reklama

Batoh Deuter - vítězí !

V odborném časopise Šlapka a pedál (jinak též znám pod názvem Velo) proběhl test batohů. Vyhrál Deuter Superbike . Mimo jiné s komentářem: "to snad nemám na zádech ani batoh".
Tak a máte to oficiálně ptvrzený (viz předchozí diskuse). Deuter je nejbikerštější! A to ještě nebyla hodnocena jeho nejužitečnější vlastnost !
Moc se těším na sdělení, že Vám na tom nezáleží a nechcete být bikery!

[ Zpět ]
Datum: 27.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
  • Re: Batoh Deuter - vítězí !

         

    Drahý mirku, musím tě zklamat, já batoh Deuter mám a jsem s ním spokojen!
    Ale upřimně řečeno bych dneska koupil batoh od našich východních sousedů - Trek Sport, vychází levněji a podle mě je stejně kvalitní....

    [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Batoh Deuter - vítězí !

           

      No, jo, ale jak bys s nim vypadal v roveretu na nádrží, když se vracej bikeři z transalpu !

      [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Batoh Deuter - vítězí !

         

    To je dobře, nějakej vyhrát musí, ale nezáleží mi na tom a netoliko že nechci být bikerem, ale nikdy jsem jím nebyl a bohdá ani nebudu. :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Batoh Deuter - vítězí !

           

      Souhlas a máš můj hlas.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2006
      Autor: Killi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Batoh Deuter - vítězí !

           

      Teda zrovna Ty! Tos mne teda zklamal.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Batoh Deuter - vítězí !

             

        A já ti chtěl udělat radost, když ses na to tak těšil. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 27.05.2006
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Batoh Deuter - vítězí !

         

    Jen aby to s Deuterem nedopadlo jako s Authorem. Že tu bude přeathorováno a ředeuterováno :)))

    [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Batoh Deuter - vítězí !

         

    Taky mam jedno oficialne potvrzeny sdeleni... Nirku, jsi blbec a uz me ty tvoje priblbly fora nebavi cist. Dej si priste do nadpisu neco jednoznacne identifikujiciho jako treba blbost, bikerina, jsem blbec atd.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Batoh Deuter - vítězí !

           

      Máš ode mne bod.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Forest)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Batoh Deuter - vítězí !

           

      To je mi tedy líto, wewerko plus 12. Zrovna jsem chtěl založit nové forum. Totiž přemýšlím po Maroku jestli nechci být radši expedičním cykloturistou než bikerem. Tak jsem se chtěl poradit o některých zásadách téhle skupiny. Neboť se mi zdá, že jsou u nich ty zásady ještě důležitější než u bikerů. Ale, když už Tě to nebaví tak to nezaložím. Tak tedy s pozdravem Váš blbec,chytráci.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Batoh Deuter - vítězí !

             

        Škoda.. Přes expeditory a další proslulé kategorie jsme se mohli konečně dostat k rekreačním cyklistům. Budu holt nadále tápat v temnotě. Jestli jako rekreační cyklista můžu všechno, nebo naopak nic, když vlastně žádná pořádná kategorie ani nejsem. :'(

        [ Zpět ]
        Datum: 28.05.2006
        Autor: žofka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Batoh Deuter - vítězí !

           

      Wewerko, proč tohle? Není tě to hodno, jsi lepší, než se dá vyčíst z tvého příspěvku naladěného proti Mirkovi. Je zvláštní chlapík, uznávám, ale prostě sem patří, nakonec jako každý. Pokud není vulgární a neuráží jako kdysi Vlad, měl by mít prostor.
      Ještě že tě osobně znám a vím, že jsi moc príma holka. Tak příště nad těmi jeho blbinkami nemrač čelo a prostě to přehoď jinam. Čauky a těším se na tebe na Novopacku! Dobrou noc ti přeje Švestka. :-))))

      [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Batoh Deuter - vítězí !

             

        Spíš dobrý ráno, ne? Většina lidí má teď už v každým voku aspoň dvě hodiny. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 29.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (aberrnathy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Batoh Deuter - vítězí !

             

        Zcela vyjímečně s tebou nesouhlasím. Proč by Wewerka nemohla říct svůj názor. To, že je "fajn holka" ji ještě nezavazuje k chování podle tvých představ. Však on to Mirek překousne, zas z něho nedělej květinku. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 29.05.2006
        Autor: žofka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Batoh Deuter - vítězí !

             

        No, to me moc dobre neznas. Vetsinu casu jsem flegmaticka, ale obcas vytasim drapky a pak litaji .. no nechtej vedet.
        Na jedne strane je par novych for denne ohledne vyberu kola a na druhe par mireckovskych for. Tech serioznich je uz velice malo a ja mam proste tu smulu, ze na ty blbe nadepsane obcas i kliknu v domneni, ze se jedna o seriozni zalezitost. K forum typu "jsem magor a proto si davam do nadpisu same otaznicky" se uz radsi ani nevyjadruju (lehokolista, jak jinak).

        Kazdopadne, rada bych ti pripomnela tvuj vyrok o zumpe (coz taky neznaci nejake hrozne nadseni, ze). Shodou okolnosti to bylo ve foru zalozene mirkem a jako prima reakce.
        http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2457...

        [ Zpět ]
        Datum: 29.05.2006
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Batoh Deuter - vítězí !

               

          Wewerko, podle mne měla Švestka celkem pravdu s tou žumpou.Ono i (jak to napsat ) na dětinský?dotaz se dá reagovat slušně a ne jako jeden dotyčný. Ale dlužno dodat že i ty máš svým spůsobem pravdu a celkem svérázně reprodukovanou:) Jinak zdravím vás obě dvě.

          [ Zpět ]
          Datum: 29.05.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Batoh Deuter - vítězí !

               

          Tedy wewerko, ty mě udivuješ...
          Nechat se vytočit mirkem, to bych teda do tebe nikdy neřekla :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 30.05.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Batoh Deuter - vítězí !

           

      Proc tak zhurta? Mirek nikoho neurazi, neni vulgarni, nikomu nevyhrozuje fyzickou likvidaci... ;-) a taky jezdi na kole :-) Jak vidim neco od nej, tak je mi jasny ze to bude nejaka mirkovina, ale aspon je sranda ne? Dyt se prece nemusi porad resit jenom naboje, nosice, hadry, prehazky...

      [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2006
      Autor: Stana
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Batoh Deuter - vítězí !

         

    Sorry, ale tohle prostě neberu... Ať si Velo klidně píše co chce, můj názor na tuhle firmu to stejně nezmění... Deuter je kdoví kolikátá kopie Camelbaku a Hydrapaku...!!! A že to vyhrálo nějaký pofidérní test...? Budiž. Každý od batohu očekává něco jiného, takže možná tentokrát někomu přišel nejlepší Deuter... To Ti vyvracet nebudu, ty batohy jsou opravdu dost dobré... Také už i dost drahé...

    Ale !!! Ty to sem píšeš hlavně z důvodu nějakého měřítka co je nebo není bikerské. A v tomto případě se může nějaký Deuter jít zahrabat, protože tu dávno máme kultovky Camelbak a Hydrapak... Zase ale nebudu tvrdit, že by byli vždy nejlepší...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Batoh Deuter - vítězí !

         

    A testovali i ty od Vietnamců, za čtvrtinu ceny se třemi reflexními pruhy, kapsičkou na mobil a značkou podobají se firmě Niké?

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (máslo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Batoh Deuter - vítězí !

         

    Na co ti je vyhra v testu, kdyz ti pak stejne nesedne na zadech. Kvalitni batoh je ten, kterej si rozumi s tvejma zadama!

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2006
    Autor: Michal
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Batoh Deuter - vítězí !

           

      Souhlasim s tebou, nejde o značku, ale o to, z čeho je vyroben, jaký má záda a jak sedí....
      A ty deutery sou mega drahý a člověk neví jestli se to vyplatí...

      [ Zpět ]
      Datum: 28.05.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Batoh Deuter - vítězí !

             

        Je fakt, ze ted se ohlizim po vetsim batohu na outdoor...60-70l. A musim priznat, ze Deuter mi sedi, takze je zhavej kandidat. A navic je promakanej. Ale urcite to neni tim, ze je to Deuter a uz vubec to neni tim, ze by treba vyhral nejakej test. Ale jsou i jine firmy...Corazon, Karrimor, a uz zminenej Trek sport se svejma legendama Tatran, Patagonia...

        [ Zpět ]
        Datum: 28.05.2006
        Autor: Michal
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

349 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024