reklama

Co s sebou na týdenní výlet na kole?

Chceme jet s přítelem pod stan na kole cca na týden na Slovensko.Poradte,co s sebou?(oblečení,jídlo,jaký stan,brašny...)a vše co vás napadne,jaké máte zkušenosti?Brát batoh na záda?Dík:-)

[ Zpět ]
Datum: 07.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Micky)
  • Re: Co s sebou na týdenní výlet na kole?

         

    Batoh rozhodně ne (jestli nejedete do hor, pak by se možná hodilo mít batoh na nosiči a v případě nutnosti někam kolo vynést hodit batoh na záda).
    Taky je asi zbytečné brát s sebou příliš mnoho oblečení stejného druhu. Mám zkušenost, že když si vezmu na týdenní výlet např. troje ponožky nebo tři trička, nakonec stejně jedu jen v těch jedněch.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2006
    Autor: PavelŠ
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co s sebou na týdenní výlet na kole?

         

    Kdyz napises mejla (nemusis tady, staci mi napsat na [email protected] ) tak ti poslu svuj osobni seznam veci, je tam opravdu vse co sem kdy na vyletech potreboval (a neni co sem zjistil ze nepotrebuju). Jinak souhlasim s PavlemŠ ze jet s batohem na zadech se neda, lec pokud chces na delsi dobu opustit kolo (napr treba navsteva hradu ci tak neco) tak je vhodne ho mit sebou (ja osobne jako batoh pouzivam odepnuty horni dil trojbrasny). A take ze veci stejneho druhu postaci max po 2 kusech (snad jen krom ponozek ci mozna i pradla). Stan samozrejme lehky a skladny, pokud hodlate spat mimo kempy tak nejake vhodne barvy (treba stavet nacerno uprostred lesa stribrny stan se opravdu moc nehodi - lec take jsem videl). A co se tyce baleni veci do brasen tak opravdu velice doporucuji co jsem zahlid i v jine diskuzi - balit vse do igelitaku. Ja mam doma hromadu tech igelitovejch polokabel co davaj v kazdym vetsim ksefte zadara na nakup, do kazde brasny dam veci tak do 3 sacku, a beru jich i zepar prazdnejch sebou navic. Tez se relativne osvedcili i pytle na odpadky (samozrejme nepouzity) :-) - ale ty se vic trhaj. A co se tyce jidla tak toho bych na Slovensko sebou moc nevez, tam se da nejake poridit temer vsude a skoro zadarmo (narozdil treba od Rakouska). Tot tak ve zkratce asi vse.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2006
    Autor: Koťas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co s sebou na týdenní výlet na kole?

           

      No prece hodne RUMU+BOROVICKU.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (RUM)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co s sebou na týdenní výlet na kole?

         

    Jukni na www.epastorek.cz Pekne stranky a maj tam i seznam veci, co vozej....

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co s sebou na týdenní výlet na kole?

         

    Dík moc za rady,ještě bych se chtěla zeptat,kolik kilo zátěže je optimální do lehčího terénu pro mě(22let,55kg,celkem sportuju,ale se zátěží jsem ještě nejela nikam)a pro přítele?

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Micky)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co s sebou na týdenní výlet na kole?

           

      Kdyby vás napadlo ještě něco,co by se nám mohlo hodit,tak prosím napište na [email protected]ÍKY MOC

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Micky)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co s sebou na týdenní výlet na kole?

           

      Zátěž si musíš vyzkoušet. Mě se třeba se zatíženým zadkem jezdí daleko lépe než bez něj. Nevím proč, ale jezdí.
      Nikdy jsem svou bagáž nevážila, ale když si prostě musíš sbalit, co si musíš sbalit, tak jsou jakékoli diskuze o případné váze nesmyslné.
      Spíš se řiď tím, pro jakou zátěž je tvůj nosič - to je důležitý údaj.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co s sebou na týdenní výlet na kole?

           

      Ahoj
      já taky zátěž neřeším, protože na nosiči na kole to není tak kritické jako třeba v batohu na zádech. A taky musím říci, že jsem na tom podobně jako Radka, že když po 3týdenní dovolené s plnou polní sednu na prázdný kolo, že to je takový "divný" pocit, prostě to není ono :-)
      Samozřejmě, za la léta už vím, co je a co není nezbytné, ale na kole kilo sem a kilo tam, taky jsem to nikdy nevážila.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy*)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co s sebou na týdenní výlet na kole?

         

    Tak to já to vážím. Po Česku na 14 dní mám naloženo na kole cca 17 kg.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2006
    Autor: Marco
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co s sebou na týdenní výlet na kole?

           

      I se stanem a spacákem?!? Tak to je příjemná váha.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

256 cyklistů (10 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024