reklama

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (

Do Ruska
Dvacátý pátý den cesty jsme navečer přijeli na ruské hranice. Měli jsme za sebou přesně 2000 ujetých kilometrů, z toho přes Bělorusko jich bylo 900.Věděli jsme, že mezi Ruskem a Běloruskem by měly hranice být otevřené, což umožnila vzájemná dohoda, resp. konfederační rusko-běloruské…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.02.2018
Autor: Peggy
  • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

         

    Peggy, jako obvykle super! Cetlo se to jednim dechem!
    Nemeli jste tu vlajecku, zminovanou v konci clanku, vyvesenou doma na okne v kuchyni?
    Jinak me pobavilo kouzlo nechtenneho: "než se ohlédnu dozadu, kde zůstaly děti. Dva statné exempláře těchto nechutných tvorů sedí na mojí karimatce"

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2018
    Autor: šíp
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

           

      Ježiš, no jo. To zní strašně ... však jsem Ti psala, že jsem to tentokrát trochu odflákla. Normálně se s textem mazlím podstatně déle... Ale co, nechám to tak, třeba se pobaví i někdo jiný :-))))

      Ad vlaječka - jasně, mám ji tam pořád. Stejně jako ukrajinskou vlajku vyvěšenou na domě. My kamarádíme se všema (objasnění bude v další části blogu).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2018
      Autor: Peggy
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

             

        Mě to odfláknuté nepřijde, neboj. Navíc vím sama, kolik práce dá sesmolit nějaký ten článek, a taky vím, co je to spisovatelská slepota. Sama mám její příznaky silně vyjádřené. Prostě kdo nikdy nic nenapsal, těžko může vidět ty hodiny strávené nad textem.
        A s tím kontextem děti-hovada jsem to fakt vypíchnout musela, jelikož je to kouzelné :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.02.2018
        Autor: šíp
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

           

      Dva exempláře na karimatce mě také trošku vyhodili z rytmu četby :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2018
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

             

        Já nechci, aby to vyznělo, že kritizuji či zbytečně upozorňuji na užitý slovosled, který pak vyzněl poněkud jinak, než bylo původně zamýšleno. Jen jsem bez postranního úmyslu napsala, že mě to lidsky pobavilo :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.02.2018
        Autor: šíp
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

               

          Kouzlo nechtěného :o)))
          Mě to také pobavilo :o)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.02.2018
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

               

          V pohodě. Ono to vzniklo při psaní, kdy jsem po prvním nástřelu přeskupovala věty, a to ohlédnutí za dětmi jsem tam doplnila, protože mi přišlo jako nesmysl ohlížet se "jen tak" při sjezdu... No a už jsem to po sobě znovu nečetla :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.02.2018
          Autor: Peggy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

                 

            Aha, takže takhle to bylo. Ty jsi fabulovala stran důvodů otočení a svedla jsi to na děti, že jsi to provedla kvůli nim :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.02.2018
            Autor: šíp
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

                   

              No, už je to skoro dva roky, čili přesný důvod jednoho otočení se dozadu si už vážně nepamatuji :-)
              Když nad tím tak přemýšlím, možná to ani na děti nebylo, protože proč bych se otáčela, když mám zrcátko :-)
              Takže to byla jen taková opravdu asi spisovatelská fabulace, která se mi vymstila :-)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 19.02.2018
              Autor: Peggy
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

                     

                :-)))

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 19.02.2018
                Autor: šíp
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

         

    Ještě mi teda zbývá půl stránky na zítra ráno do metra, ale aspoň se budu těšit do práce dvojnásob.
    Pěkné čtení :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2018
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

         

    ‘‘…..Na dětská kola se vyhlášené pneumatiky Schwalbe nevyrábějí, nebo jsme na ně aspoň nikde nenarazili…..‘‘
    ********************************************

    Schwalbe dělá pláště i na malá kola
    https://www.ebay.co.uk/b/Tyres/177828?_fsrp=0...

    Jinak jste pěkní draci – 80km na den, navíc s tak malými prcky, hezky na to dupete. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

           

      Prckové mají dvacítky, ne?
      Scwalbe: https://www.bike-eshop.cz/plaste-a-galusky...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2018
      Autor: šíp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

             

        24
        Já neříkám, že nejsou, jen že jsme je u nás nezahlédli před těmi dvěma roky.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.02.2018
        Autor: Peggy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

         

    Ahoj cestovatelé.
    Je skvělé se dozvědět o podobných lidech, jako jste vy.
    My jezdíme na skládacích kolech, také na těžko. Teď v květnu jsme jeli Praha....Gdaňsk....Kaliningrad...Klaipeda....Hora křížů....Riga.
    Příští květen chceme pokračovat Riga....Moskva.
    Mohli bychom vás poprosit o rady na tuto část cesty?
    Díky. JaPa

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2018
    Autor: japa
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

         

    Moc hezké
    ze to i ty deti takhle zvladly
    super
    jeste bych se chela zeptat jak delate viza
    a jak to maji deti s vizem
    tu http://rusko-viza.cz/ jsem narazila na to ze to jde pres net
    neznate to?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.11.2018
    Autor: terkastov
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

           

      Zinkasuji prachy a víza nedodaji, tuhle službu nikdy vic :(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.11.2018
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

             

        Pokud se vám nechce jezdit do Brna nebo do Prahy, tak přes cestovku. Já jsem to tak udělal.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.11.2018
        Autor: Marin7
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 30.10.2019
    Autor: terkastov
    • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

           

      Ahoj nevyridi, jen sbali peníze a pak už neodpovídají na žádné maily ani telefony

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2019
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

           

      Už zase?!?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2019
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Rus

           

      inu, pokolikáté sem dáváš reklamu?
      https://www.nakole.cz/clanky/810-inzerce-nakole...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.11.2019
      Autor: cibi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

275 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024