reklama
Země: Česko Česko

Dobrý kemp v pod Pálaví

Blíží se dovolená, někteří mají nové kolo a v pod Pálaví jsme ještě pořádně nebyli. Jezdíme zásadně na kolech, s příjezdem na natěžkokolech vlakama. Žádné auto. Prosím Vás jaké máte zkušenosti s kempama s ubytováním v chatce, parkováním kol, s udržováním čistoty na toaletách a umývárnách, s vařením v bufetech, nákupu potravin v blízké obci? Máme rádi v kempu i odpočinkové aktivity jako pinpogn, kulečník a podobné dešťové záliby. S několika důvodů jsem navrhl doma kempy freestar.cz , novemlyny.cz a atcapollo.cz . Máte k nim prosím Vás někdo něco nebo jiný návrh?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.01.2018
Autor: Arnošt905
  • Re: Dobrý kemp v pod Pálaví

         

    mě se líbí malý kemp v Novém Přerově Jaňův dvůr. Ale je dobré se předem domluvit telefonicky a chatky tam teda neměl.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.01.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Dobrý kemp v pod Pálaví

           

      Tam mají dobré papu a pod nohama bejvají dva psi, kteří čekají, co spadne...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.01.2018
      Autor: 51326
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Dobrý kemp v pod Pálaví

           

      Tam jsme už byli dvakrát na návštěvě. Měli kozí sýr a voněl :-D Ubytovávali tam ve dvou komůrkách, jako penzion. Byli jsme ve sklepě našeho kamaráda v Jevišovce.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.01.2018
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Dobrý kemp v pod Pálaví

             

        Za mě Jáňův Dvůr taky super.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.01.2018
        Autor: Grille
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Dobrý kemp v pod Pálaví

         

    Kemp v Nových Mlýnech ujde, jen mě jednou vyšplouchli. Měl jsem budku rezervovanou, ale po příjezdu nebyla, prý svatba. Od té doby přespávám v Pasohlávkách, jezdím tam už roky vždy na podzim v burčákové sezoně. V Pod pálaví je velký výběr i relativně levných ubytování, proč zrovna v létě kemp, kde je nával a neustálý řev? Na kole se tam dá dojet z Břeclavi celkem za chvíli, z ubytování se dá jezdit hvězdicově a je proto zbytečné si brát s sebou věci do kempu. Zvaž to.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.01.2018
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dobrý kemp v pod Pálaví

           

      No proč? Přece tradice, už takto jezdíme skoro 7let :-D Kde bys prosím Tě vybíral to ubytování? V nějakém přehledu nebo vyzobávání z gůglu?
      Hvězdicově fungujeme vždycky, základna a z ní jednodenní výlety do okolí.
      Jinak, varianta ubytování v Břeclavi a dojíždění k pálavským rybníků u nás nehrozí už kvůli manželce :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.01.2018
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dobrý kemp v pod Pálaví

             

        Neměl jsem na mysli denní dojíždění z Břeclavi, ale přejetí první den a ubytování třeba v těch Pasohlávkách. Kolem nejmělčí přehrady v Evropě je několik kempů různé úrovně a všechny nejzajímavější lokality této oblasti. Taky jezdím na těžko, ale kvůli své krásce jednou až dvakrát ročně si dáme vyloženě levné ubytko ve stavení. Mně se to vyplácí, ceny za kempy jsou zhruba stejné, jako v soukromí, ale rozdíl v pohodlí velký.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.01.2018
        Autor: Pepíček
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dobrý kemp v pod Pálaví

               

          Nakonec jsme skončili objednáním levného penzionu v Lednici. Vyhrálo vlakové nádraží v obci a žádná potulka na naložených kolech po okreskách :-D Děkuju všem za dobře míněné rady. Druhý v pořadí kemp Nové Mlýny utřel díky 8km dojezdu od vlaku, a navíc ta chatka vyšla nastejno, jak ten penzion.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.01.2018
          Autor: Arnošt905
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobrý kemp v pod Pálaví

         

    Předloni v létě mě docela zaujal malý kemp u Nejdku. https://paliste.webnode.cz/ Spíš teda polohou, na louce u vody. Je to asi takové jednodušší, spartánštější... zaměřené dost i na vodáky, takže v některých dobách tam může být rušněji.
    Nespal jsem tam. Dovezl jsem tam partu s loděma, dal si kafe a zase jel dál, takže hodnotit moc nemůžu. Přidávám jen jako tip na případné další prozkoumání... jak jsem napsal na začátku, líbilo se mi to hlavně polohou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.01.2018
    Autor: Andrej
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dobrý kemp v pod Pálaví

           

      V Nejdku je spíš jen vodácké tábořiště. Není tam ani pítná voda.

      V kempu v Nových Mlýnech byl nákolácký sraz zhruba před 6-ti lety a vcelku to šlo.

      Ještě v Brodě nad Dyjí je malý kemp Erika. Ale nebyl jsem tam, jezdím jen občas okolo.
      https://ubytovani-palava.webnode.cz/#utm_source...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.01.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Týdenní výjezd je tu!

         

    Tak oznamuju láskám svým, že do 7.6.2018 budu brázdit na leháču Lednicko-Valtickem :-D Přátelé mi můžou zavolat pro spanilou jízdu :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2018
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Týdenní výjezd je tu!

           

      Lásky mají smůlu, když jim 29.6. oznamuješ, že brázdíš LVA do 7.6. :-(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.07.2018
      Autor: plusjedna
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Týdenní výjezd je tu!

             

        Lásky jsou na tom naštěstí dobře, alespoň nepoznaly, co jsem zač :-D

        Jinak, dráhy s "cyklopřepravou" nezklamaly a tiše se slzou v oku vzpomínám na inteligentní pohodlné výtahy na vlakáču ve Veselí nad Lužnicí... Z našich 3 kol se vlezlo do výtahů jen dámské kolo manželky, synovo očesané MTB 29" utřelo taky, pak mi došlo, že jsem mu mohl poradit postavení naštorc v tom výtahu. Nejsem moc dobrý kamarád...

        Není problém na vlak namalovat bicykl ve čtverečku a pak se čertit nad uložením oněch bicyklů, pro které není ve vagonech jediný hák.

        Na výtahu zákaz použití pro kola... Takovou rutinu v nahazování a shazování bagáže už jsme dlóóuho neměli. Rupla mi z toho horní brašna z testudia od Snilarda. Naštěstí si to zašiju na stroju sám. Brašna vydržela toto chování alespoň 8 let a to do svých lehobrašen cpu alespoň 15kg! Nebyly prošité návazné vyztužovací popruhy a povolili tak jen nitě jednoduchého sešití popruhů k sobě.

        V samotné Lednici není vyjímkou fronta aut před kruháčem v délce přes 50 aut! A samozřejmě peletony tisíců a tisíců kol se střízlivými cyklisty :-D

        A ověřili jsme si, že penzion s vlastní sprchou na pokoji je vhodnější než fronta v libovolném kempu :-)

        Čeho jsem si po návratu kontrolou účtu všiml, že je to drahý kraj než se zorientuješ v nabídce...

        A eveergreen posledních cyklodovolených, zase si budu kupovat přední světlo :-D Rozbiju a ztratím snad všecko...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.07.2018
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

222 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024