reklama

kemp

ahoj,nevite o nejakem kempu v jiznich cechach okolo trebone a jindrichva hradce,kde je pekne prostredi dobre ceny,pekne chatky a nejake jine zvlastnosti.
dik za vsechny rady a postrehy z cest

[ Zpět ]
Datum: 09.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (lada ([email protected]))
  • Re: kemp

         

    Ahoj. Loni jsme byli v kempu Luznice, primo ve vesnici Luznice. Je to nedaleko rybniku Rozmberk. Ale je to spis takove stanoviste vodaku. Ale chatky tam maj...takove jako na tabore. Jinak znama je Majdalena, ale nikdy jsem tam nebyl.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kemp

         

    Ahoj, přímo v Třeboni autokemp Třeboňský ráj, viz. http://www.autocamp-trebon.cz/
    Jak to tam vypadá, nevím, nikdy jsem tam nebyl.
    PS: Co máš na mysli "jinýma zvláštnostma??":-)

    [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kemp

         

    Zkus se podívat sem http://www.mujweb.cz/cestovani/camp.piskovna
    Je to kemp u Suchdola lad Lužnicí. Jsou tam i chatky(i když dnes je asi na rezervaci dost pozdě) , příjemná restaurace s venkovním posezením, přes málo fregventovanou silnici skvělé koupání v pískárně, lepší než nějaký rybník. Kolem spoustu cyklotras , do Třeboně kousek.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (A..)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kemp

         

    Obecně používám tohle. Není tam zdaleka vše, ale je tam toho dost.
    http://www.dokempu.cz/

    [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2006
    Autor: Dan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kemp

         

    Ahoj,mohu Ti dopiručit kemp Osika u Nové Bystřice.Velice pěkné prostředí a super projížďka po České Kanadě.www.kemposika.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Šidloch ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kemp

         

    Mohu doporučit chatovou osadu Kosky, asi 4 km od Chlumu u Třeboně. Jsou tam jednoduché 4-lůžkové chatky a je to tam fajn. Ale o prázdninách už mají asi docela plno. Jinak se podívej www. kosky.cz.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kemp

         

    V tehle oblasti je tolik kempů...
    Rádi ale uvítáme tvé zkušenosti s nimi :o)))

    Já osobně vím, že u Nové Bystřice neprohloupíš a na Staňkovském rybníce rovněž.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (18 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024