reklama

Vyber znacky

Ahoj, zvazuji koupi kola.Priznam se, ze se v teto problematice nevyznam. Mam tyto adepty - Author,Merida,Apache,Rock machine,Wheeler. Pro jakého výrobce byste se priklonili? Diky

[ Zpět ]
Datum: 03.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (thank ([email protected]))
  • Re: Vyber znacky

         

    A pro kterého Ty?Všechno jsou to dobré značky.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hnuso :-))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vyber znacky

           

      Byla mi doporučena Merida. Tedy prodejcem... Asi bude nejlepší se na nich projet a pak uvidím. Myslel jsem, že mi tady někdo poradí jaké ma zkušenosti atd.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (thank ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vyber znacky

             

        Přiklonil bych se k té značce (značkám), kterou tebou vybraný cykloobchod vede. Tam bych si vybral. Je zbytečné, shánět něco jiného daleko a složitě. Všechny tebou uváděné značky jsou spolehlivé. Taky je důležitý, aby se ti kolo líbilo, abys měl pocit, že to je to ono. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 04.06.2006
        Autor: žofka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyber znacky

         

    Aj aj...typicke.
    Asi pred tydnem se to tu probiralo....vysledek? Nezalezi na znacce, ale na tom, jak ti kolo sedne...
    Ted tu jen rozjedes diskuzi, kde si kazdej bude hajit tu svou znacku....

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (imrvere neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vyber znacky

           

      Hele, a co to zmenit a zacit hajit zrovna znacku, kterou nemam? :-) I kdyz proc hajit, kde neni zalobce, neni soudce :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 03.06.2006
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vyber znacky

             

        :-) Tak to bych hajil peknou hromadku znacek. "Vsechny znacky jsou super, jen ta ma stoji za ho***"

        [ Zpět ]
        Datum: 03.06.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny Michal)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vyber znacky

               

          jo jo, ta moje stoji taky za prd. V bahne mi dneska kolo pribralo asi o tri kila navic a to slusne vychovany bicykl nedela. A navic tak vydrzel 65 km, hubnul jenom v kaluzich. A taky uz moc neradil, teda jo, ale jindy, nez kdyz jsem chtel. Ne ne, tu mou znacku si nekupujte :)

          [ Zpět ]
          Datum: 03.06.2006
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vyber znacky

                 

            Na mým novým kole značky ****** je taky něco blbě - asi ložiska, asi jak se při jízdě dlouhodobě zahřívaj, tak na 60-tým až 70tým kilometru už jdou pěkně ztuha, vždycky jsem rád, že se nějak dovleču domu. Pak to vychladne, vůle se asi zvětšej, a druhý den v pohodě.

            [ Zpět ]
            Datum: 03.06.2006
            Autor: PepikW
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Vyber znacky

                   

              To neni kolem, ale tim, ze jezdis moc rychle. Material se trenim ohriva, zvetsuje objem a pak se divis, ze mas problemy :-)))

              [ Zpět ]
              Datum: 03.06.2006
              Autor: vasek
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyber znacky

         

    GT :) A co bys chtěl slyšet ?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.06.2006
    Autor: mikop
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyber znacky

         

    Jediné kritérium je kvalita kola a samozřejmě, jak které kolo ti padne. Nezbývá než srovávat, srovnávat a srovnávat. Jsou i skryté parametry jako kvalta svárů, kvalita laku, vedení lanek, sváry na ráfkách, značky plášťů, sedla a sedlovky atd., atd.-....

    [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (česnek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyber znacky

         

    Vlastně jsi položil špatný dotaz. Kvalitních značek je mnoho, vyjmenoval jsi jen některé z nich. Nekvalitních je také dost.
    Moje doporučení by bylo:
    - Vyber si typ kola, které se nejlépe hodí tomu, jak ho chceš používat. Tzn. trek, cross, hardtail, fullsuspension, dirtbike, apod.
    - Urči si cenový strop.
    - A pak si najdi dva, tři favority v této cenové relaci daného typu od slušných výrobců a nahoď to sem.

    Potom totiž záleží nejvíc na výběru jednotlivých komponentů tak, aby kompozice celého kola byla co nejblíže tvým finančním možnostem a předpokladům zároveň.

    Jinak pokud se bavíme o HT nebo FS, tak můj osobní favorit je GT, je trošku dražší ale v obou kategoriích má co nabídnout co se technologie týče, co bys těžko hledal jinde, takže doporučuji zahrnout do výběru ;o)

    [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

421 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024