reklama

Znáte ?

http://www.angletechcycles.com/bikes/hybrid...

[ Zpět ]
Datum: 07.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (marcel1123)
  • Re: Znáte ?

         

    fusion bikes

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (marcel1123)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Znáte ?

           

      Ale to je spíše jakýsi pololežák, ne?!?
      Jaké to má výhody/nevýhody oproti normálnímu kolu a lehokolu?!?

      [ Zpět ]
      Datum: 07.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Znáte ?

             

        http://www.spincyclz.com/.......to opravdu nevím ,náhodou jsem najel na tyto stránky .Asi je to tak něco mezi oběma koly :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (marcel1123)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Znáte ?

               

          Mě přijde, že z toho musí hrozně bolet záda, tak proto by mě to zajímalo. Ale zkusím tam nalistovat nějakou diskuzi nebo recenze.

          [ Zpět ]
          Datum: 07.06.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Znáte ?

                 

            kdybych zjistil přesné rozměry tak bych se pokusil něco takového sestavit ........jen tak na zkoušku..........a nebo to zkusit jen tak od oka

            [ Zpět ]
            Datum: 07.06.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (marcel123)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Znáte ?

                   

              Je ale fakt, že na SportPrague nic takového vidět nebylo. Docela ráda bych se na tom hybridu projela - chtěla bych vyzkoušet stabilitu apod., protože tady je těžiště posunuto zcela abnormálně - alespoň pro mě klasického cyklistu...

              [ Zpět ]
              Datum: 07.06.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Znáte ?

             

        Ahoj!
        Kdysi jsem viděl obrázek návrhu dost podobného městského kola, snad od Remerxe. Sedlo je v takové výšce, že umožňuje velmi snadné nasednutí/sesednutí a i rozjezd by měl být méně problémový, než pro začátečníka na lehokole. Tím je asi uživatelsky příjemnější pro starší lidi, kterým se někdy obtížně na kolo nasedá a i při zastavování mohou mít problémy. Autora kol by asi můj názor nepotěšil (některá jsou docela "brusy"), ale jinou výhodu nevidím...

        [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2006
        Autor: drak
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Znáte ?

               

          máte pravdu.....ty peníze bych za to asi nedal ........je to dost drahý experiment , ale zkusit něco takového udělat z nějakého bazarového kola by nebylo marné.....jen tak na zkoušku :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 07.06.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (marcel123)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Znáte ?

         

    Znám jen z obrázků (tyhle konkrétně), na jednom hybridu s podobným posazem jsem se svezl, nic moc. Je to hybrid, to znamená, že zkombinuje lehokolo s klasikou. A pochopitelně nejen výhody ale i nevýhody. Pohodlí nic moc, pokud nedáš řídítka hodně vysoko jako na chopperu, je šlapací úhel hodně uzavřený - jako bys narážel stehny o břicho. U těch Rans Fusion navíc vyzdvihují to, že řídítka dáš hodně nízko a pak se k nim můžeš přitahovat a dobře to akceleruje a jede do kopce. To pohodlí tím ale zmizí. A že můžeš dát do pedálů víc než jen svoji hmotnost? A o kolik víc? Když se zapřu zády do sedačky tak, že v ní praští, podle některých studijí tlačím na pedál silou odpovídající dvojnásobku hmotnosti, proto se to používá jako u stíhačky forsáž, jinak si zrušíš kolena, nejsou na to stavěná. Takže te Fusiony mají výhodu oproti klasice, ale menší než lehokolo. Z části to asi kompenzují hmotností, ta moje sedačka váží víc než ta na Fusionu.
    O sedadle se nebudem bavit, my lehocipedisti víme svoje:-).
    Řiditelnosti bych se nebál, svezl jsem se na víc modelech od RANSu a všechny se řídily skvěle, předpokládám, že když umí geometrii lehokol, zvládnou i hybridy tak aby to příjemně jezdilo.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2006
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

447 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024