reklama

Jaké kolo II?

Chci koupit kolo a mám už přesnou představu: krosové kolo, výbava shimano alivio nebo jiná stejné kvality, přední odpružená zamykatelná vidlice, velikost rámu 21-22“ a druhé 19“, obě mohou být stejné (pánské), cena kolem 10 000,- Kč. Můžete mi poradit (třeba i prodejci s odkazy), které značky a typy kol tuto mou představu splňují a kde bych se na ně mohl případně podívat a vyzkoušet – Vysočina nebo Brno? Děkuji za odpovědi.

[ Zpět ]
Datum: 16.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (BOBR II ([email protected]))
  • Re: Jaké kolo II?

         

    Deset bude asi málo,ale koukni třeba tady http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2006
    Autor: Hnuso
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kolo II?

         

    Moc kol tohle asi splňovat nebude,ale nešizené sady a super rámy máme na obchodě na jisté značce kol.Zítra ti to hodím do mailu,aby někdo neřekl,že si děláme reklamu.Potíž je vzdálenost-sídlíme na Vysočině ,kousek od Nového města na Moravě.Ale kola u nás berou lidi z hodně daleka.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (merida)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké kolo II?

           

      Nové Město n.M. je v poho. Klidně si dojedu.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (BOBR II ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké kolo II?

           

      Zatím mi do mailu nic nedošlo.......jen se připomínám. Díky.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (BOBR II ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kolo II?

         

    Ještě jsem zapomněl, že chci dvojité ráfky, dobrý pevný rám, prostě aby vydrželo i horší terén. Ta požadovaná cena je samozřejmě za jeden kus.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (BOBR II ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké kolo II?

         

    Tak mě zatím nepřišla žádná konkrétní rada na typ kola. To tu opravdu není nikdo, kdo by poradil??? Halóóó???? Díky!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (BOBR II ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké kolo II?

           

      Tvoje požadavky na jedné misce váhy a 10.000 na druhé?
      Ta váha je na levé straně jaksi na zemi a ta pravá s ní ne a ne pohnout.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké kolo II?

             

        To máš asi pravdu, ale já psal kolem 10000 Kč, tzn. že to může být třeba do 15000 Kč, ale samozřejmě čím níže, tím lépe. Stručně řečeno mě zajímá, jaké nejlevnější kolo podle mých požadavků lze koupit.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (BOBR II ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké kolo II?

           

      co takhle zajit do kramu nebo se podivat po webu
      za 10.000 si skody moc nenapachas i bez rady

      krosova kola, ani ryby ani raci, mi nic nerikaji, nemuzu poradit sry

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké kolo II?

             

        V krámu mi připadá, že mi radí, co zrovna mají a potřebují prodat. A na webech toho je tolik, že z toho moc chytrý nejsem. Proto bych chtěl radu odborníka - třeba 2-3 typy podle mých představ. Pak bych zjistil, kde je prodávají, ozkoušel a vzal. Vím, že ať koupím to nebo jiné, škodu asi neudělám, ale přece jen pro mě 2x 10 000 Kč je pro mě dost peněz a chtěl bych je investovat co nejlépe. Proto tady diskutuju. Jinak bych mohl jít a koupit první, co mě nabídnou. Díky za odpovědi.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (BOBR II ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

326 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024