reklama

Škrábance na kole co s tím?

Nevíte někdo jestli existuje něco č ím se dají drobnější škrábance na rámu zaleštit?Druhá otázečka,zda je v olomouckém kraji nějaká firma která dokáže větší škrábance kvalitně zastříkat?Dík

[ Zpět ]
Datum: 12.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Tonda)
  • Re: Škrábance na kole co s tím?

         

    Já jsem našel pod sedlem zastrčenej igeliťák s barvou, jako lak na nehty. Ale použil jsem ji jenom zpočátku, kolo má mít patinu. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.06.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Škrábance na kole co s tím?

         

    Existují různé 'tužky' nebo barvy v malém balení (např. Auto-K-Lack 9ml). Prodávají se v mototechnách a podobných obchodech. Nedoporučuji používat barvy na modely typu Humbrol, barva se velmi rychle oloupe.

    Ale na druhou stranu, co je to za bajk, který nemá nějaké šrámy???

    [ Zpět ]
    Datum: 12.06.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Škrábance na kole co s tím?

           

      Ad poslední věta:
      To je pravda, snažit se retušovat šrámy by mohlo být považováno za nebikerské:-)))))))

      [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Škrábance na kole co s tím?

             

        To je fakt,nic jdu pro pilník a pořádně to kolo vopiluju,abych byl nejvetší biker v okolí-:))

        [ Zpět ]
        Datum: 13.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (xx)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Škrábance na kole co s tím?

               

          Jen poznám

          [ Zpět ]
          Datum: 13.06.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Škrábance na kole co s tím?

               

          Pardón, nějak mi to ulítlo, tak tedy znovu: jestli se rozhodneš pro ty barvy, jak o nich tady výše píše ckp13, tak jen upozorňuji, že se dají koupit např. v ceně 100,- /kus bez metalízy a 200,-/kus s metalízou a naopak za cca 19,-/kus bez metalízy i s metalízou od firmy Toyota, která to prodává na zamáznutí škrábanců laků na svých autech. Je to velký jako lak na nehty, štěteček to má v sobě a navíc to můžeš ještě přemáznout bezbarvým lakem téže firmy. Jednou jsem to zkusil, když mi kámen odrazil lak v průměru cca 10 mm a dopadlo to dobře.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.06.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Škrábance na kole co s tím?

         

    Jeden "extrém" - kámoš měl krásnýho Marina. Nemohl se ale smířit s jeho dokonalým lakem a vzhledem a tak vzal štětku a celýho ho natřel černou barvou. Od té doby je maximálně spokojenej...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Škrábance na kole co s tím?

         

    Nevim jestli by se Ti yplatilo si nechat zastrikat skrabance ve firme, to by mozna vyslo jak cely novy lak, se krabancema je dost prace. Kdyz jsem mel kolo novy, tak jsem to zadubaval lakem, co mam na auto, je to skoro stejny, ale uz to neresim, to bych nedelal nic jinyho, nez lestil kolo, az bude barva moc skareda, tak to prestrikam cely....

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2006
    Autor: Stana
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Škrábance na kole co s tím?

         

    Tak po tomhle jsem se pídila hned jak se mi o kolo otřel první kamínek. Domnívala jsem se, že je to stejný princip jako u auta - nanesu a pak jemňoučkou brusnou pastou brousím a leštím až do ztracena.
    V servisu mě od toho ale odradili - něco sice prý existuje, ale spíše to vzhledu a laku ve finále uškodí a rozhodně to nelze aplikovat podle mých představ...
    Nicméně vyřešila jsem to stejně jako u auta - kolo (tedy rám) nemyju, jen ho otřu hadrem, aby ty vady na kráse laku nebyly tak vidět :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Škrábance na kole co s tím?

         

    Nové kolo si nech nastřikat spermiciovou barvou, aby jsi si hohl, vždy znovu nastřikat

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan*)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Škrábance na kole co s tím?

         

    A co takhle barevny "turtle" vosky. Vosk se vylesti a zatahne skrabance :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LOBO)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Škrábance na kole co s tím?

         

    Zkus ty škrábance ignorovat. Kolo má mít patinu, aby bylo vidět, že na něm jezdíž. :-))))

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2006
    Autor: Bejbís
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024