reklama

Nedajme sebou manipulovať a nebuďme ovcami!

Nedajme sebou manipulovať a nebuďme ovcami!

Aby sme sa mohli slobodne rozhodovať, musíme mať objektívne informácie. Žiaľ, realita je iná! V reálnom živote je vyvíjaná snaha, aby sme objektívne informácie nemali. Snaha, aby sme ich mali skreslené, jednostranné a neobjektívne, na základe čoho sa budeme síce rozhodovať slobodne, ale silne ovplyvnení zámerným informačným skreslením reality. Vládnuca elita totiž vždy a v každej dobe potrebuje masy ovládať a manipulovať nimi podľa svojich vlastných potrieb. Skutočná moc má podľa predstáv mocných vždy patriť iba elite, stojacej na vrchole spoločnosti.

Viac sa dozviete na:
http://kusvetlu.blog.cz/1711/nedajme-sebou...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.12.2017
Autor: othon777
  • Re: Nedajme sebou manipulovať a nebuďme ovcami!

Tak jsem teda rozkliknul odkaz. Zajimalo mě, kdo se mi snaží otevřít oči. A pod článkem jen nic neříkající iniciály. Trochu slabota na takovou osvětu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kdysi jsem toho grafomana dohledal. Nic jednoduchého, ale dalo se. Lepí to, kam se jen dá. Nejasnej mix náboženství, politiky, mystiky, esoteriky a dalších duchovních i pseudoduchovních ingrediencí. Solitér, co nikdy nikomu na nic neodpovídá. Ale co jsem zahlíd, tak v některých kruzích dost profláknutá figurka, nebere ho nikdo moc vážně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Obávám se, že nebýt ovcemi, to je v případě mnohých dost těžké. A o vás to platí taky. Táhnete se za stádem, milý othone, místo toho, abyste používal mozek. To je v Československu(Česku a Slovensku) bohužel asi celkem běžné.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Tak to fakt říká (píše) ten pravý! :-DD

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak se mnou se manipulovat nedá, na rozdíl od vás.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Teda že se ti podaří takový ftip na Silvestra, to bych do tebe nikdy neřekla.
          Jak je vidět, stále dokážeš překvapit!
          Doufám, že nás budeš bavit i v tom roce nastávajícím :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: radka
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Radko, proč si myslíte, že se Vám nepodařilo mne zmanipulovat tak jako ostatní?
            Je to tím, že zmanipulovat mne není vůbec nijak snadné, a ty vaše triky na mne neplatí. Je mi jasné, že vás to sere, neb jste zvyklá vždy dostat to, co si umanete.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11

Řekni mi jediný rozumný důvod, proč bych měla s tebou či s kýmkoli jiným z této diskuze manipulovat?!?
              Jaký bych z toho měla prospěch?!

Ostatně - co vlastně podle tebe obnáší "s někým manipulovat"?!?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 01.01.2018
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tebe není potřeba nanipulovat ty to stihneš klidně sám se sebou v každém tvém příspěvku:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Autor: Bobbob
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Z Hamburku do Prahy

včera
Hledám parťačku na spolujízdu z Hamburku do Prahy. Jedeme v sobotu 6.8. z Prahy vlakem do Hamburku a pak pojedeme…

Hledám: Korsika na kole 2018

včera
hledám někoho na kolo- Korsika s CK Alpina v termínu srpen nebo září 2018. Jsem žena, ročník 1960.

Hledám: Maroko

20.01.2018
Lákala by někoho cesta na kole po Maroku?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

111 cyklistů (4 přihlášení)

Dunajská cyklostezka s dětmi nejen ve vozíku

Kam vyrazíme v létě na rodinnou dovolenou řešíme většinou už v zimě
PetuVan | včera

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (3.)

Bělorusko Měli jsme před sebou druhou zemi, Bělorusko. Již jsme v minulosti tento nepříliš známý a málo…
Peggy | 18.01.2018

Polsko 2014 - 4.část

13. den (28 km, Jája 20 km)Neměli jsme nastavený budík a vstáváme dost pozdě - skoro v devět. Ono to ale zas…
Santi | 14.01.2018