reklama

Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

Tak me napada,kolik kol kdo vystridal za nejake to seriozni cyklojezdeni...nepocitam ono sladke mladi na pionyru ci esce...,a na ktere mel ci ma nejlepsi hodnoceni ci vzpominky vzhledem k jeho kvalite atd.Spoustu cyklistu ma hodne osobnich nazoru na urcite znacky kola aniz by na nich opravdu jezdilo???Tzn kde berou tu jistotu?Neco se da vycist,ale da se na tom stavet hodnoceni?

[ Zpět ]
Datum: 05.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (musos (gofor2@seznam))
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    treba tady :)
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2580
    na znacce nezalezi, ale na typu, osazeni, geometrii, ....., ....., ...., ... atd. atd. Muzu klidne vyzkouset x kol, ale nemuzu nikdy tvrdit, ze ta ktera znacka je a priori lepsi nez jina.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      To je ale o něčem jiném...

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    1998 Olphram Favorit - poctivá ocel a první nezkušené začátky
    1999 mountain bike Yukon - ušlo, najela jsem na něm docela dost i v horských terénech (Rakousko)
    2000 Author Traction s nášlapama - z nezkušenosti rám 21" na kterém jsem si totálně oddělala záda a dalších útrap mě zbavil zlodějíček p. Bartoš
    2001 Bianchi - skvělé kolo - sedlo mi "jak prdel na hrnec" - bohužel se začalo sypat a servis už mi ho odmítnul opravovat
    2004 GT Avalanche 0.5 disc - dobré kolo, ale Bianchi to není - bolí mě záda

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      no a nebolí tě ty záda proto, že máš třeba špatný posed?

      [ Zpět ]
      Datum: 07.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Asterix*)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

             

        Někde v tom chyba určitě bude, ale nemůžu na to přijít s čímhnout. Když oměřím staré Bianchi a nynější GT tak je všechno všude stejné a přesto to ve výsledku stejné není. Nevím, nevím...
        A experimentovat se mi moc nechce - jednou jsem to zkusila a posunula jsem sedlo asi o cenťák a po 20ti km pro mě museli přijet autem :o)))
        Možná zkusím ještě shodit řidítka o kroužek níž...

        [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

               

          Na bolavá záda se musí pravidelně cvičit! Nejlepší jsou záklony a předklony. Krční páteř procvičíš záklony s panáčky becherovky, na bederní páteř jsou účinné záklony s dobrou plzní (tuplák je spíš na rozvoj síly). Také hluboké předklony před MUDr. Rathem jsou prospěšné :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 08.06.2006
          Autor: ckp13
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

                 

            Jo tak krční páteř procvičuji dostatečně - ty ostatní partie rychle doladím :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 08.06.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    2001 - Madison: hrůza
    2003 - Rock Machine Thunder: ježdění 90% spokojenom, jen lak nic moc. Od létajících kamínků na různých cyklostezkách se občas odloupne lak.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: Biker65
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      Ten se loupe snad na všech kolech. Dokonce jsemse už sháněla po nějaké barevné "tužce" jako jsou třeba na oděrky na auta, ale zatím jsem neobjevila nic, co by se dalo použít...

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

             

        skús si dať namiešať príslušný odtieň farby, strekni cez šablonu a dobre pretri najjemnejšou pastou na leštenie auta,

        [ Zpět ]
        Datum: 06.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (joci)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    1.Pionyr...musim pripomenout, protoze u nej zacala ta velka laska ke kolum:-)
    2. Liberta s prehazkou
    3. Favorit s dvojtacem (byl jsem strasne IN)
    4. Silnicni Olpran (od teto doby jsem to s jezdenim myslel vazne...jenze cikani mi ho corli...) Jo a misto cykl. bot jsem mel pruhovane kecky (bilo-zelene)...coz mi pomohlo k popularite (mel je i kamos na stejnem kole...takze jsme vypadali jak kokoti)
    5. Sestaveny triatlonovy special na miru (od Barese na 26")...vsici mu rikali "trpaslici kolo"....zrezivelo mi ve sklepe:-)
    6. Author Instict...
    7. Jako druhe kolo na cestovani Author Basic

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      Cikány bych nechal vys.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2006
      Autor: Biker65
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

             

        Nejen cikány... I když mě pan Bartoš kolo splácí, ale při jeho vztahu k práci a životu drobného zlodějíčka to potrvá dost dlouho :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 06.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

               

          Bartoš ten poslanec? :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 10.06.2006
          Autor: james74
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    -v roce 1994 koupě staršího Favorita.Kompletní generálka r.1998.Druhá generálka rámu r.2002.Od té doby ho provětrává dcera a je s nim spokojená.
    -r.2003 mnou skládaný FORT s CrMo rámem.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    Nekdy v mladi silnicni Liberta s tikoleckem, Favorit s petikoleckem a dvoutacem, nejaky noname horak (totalni shit a navic hodne malej)
    Ze serioznejsich kol v 93 silnice Rossin, cr-mo ram (tripletriangel, neco jak dnesni GTcka) osazeny sachsem rival 7000, vypadalo dobre, jezdi krasne a najel jsem na nem moooooc kilacku, slouzi v ramci moznosti doted a nedavno jsem si udelal radost a zacal jsem skladat author Vision, neco novyho, neco ze staryho kola, takovej mismas, ale jezdi sqele. Ram je pro me vynikajici, jenom lak jde nejak rychle dolu, uz ma plno šrámů, ale davam tomu docela zahul, tak se ani nedivim. hodne lidi na author nadava, ale ja nemuzu rict jedinyho krivyho slova, ram je lehounkej a docela mi sedl. casem jeste dostane nejaky lehci kola, poradny Vcka a moooozna lepsi vidlu a bude z toho raketa jak blazen ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: Stana
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    1953 - Pionýr, 1964 - 70 Favorit 2x5, 30 let pauza, 1999 - 2005 Author Kinetic (spokojenost naprostá), od ledna 2005 Rock Machine (takový železný podkolo z bazaru), na dožití asi apgrejdovanej Favorit 3x6. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    1. ???? Pionýr
    2. cca.1976 3/4 ESKA 3 rychlosti (zad. brzda myslim ještě Torpédo).
    3. cca.1980 favorit 10 rychlostí, později s horským tácem 15, berany, pologalusky 22mm. Ukraden.
    4. 1990 favorit f1 postupně předělaný na Trek - rovný řidítka, al.trojtác, 36mm pláště, 12kg.
    Bezvadný kolo, tisíce km i v terénu.
    5. 2006 První nový kolo - Cross Apache Wakita, nášlapy. Zatím SUPER.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    - 1987, Kolo neznámé značky a neidentifikovatelného typu, asi nejblíže treku "Ukrajina" :o)

    - 1992, BMX

    - 1993, Favorit, záložní kousek ze Závodu Míru někdy ze sedmdesátých let, první z pokusů Rokycanské fabriky o jakýsi kompozit. Původně ještě s jednotácem a tříkolečkem, a vzadu s přehazovačkou na principu vnitřní pružiny z náboje, stahované lankem v ní protaženým. V r. 1994 přestavěno na dvoutác pětikolečko SIS a SIS V-brake. Dnes zbyl jen rám, vše ostatní zpuchřelo a zrezivělo, ale rám stále k dispozici, váha 0,7kg !

    - 2005, Hervis Sports Balance CrossSport, 6061 butted rám, 3x9, vidle RST olej, osazení Deore (přehaz, duály, v-brake)/Truvativ (přesmyk, kliky) /Vello (sedlo, doplňky), zbytek zn. Shimano ale neurčitelný typ (náby, kazeta, řetěz atd.). Pláště Kenda, ráfky alu neznámého typu.

    - 2006 Objednáno GT Avalanche Pro (http://www.extremesports.ltd.uk/mtb/product23... Recenze bude, až projedu, snad již po tomto víkendu. Jediná úprava která proběhne ještě před vyjetím je výměna "vlašťovek" za rovná řidítka vč. parohů, obojí plánuji sehnat v kevlar kompozitu.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      co ti vadi vlastovky?

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

             

        Ani ne, na BMXu byly například super. Potíž je, že jsem si zvyknul na parohy, na rovince a při stoupání když nepotřebuji mít v pohotovosti brzdy, tak je často používám.
        No a dokážeš si představit parohy na vlašťovkách ????
        Další věc, džítýčko má rám ze 7005, zatímco ty vlašťovky má z 6061, takže je to i pozitivní vůči váze.
        A poslední věc - na rovná řidítka se pohodlně vedle sebe směstná více doplňků, nemusím si kvůli tomu pořizovat expander a vozit ho na řidítkách jen proto, že dvakrát do měsíce nasadím přední světlo.
        .. důvodů dostatek ne ? ... a navíc se mi vlašťovky fakt moc nelíbí, možná ještě tak na dirtbiku nebo freestyle kolech, ale na čistokrevném XC HT MTB ? no nevim ...

        [ Zpět ]
        Datum: 06.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    Prehistorie :
    - Pionýr - úžasný, železný, červený, 1 speed
    - Eska - 3kolečko!

    Historie :
    - Skládačka Eska
    - Liberta
    - Favorit F12
    - Favorit F1

    Současnost :
    - HT Mongoose Rockadille (STX RC) - od r.1996 ještě jezdí
    - FS KHS FXT LT (XT) - projel cokoliv, už jen visí na zdi (arthrosa čepů)
    - Silnička Duratec Attentive (105) - krátká, tvrdá, ale rychlá
    - FS Specialized Enduro S-Works (XT) - lahůdka, No Comment
    - HT RB CR1500 (XT) - hlavně zimák, tuhý rám, výborná akcelerace
    - GT Zaskar Pro - zatím stavím...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      Ten Zaskar mě zajímá, to je ten rám co jsi koupil náhodou za pár tisíc ? Určitě nahoď nějaké info, až bude něco postaveno, jsem zvědav jaké monstrum z toho uděláš ! ;o)

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

             

        Jo, to je on. Byl i s hlavou FSA za šestku. Se stavěním moc spěchat nebudu (tak do konce léta). Mám už těch kol nějak víc, než dokážu ujezdit. Ale info určitě dám.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.06.2006
        Autor: ckp13
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    kdysi davno, zacatky:
    - kolobezka 12", dulezite - nauceni rovnovahy
    - RMX 20, opravdu R, znalci pamatuji, prvni tereni 2" gumy :-))

    velka kola:
    - cerveny favorit 4 kolecko, rocnik 1986, pak hodne predelavanej
    - cerna eska stavena jako trekking, prvni mnou skladany kolo, bylo mi 14
    - centurion + suntour xcp/x1, prvni horal
    - brnenska zbrojovka, arab ale mela ve stredu skf loziska :-))

    co mi proslo rukama:
    - fort cc 78 + lx,stx,sr xc-ltd , prvni skladany horal
    - fort tr 78 + rsx, peknej trekking
    - specialized rockhopper + stx, koupeno jezdeno a prodano v anglii :-))
    - trek 830, celkem pekna ocel
    - amulet silnice na sh300ex
    - merida + mix z domova, takovou hnusnou zelenou to melo, tak sem to obrousil na hlinik..
    - marin trekking na altusu
    - amulet mtb na lx
    - author illusion + domomix
    - fitko olpran na sore
    - preklizkovy semilow + nexave, prvni lezak, holandske koreny, ale vlastni vyroba
    - ocelovy semilow, 2. lezak
    - preklizkovy semilow 2, lezak pro slecnu :-))

    nyni:
    - puch maxima 28", do hospody a tak, plne vybaveny city bike
    - koga miyata, silnice rarita koplet stara sh600, cca polovina 80 let
    - khs ocelac + suntour mix /x1, xc-comp, xc-pro/, zeby vintage mtb?
    - author sector + lx, tiagra...
    - giant ocelac trekking, predelanej na scorcher - furtka do terenu, bezbarvej lak
    - favorit furtka, low end silnicni furtka /jen predni brzda/
    - author basic + domomix, kdyz prsi, mtb hybrid, inspirace bridgestone,rivendell /moustache bars/
    - drewniak 26 hi, lezak dreveny hiracer z masivu, borovice, dual 26"
    - zehlicka, fwd al superlowracer + karimatka rulez, lezak, zatim to nejrychlejsi co sem postavil :-))

    ve vystavbe:
    - force furtka, trochu lepsi silnicni furtka
    - pellisier, vintage, ma integrovanou maznici na retez :-))
    - detsky legnano /ram tak 49cm/, vintage
    - scott boulder + xt,dx,sh600 1991-92, vintge mtb projekt
    - uhlikovy lowracer
    - preklizkovy lowracer
    - ocelovy semilow 2 generace

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nink)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      To snad parkuješ v hangáru ne?!?

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

             

        i kdyz k letadlum mam blizko tak kupodivu ne :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 06.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (nink)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

               

          ted jsem si vzpomel ze sem tam jeste 2 kola nenapsal, ocelac mtb wheeler z roku cca 1990 a ocelac olpran mtb tak cca 1995, to uz je davno :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 06.06.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (nink)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    - jakési dětské
    - pionýr upravený na řízení jednou rukou (prostě půlku řídítek jsem jednou ve stoupání ulomil:-) )
    - stará dámská velamoska - první samostatné výlety na druhý konec Brna
    - stará pánská velamoska - prdnul rám ještě než jsem ho stihl přestavět na "horáka" (=přidat brzdy a přehazku)
    - Wanderer - německé kolo z 30. let, nejpohodlnější kolo (s vyjímkou ležáků) na kterým jsem kdy jel, 28x2,5" kola, rozvor 130 cm, odpružené sedlo, velmi pružný a opravdu velmi odolný rám (po srážce s autem se zkroutilo do čtvrtkruhu, přední a zadní část byla o 90°, kola také měla pár decimetrů odchylku od roviny, položil jsem ho na bok, párkrát na něj dupnul a bez použití nářadí na něm bez problémů odjel, od té doby je bez jakékoliv opravy a po ujetí několika tisíc dalších km stále v provozuschopném stavu), na rovině se na něm dá vytáhnout i přes 40 km/h (s jedním převodem).
    - RETA s vybavením Sachs - "horský" kolo do terénu těžko použitelné (ale stále drží můj vzdálenostní rekord za jednu nonstop jízdu - cca 250 km s "plnou polní" a kytarou na nosiči
    - TREK ocelovej neodpruženej horák STX - opravdový kolo do terénu a s předním i zadním nosičem ideální na putování po horách (natěžko v terénu) - párkrát úspěšně vyzkoušeno. Velmi dobrý kolo, na kterým už sice skoro nejezdím, ale ani ho nechci prodat, možná se bude ještě někdy hodit
    - silnička Nakládal - používám jako stíhačku na rychlé přesuny na nákupy ve městě. Na cestování nevhodné (nepohodlí). Osazeno vyřazeným sedmikolečkem z MTB (těžší převody sice trochu střílí, ale ty ve městě stejně moc nepoužívám:-) )
    - Celoodrpužený Azub Max - ležák koupený s vidinou možnosti jezdit rychle dlouhé štreky bez únavy (při poslední cestě do Holandska 1000 km/méně než 6 dnů se v tomto plně osvědčil), taky z důvodu, že mě na jiných kolech po delší jízdě nesnesitelně bolelo zápěstí - používám všude tam, kde není třeba nechávat kolo dlouho bez dozoru.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: PavelŠ
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      PavelŠ mal Wanderer barany? mal som tiež nejaké nemecké s baranmi , s volnobežkou, značku som sa nikdy nedozvedel, farba zošúchaná, ale bicykel fantastický, pôvod - liberecko

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (joci)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

             

        Po odsunutejch Němcích toho tady přisunutý Češi našli dost. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (aberrnathy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

             

        co jsou barany? Jako berany? ne, mělo to asi normální řidítka (nevím ale, jestli ty současný tam jsou původní). Není to závoďák. Má to náboj s protišlapací brzdou origoš Torpedo Sachs.

        [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2006
        Autor: PavelŠ
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

             

        to joci : V Drážďanech, ve Verkährs museu byly vitríny, ve kterých byly vystaveny značky (takové ty štítky umisťované na hlavu kola) kol vyráběných na území předválečného Německa (návštěva 1980). Jejich počet odhaduji tak na 300 nebo více ...

        [ Zpět ]
        Datum: 10.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    Od roku 1963 jsem vlastnil Favorita s tříkolečkem. Postupně jsem přidal dvoutalíř a pětikolečko, později jsem vyměnil dvoutalíř za typ s větším rozdílem zubů. Nakonec jsem vyměnil berany za rovná říditka. Kolo mi bylo v 1994 ukradeno ze sklepa. Dalším kolem byl bicykl Alfa vyráběný ČZ Strakonice, divize Blatná. Koupil jsem ho v továrně. Měl osazení Acera, zadní stavba byla odpružená. Ten mi byl ukraden před 3 lety z bytu. Nyní mám kolo Superior Gent – XQ830 s osazením Deore. Kromě toho mám na chalupě skládací kolo, s tím jezdím na nákup.
    Toužil bych po šlapací drezíně.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lh)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      Při tvý gradující smůle bych tipoval, že superior je v trezoru.:-))) O tu skládačku strach nemáš?

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (aberrnathy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

             

        Skládačku obvykle ani nezamykám o tu zloději nemají nějak zájem.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (lh)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    Uvádím jen kola, která jsou jenom moje, plečky po bráchoj, a po mámě nepočítám:
    1. 1965 - turistický favorit včetně nosiče a brašen -dvojtác a čtyřkolečko, přesmykač ovládaný pákou u sedlové trubky. Jezdím na něm doposud (do města a do hospody)
    2. 1996 - trek za 5 tisíc - byl mi ukraden
    3. 1998 - favorit cross - osazení Alivio, na něm občas vyjedu do terénu
    4. 2004 - Azub 4 - celo odpružený - na něm lehávám rád.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    kdysí dávno před sto lety...Pionýr
    kdysi hodně dávno Eska dvoutalíř vzadu pětikolečko (podpultovla)
    Kdysi dávno Favrit (ještě mi slouží na cestu do práce)
    2002 silnička, závodní rám italského původu (trochu starší)
    nové vybavení shimano sora
    2005 trek Maxbike Alivio

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2006
    Autor: Asterix
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      jo a zapomněl jsem ještě jsem měl jeden hypermarketový SHIT , kterého jsem se po roce rychle zbavil (měl jsem ho jen na cestu do práce)a raději si opravil starý favorit na cesty do práce

      [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2006
      Autor: Asterix
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    1988 liberta s tříkolečkem-ze začátku jsem byl pěkně nasranej, že mi rodiče nesehnaly favorita, protože kdo neměl favouše, byl méněcennej. Nakonec jsem zjistil, že vlaštovky mi vyhovují o hodně víc než berany a nápis liberta jsem přelepil samolepkou honda.
    1992 upgrade komponenty značky falcon na 18 převodů.
    1993 DBV cycles, rocky peak osazení shinano TY-20. Moje začátky v lese.To kolo bylo nezmar a zároveň spolikalo nejvíc náhradních dilů.
    1998 olpran tomahawk osazení shimano alivio. moje první odpružená vidlice RST 171. Jestli se tomu dá dnes ještě ríct vidlice.
    1999 anlen osazení Lx. Muj první maraton. (bílé karpaty)Strašná ostuda. Asi
    2004 merida osazení Lx, brzdy deore 525.
    2005 dokoupení crosového kola maxbike Lx do práce a na výjižďky s přítulkou.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (volvej)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    Tak se taky přidám. Takže :
    cca 1970 - zde několikrát zmiňovaný Pionýr (Skončil s ohnutým támem po nárazu do zdi.)
    1975 - Velamos s torpédem, takový trochu tank na dvou kolech (ukraden z kočárkárny)
    1977 Favorit "galuskáč" zděděný po nějakém závodníkovi. Protože tehdy byl problém sehnat galusky, tak ho rodiče prodali (věčná škoda)
    Dlouhá pauza a 1987 - Favorit "podpultovka", ale jen s tříkolečkem, později dvojtác a pětikolečko.
    1997 - horak Joko, ChrMo rám, komplet Alivio, nic odpruženého. Úžasné kolo, stále tu stojí a nechce se mi s ním rozloučit.
    2006 - Merida Crossway 8900 komplet Lx. Můj současný milášek.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2006
    Autor: Jurk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    I když sem tu asi nejmladší, tak to taky prubnu.....
    Moje první kolo sem měl v pěti letech, což je někdy kolem roku 1992, bylo modré (tmavě), malé, ale učil sem se bez koleček, taky sem byl moc sedřenej.
    Další kolo, po tom, co sem odrostl bylo světle zelený divný kolo, který při vyšší rychlosti rozonovalo a jednou se rozklepalo tak, že sem si rozbil moc hubu. Někdy ukážu foto. Byla to síla.
    Následovalo BMX 20, pořádný kolo v zelený metalíze. Fakt hukot. To byl stroj. Stál 1000 kč a vydržel vše.
    A pozor, tady končí kola bez přehazovaček. Kolo JOKO Goodluck v modré barvě. TO mi pořídili někdy kolem roku 1997 (možná). Super kolo, přehazovačky sis, ale dobrý. A taky jsem zkoušel tátovu favoritku, ale byla velká, teď je spíš malá.
    Někdy kolem roku 2001 jsme pořídili v docela dobrý ceně kolo Anlen Colorado, acera přehazovačka. Další modrý kolo, fajn bike. Ale dost do terénu a já nebyl schopnej změnit pláště. Teď na něm jezdí brácha.
    Když jsem z něj vyrostl, tak mi koupili GT Avalanche 1.0, v roce 2003. TO už jsem jezdil. To kolo bylo modrý, pořídil jsem si dres a už jezdil. V červenci 2004 mi ho doma ukradli.
    Tak jsem šel znovu na brigádu. A v září téhož roku pořídil s rodinou podporou Meridu Matts Speed a tu mám doteď, jsem spokojen, je zase modrá a funguje dobře.
    Tím asi i vysvětluju moji kompletní modrou barvu, když jedu na kole.
    BTW pro Honzu: Kámoš bydlí na Hůrce a už jim ukradli 13 kol...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    2000-Felt mystic freestyle,moje první pořádný kolo
    2005-Mongoose Tyax Elite,fajn kolo ale po roce my prestalo vyhovovat tak ho dostala segra
    2006-Merida HT poskladaná,proste paráda-moje láska
    2006-Fort Road880,silnička po bratrancovi stará min10let

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jezishek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    1970 dámský Favorit, sloužil 28 let, dokud neshnil
    1998 Author Linea, slouží dobře, žádné velké problémy
    2005 tandem Jiner - jsme se Švestkoněm nadšeni!

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    Začátek - Pionýr
    Eska po otcovi, postupný upgrade a modernizace, dokud nerupnul rám (trubka středového složení).
    Liberta s beranama a tříkolečkem, postupný upgrade a modernizace (2x5 převodů) dokud se nezdeformoval rám z tzv. nočníkové oceli (ohnutá zadní stavba).
    Komponenty z Liberty přemontovány na rám Favorit rok výroby 1957, upgrade a modernizace - 2x6 převodů, komponenty Shimano - cca po 4 letech provozu rupla patka zadní osy.
    Komponenty přemontovány na narychlo sehnaný rám Favorit r.v.1977 - zřejmě jeden z nejlepších favoritích rámů té doby. Ten mám dodnes s komponenty Shimano, dvojstěnnými ráfky Remerx atd. V podstatě rychlý cestovní stroj na silnice, silničář by to možná použil jako tzv. zimák.
    Překližkový ležák - ve stavbě.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    Tak abych se i ja pridal se svoji troskou do mlyna,tak uplne prvni bylo minikolo JIPI,na kterem jsme se s brachou pekne vyradily,potom nasledoval pionyr s tema tlustsima gumama,zeleny jako trava a mel jsem ho po totalnim odstrojei jako terenni stroj,potom nasledoval pouze zapujceny favorit s dvojtacem a petikolcem.Potom jsem si vydelal po brigadach na svuj novy favos,ktery jsem postupne upgradoval,lepsima soucastkama,tenkrat to pro me byla super silnicka,byl jsem moc hrdy na to ze jsem si na vse vydelal sam,dodnes zije,no a potom byla delsi pauza nebot jsem byl mimo republiku a ted mam autora zenith sx,zatim jsem spokojen,ale je to moje prvni lepsi kolo,s pribyvajicima kilometrama se to proveri lepe,jinak dik za bezva prispevky ,vidim ze vsichni jsme na tom byli za one doby velmi podobne,kdyz ty prispevky procitam ,vyvolava to ve mne hrejivy usmev ......zacatku na kole,diky

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (musos ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      klasika sobi 20, potom taka ta favoritova eska, favorit a ten mam dodnes, v roku 1995 fort eiger, potom fort auriga /moc dobre kolecko / author stratos /ukradli mi ho / fort tr 78 / tiez sa niekomu pacil / author classic / hrozne kolo, hlavne ak si spomeniem na chrbat no a potom moj poklad wheeler 2600+, moc super a teraz...tak teraz som napr.stale v jednom kole. ..

      [ Zpět ]
      Datum: 09.06.2006
      Autor: Jurki
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    Teda, když to tady tak čtu, tak mi to přijde docela drsný, kolik kol tu bylo lidem ukradeno. Jasně, o tom tu byl nedávno jiný post, ale i tak mi to nedá, je to fakt ultra hnus, sekat jim prsty jak za první republiky.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      Tak to svoje nespouštěj z dostřelu.:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (aberrnathy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    1. Favorit Rokycany s pětikolcem - tehdy (1980) rarita, dal se sehnat jen na pořadník (jako většina kol)
    2. Mongoose Rockadille- dobré kolo, ale bůh ví, kde je mu konec, šlohli mi ho ze sklepa (ku...y jedny)
    3. Author - modus, mám jej 5 let a naprostá spokojenost, doposud bez poruch, - něměnil bych ho, i když určitě jsou i lepší kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2006
    Autor: mirinda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      1.Pionýr - moje začátky, v té době jak jsem se tu dočet velmi oblíbené kolo
      2.když jsem byl větší nějaká Ukrajina :-) - zkopce jela dobře
      3.Favorit Brian - mám ho doteď na jízdu do práce
      4.Author Clasic SX - prodal jsem ho, málo tuhý rám
      5.Kellys Magic - zatím max. spokojenost

      [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2006
      Autor: james74
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    No tak teda dětská kola se nepočítají, dobře. Jen poznamenám, že se nějak stalo, že sem se na kole naučil jezdit až ve 12 letech.
    Takže z těch kol pro dospělé, celých, či jak se tomu říká (vím že některým dětským se říkalo tříčtvrteční):
    1995-2005 Active Sportsbike - neuvěřitelný stroj s protišlapací brzdou a s třemi rychlostmi, přehazovačka V NÁBOJI (dost lidí ani nechtělo věřit, že tam něco mám). Do roku 1998 užíváno jen k jízdám do 20 km, pak kvůli naprostému kašlání na jakoukoliv údržbu se technický stav velmi horšil a bicykl jsem na 6 let odstavil do sklepa. Pak se mi zase začalo chtít mít v Praze provozuschopné kolo a dal jsem ho opravit. A oprava nebyla levná. Výměna zničeného středového složení, nové pláště, ráfky... Nicméně jsem na tomto oživeném křápu dokázal na podzim 2004 ještě dát 101 km z Prahy do Tábora. Ale investice se stejně moc nevyplatila, kolu se v květnu 2005 definitivně rozsypala ta protišlapací brzda, v servisu prohlásili, že ji už neumí opravit (nejsou náhradní díly na tak starou technologii brzd) a 1. dospělé kolo jsem postavil k popelnici. Nějaký bezdomovec si alespoň přišel na slušné peníze. Jen doufám, že na tom nezkoušel jezdit, ta zadní brzda ohrožovala zdraví i život. Takový trhavý brzdný účinek vyvíjela.
    2. kolo 1998-doteď - Olpran Challenger - hodně dlouho sem ho měl na chalupě, teď od likvidace Active v Praze. Doteď naježděno necelých 12000 km. Přehazovačka 3x7, moc dobrý. Akorát nosič trošku chyběl, všecko vozit na zádech sem musel. I když já nepatřím k příliš náročným cyklistům a nejradši jezdím stejně po asfaltu, proto také od začátku používám na tomto kole pláště vhodnější pro použití k turistickému ježdění, nikoliv pro terénní ježdění. No občas se musel vyměnit plášť nebo některé lanko, ale to je v normálu. Vlastně jeden průser tu byl a je: neuvěřitelně těžké dobývání pláště z ráfku. Kamarádi ze mě mají srandu, že si neumím vyměnit duši, ale problém s tím měl i servisák v Kvildě na Šumavě. Říkal, že to ještě neviděl, že je to na montpáky k traktoru. Nějaký divný ráfky. No ale moc často zase neprorážím, naštěstí. No ale když už se to stane, tak domů hezky pěšky nebo vlakem a druhý den do servisu. Prosím vás, vyměňte mi duši...
    No a konečně 3. kolo - Kelly's Salamander, od roku 2005, na chalupě. Přehazovačka 3x8, i ten nosič sem si tam dal dát. Zase o třídu vyšší poježdění. Nic jsem zatím za ten rok vyměňovat nemusel (ani duši), takže žádné záporné poznatky. Akorát jeden pedál trochu dře, neprotáčí se úplně volně. No ale to je detail. To je vše. Nějaké dotazy?

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Oldřich Jirků ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      Už jsem u pár lidí viděl, jak těžce jim jde sundat plášť z ráfku. Pokud ti to nejde téměř ani v servisu, nestálo by za to vyměnit pláště (nebo i ty ráfky)? Představa, že píchnu večer v lednu sto kiláků od baráku a třicet od nejbližšího vlaku ve mě probouzí hrůzu...

      [ Zpět ]
      Datum: 12.06.2006
      Autor: ckp13
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

             

        Nikdo mi nezaručí, že to bude lepší. Zase tak často se mi to nestává a železniční síť je u nás pořád ještě celkem hustá, 30 km jsem to snad ještě nikdy na vlak nikde neměl. Poslední problém nastal asi před 3 roky, šel jsem domů pěšky asi 10 km. Ale na průšvih z konce června 2000 vzpomínám ze všeho nejméně rád. To jsem se poprvé v životě pustil na cestu z Prahy na chalupu do severních Čech a v Liběchově si oddechla zadní duše. Po dvou hodinách intenzivní snahy o výměnu vlastními silami jsem novou duši instaloval, nicméně nutnost nasadit hrubé násilí vyústila v několikanásobnou perforaci nasazené duše použitým nářadím. Nakonec mě zachránil jeden autoopravář, co tam sídlí u silnice na Štětí. Šťastnou náhodou měl u sebe jednu duši pro horské kolo a nasadil mi ji tam. Ale taky se při aplikaci šroubováku nahlas modlil, aby i tuhle duši neprorazil. No, po 4 hodinách nucené pauzy jsem tehdy opět mohl pokračovat k severu a tu svou první stovku v životě jsem dokončil. Letos to pojedu už posedmé a snad se nic podobného opakovat nebude.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Oldřich Jirků ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

               

          Tak držím palce, aby cesta dopadla dobře.

          Zaručit se to ale dá. Používám ráfky Mavic a pláště Ritchey Z-Max (už mám asi čtvrté). Sedí pevně, dolů jdou lehce a nasadit jdou rukou bez montpák (jak drát tak i kevlar). Stejnou zkušenost mám i s IRC Mythos a IRC Notos. Kolegové z klubu vozí to samé se stejnou zkušeností.

          [ Zpět ]
          Datum: 12.06.2006
          Autor: ckp13
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      Já pro tyto případy vozím pro jistotu starou ocelovou páku na sundávání plášťů. Pár plastových už jsem taky zlomil.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.06.2006
      Autor: PavelŠ
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    cca 1982 - Favorit 1x3, zakoupen v roce 1968, dobry rocnik, zadne velke starani ci opravy, bytelne kolo, projelo hodne silnicnich i lesnich km; neukradnuto (se nedivim ;) nerozbito, ale na stari premisteno do sklepa

    2003 - Author Classic (trek); dalsi univerzalni kolo, na silnice, cesty do prace i do (ceskych) hor, zatim se drzi docela dobre

    [ Zpět ]
    Datum: 12.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ludek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

         

    Jako kluk Favirita 3 speed asi o 3 čísla větší rám na kterém jsem ani nemohl seďet jak mi byl velký. pak pauza mnoho let.
    Bianchi Thomissus asi z roku 95/ do 2003 a dodnes na něm jezdí manželka 100% kolo sedí jak p na hrnci. Vypadá,že přežije naprosto všechno.
    Teď mám Sintesi, rám Larm,Shimano deore lx ,ráfky Camagnollo .Vidlice Marzichi, lehoučké jede samo. Koupil jsem ho od dovozce motocyklů kterému zbylo místo na autě. Tak tam přidal \"jakési\" kolo. Bomba

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pajda ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kolik kol a jake znacky jste vlastnili?

           

      Copak Bianchi - mě taky sedlo naprosto perfektně...
      Akorát mi ho už v servisu nechtěli opravovat :o(((

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

354 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024