reklama

Agga sport

Namáte někdo zkušenost s internetovým obchodem Agga shop? Na stránkách http://www.bikesky.cz/ jsem si našel crossové kolo Dema Esperia v akci za 14 150,- Kč. Což je o 3 tis. méně než v ostatních obchodech, tak se rozmýšlím, zda do toho jít. Díky

[ Zpět ]
Datum: 08.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukas61 ([email protected]))
  • Re: Agga sport

         

    Já u nich nedávno kolo kupoval (taky zlevněný, loňskej model, z 18 tisíc na 13). Ne přes internet, ale v tý prodejně na Plzeňský. Normální cyklokrám. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Agga sport

         

    Je to takto: Kolo Dema Espiria mají na krámě za běžnou cenu. Při objednávce "přes internet" platí ta sleva, ale garanční seřízení a reklamace se stejně vyřizují v tom kamenném obchodě na Smíchově. Jde o to, jak to máš na Smíchov daleko. Rozhodně nemůžeš kupovat kolo, na který sis nesedl, třeba by ti geometrie nevyhovovala.

    (Když už jsem se tam stavil, tak jsem tam rovnou koupil pro vnučku odrážedlo. Za "internetovou cenu", i když "pultová cena" byla jiná. Ale díky tvému dotazu už jsem "internetovou cenu" znal, tak jsem se na ni odvolal. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Agga sport

           

      Prosimtě kolik stojí takové odrážedlo? Od kolika let jsou děti schopny se na tom odrážet? Omlouvám se za mimotematismus, ale "sonduju terén" do budoucna.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2006
      Autor: Zakarr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Agga sport

             

        http://shop.bikesky.cz/obchod.php?ukaztovar=1285 Vnučce budou v srpnu dva (roky). Jestli se bude odrážet, to nevim, to se uvidí. V nejhoršim mi to otlučou. (O hlavu. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2006
        Autor: žofka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Agga sport

             

        V podstatě jak sedí a udrží rovnováhu, tak ho můžeš na odrážedle zkoušet. Dělají se různě veliká a různě tvarovaná.
        Naše holky měly od 1 roku takové autíčko - buď se na něm jelo nebo se tlačilo a dokonce se v něm dal vozit i náklad pod sedačkou. Úžasná záležitost.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Agga sport

             

        Nejdřív můžete trénovat používání cyklistické vložky a pití ionťáku z bidonu. Pak přidáš přilbičku a dají se trénovat pády. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2006
        Autor: žofka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Agga sport

               

          A od třiceti měsíců musí prcek na odrážedle začít trénovat jízdu do hospody, aby nebyl v dospělosti nepřipravenej...

          [ Zpět ]
          Datum: 08.06.2006
          Autor: ckp13
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Agga sport

           

      Do Prahy to mám z Brna docela z ruky. Možná zkusím postup takový: vyzkouším kolo v kamenném obchodě poblíž a když mi bude sedět, tak jej objednám v Praze. Ty 3 tisice stojí i za to, že si garanční seřízení budu muset někde zaplatit a budu doufat, že nebude třeba reklamovat :)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lukas61)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

275 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024