reklama

GT a Hayes Sole Disc

Bikeři,nesetkal jste se někdo s problémem jako mám já?Koupil jsem GT Avalanche 1.0 disc a už když jsem jel na garanční prohlídku tak se mi z brzd při brždění začaly ozývat divné zvuk,spíš vibrace jako kdyby něco drhlo-vypadalo to jako kdyby destičky drhly o otvory v kotoučích.Na prohlídce mi řekli,že to není normální a vyměnili mi kotouče.Ale asi po 50 km to začalo znovu - na zadní i přední brzdě.Jel jsem znovu do servisu a sami si s tím neví rady,dokonce kontaktovali i GT servis a tam se s tím taky ještě nesetkali...prý všechno funguje jak má,ale nejde zjistit čím to je. Nemáte někdo podobnou zkušenost?Díky

[ Zpět ]
Datum: 10.06.2006
Autor: mikop
  • Re: GT a Hayes Sole Disc

         

    máš tam ty Hayes Sole jo?

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2006
    Autor: james74
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: GT a Hayes Sole Disc

           

      Jo,Hayes Sole Disc

      [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2006
      Autor: mikop
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: GT a Hayes Sole Disc

         

    máš tam ty Hayes Sole jo?

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2006
    Autor: james74
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: GT a Hayes Sole Disc

         

    Jak dlouho to kolo máš?!? Evidentně jsi před nákupem nečetl recenze, že?!?
    Já mám Avalange 0.5 disc z roku 2004 a před nákupem jsem se rozhodovala právě mezi 1.0 a 0.5. Rozhodující pak byly recenze právě na Hayes, které prostě tenkrát pískaly" a ani servis si s tím nevěděl rady.
    Jak je vidět, tak s Hayes jsou jakési problémy i nyní, takže já osobně nelituji nižší verze, i když mě ale nakonec díky nákupní výměně vidlice vyšla dráž než verze 1.0 :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: GT a Hayes Sole Disc

           

      Mám ho měsíc.Ale nejedná se o pískání,toto jsou spíš vibrace.Myslím si,že v servisu mi nekecají,prý těchto brzd prodaly stovky a toto je druhé kolo na kterém se takový problém vyskytl.A to první bylo kupodivu taky GT avalanche.Radko,ty píšeš,že 0.5 je nižší verze a vyšla tě nakonec dráž než 1.0 - ale to máš vyšší verzi než je 1.0. Tvoje měla stát 26 000Kč a ta jedničková asi 19 000 tis.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2006
      Autor: mikop
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: GT a Hayes Sole Disc

             

        A křivdíš mi,když si myslíš,že nečtu před nákupem recenze.....asi 2 měsíce jsem nic jiného nedělal než seděl u netu,četl časopisy a chodil po prodejnách....už mi manželka říkala,že jsem se zbláznil. Tož tak,spíš mám smůlu.....

        [ Zpět ]
        Datum: 11.06.2006
        Autor: mikop
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: GT a Hayes Sole Disc

             

        No jo, tak to já si to zase spletla s nulkou.
        Ta moje byla tehdy v základu za 25.500 - po dvou letech to moc nahoru teda nevylezlo.
        A ty brzdy - mám pocit, že máš pravdu - tohle právě byl ten problém. Servisáci mi to přiznali, až když jsem to vyšťourala právě na těch recenzích a říkali, že si s tím prostě nevědí rady. Za ty dva roky to ale určitě někam pokročilo, i když mě překvapuje, že u těch brzdy samotných se to objevuje stále, jak je vidět...

        [ Zpět ]
        Datum: 12.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: GT a Hayes Sole Disc

               

          No,abych to uvedl na správnou míru - ty ceny co jsem uváděl jsou z ceníku 2004.....a jinak GT šlo všeobecně s cenou dolů...

          [ Zpět ]
          Datum: 12.06.2006
          Autor: mikop
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

386 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024