reklama

kellys nebo merida

Chci si koupit krosové kolo v ceně cca 12000 - 15000Kč.
No a v okolí mého bydliště se prodávají jen tyto značky kol. Tedy ještě GT, ale to se mi vůbec nelíbí. Kterou značku kola by jste mi radili? A proč?

[ Zpět ]
Datum: 13.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (vlk1)
  • Re: kellys nebo merida

         

    V dnešní době je ve stejné cenové relaci mezi značkami tak minimální (pokud vůbec nějaký) rozdíl, že na takto položenou otázku se bude dost špatně odpovídat... Kolo se vybírá hlavně podle toho kde s ním chceš jezdit, jak na něm budeš jezdit, kolik vážíš, podle geometrie a hlavně jakými komponenty je osazeno... Pokud chceš řešit jen značku, tak si kolo vyber podle vzhledu a máš to bez starostí ;-) Ale tento postup nedoporučuji...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kellys nebo merida

           

      Nesouhlasím jen s první větou-jinak všechno platí.Rozdíly jsou naopak někdy značné-podívejte se pořádně:-))))))

      [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (merida)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kellys nebo merida

             

        Mám takové podivné tušení, že ho nenápadně chceš přemluvit k Meridě ;-))) Pletu se...? ;-)
        O.K., já proti ní vůbec nic nemám, jsou to dost dobrá kola...

        Těmi rozdíly-nerozdíly jsem chtěl jen naznačit, že mám na mysli rámcové vybavení kola, ne jen některé díly. Určitě se mnou budeš souhlasit, že když na tom kole bude jedna dvě věci "lepší", tak zase něco jiného tam bude "horší"... Obzvlášť v cenové relaci, kterou má na mysli... Např. slušná vidlice vs. obyč. Alivio, maximálně Deore přehazka... A naopak, třeba už komplet LX vs. vidlice zralá na výměnu už při koupi... Pak opravdu bude záležet co s tím kolem bude vyvádět. Někomu ta vidlice vadit nebude a preferuje přesnější řazení a naopak někdo zase chce lepší jízdní vlastnosti a na kvalitě řazení mu zas tolik nezáleží.
        Snad jsem to vyjádřil srozumitelně...

        [ Zpět ]
        Datum: 13.06.2006
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

346 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024