reklama

Jako cyklistický papoušek v Mnichově...

Byl jsem pár dní s kolem v Mnichově. Měl sem, jak je to tu zvykem, cyklodresy, cyklokalhoty a protože jsem nic jiného neměl, jezdil jsem v tom každý den.
A byl jsem tam vážně jediný v dresu a připadal jsem si jak papoušek. Lidi tam totiž jezdí úplně civilně oblečení, spíše understatement decentně. Žádné dresy, žádné různé barvy a doplňky, a už vůbec ne nápisy a reklama jako tady. Takže poučen, příště si beru do měst normální triko a krátké kalhoty - nanejvýš. Neboť jako exotický papoušek mi fakt nebylo příjemně.

[ Zpět ]
Datum: 20.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (arru)
  • Re: Jako cyklistický papoušek v Mnichově...

         

    A proč na sobě vozit reklamu, když za ni nikdo neplatí? Pestré oblečení to ano, abych nebyl sejmut. Asi se lidé v Mnichově cítí bezpečně.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Forest)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jako cyklistický papoušek v Mnichově...

         

    No jo...to musis jet asi trosku za mnichov a nejezdit s mestakama po Mnichove. Ja kdyz pojedu do mesta, tak si taky nevezmu dres, ale normalni triko...
    Navic ja dres vozim hlavne kvuli pohodli...nic ti nikede neplanda ve vetru. Nemas to mokry jako hadr na nadobi, protoze to rychleji schne. A jsi videt. Jde o funkcnost a ne o to, zda mas barevnej dres nebo ne. Ale i ja na ty barvy uz moc nejsem...pristi dres bude min kriklavej.
    V Japonsku jezdi na kole a maj sako s kravatou...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jako cyklistický papoušek v Mnichově...

           

      no, reklamu jsem na triku samozřejmě neměl, jen červenobíle a černé cyklokraťasy. Jen chci říct, že v Praze je to normální, v Mnichově jsem se cítil prostě blbě, protože jsem byl jako barevnej pták.
      Jinak, je tam větší pohoda, než tady, všude cyklochodníky, generace od mladých až po staré, vše na kole, motoristé velmi ohleduplní...fakt bych tam rád žil. Jen to pivo za 110 korun...

      [ Zpět ]
      Datum: 20.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (arru)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jako cyklistický papoušek v Mnichově...

         

    Hele nic si z toho nedělej, příště už budeš vědět jak do Mnichova.
    A u nás? Moje zásada - co nejbarevnější papoušek a uvažuji o blikacím majáčku na hlavě.
    Neboť naši šoféři....co budu povídat....dnes nás chtěl jeden vymazat z cesty....

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Facanka ,zítra se přihlásím)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

360 cyklistů (18 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024