reklama

kupa cestneho biku

viete mi povedat ci sa mi oplati investovat do cestneho biku okolo 8 tisic najviac 10 000Sk poradte aj niektore ktore by boli asi najlepsie

[ Zpět ]
Datum: 04.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (mliec)
  • Re: kupa cestneho biku

         

    Mluvíš o SKK nebo CZK ? :o)
    Jinak normálně se ti vyplatí investovat víc, ale i za tyhle peníze můžeš něco pořídit. Ovšem máš na výběr více méně ze dvou variant. Budťo půjdeš co poctivého ocelového rámu, a pak zbyde i na relativně slušné osazení, nebo 6061/2 hliník, ale pak bude osazení zdaleka méně kvalitní a moc radosti ti nepřinese.
    Záleží na tobě, jak moc toho na něm chceš najezdit, ale pokud jsi přeci jen aktivnější cyklista, tak bych doporučil zvýšit investici tak o cca. 5000 CZK a už se dostaneš ke slušně vybavenému kolu, které nebude vážit 20kg.
    Nebo zkus nějaký bazar, tam se dají koupit slušná kola, jen si s sebou raději vem nějakého zkušeného kamaráda, ideálně někoho kdo má dlouholeté zkušenosti se servisem kol a můžeš být velmi příjemně překvapen.
    Příklad: já teď prodávám svého crosse, velmi slušně osazený 6061 rám se vším všudy, najeto nějakých 800km a přestože mě původně stál skoro 22000, tak jde do frcu za cca. 9000, protože za víc bych ho jakožto použité stejně neprodal. A přitom je takřka jak nové, jen obložení na véčkách už to chce nové.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024