moc daleko ...

      [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Indra ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Divné pnutí při záběru SH XT !

           

      Tak tenhle problém mám na Meridě Speeder.Na nejmenším kolečku to nesedí a se zvětšujícími se kolečky se to zlepšuje.Také jsem vše vyladil ale na nic nepřišel.Najeto 800km.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.07.2006
      Autor: Tom
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

572 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024