reklama

Jaké gripy?

Začaly se mi rozpadat gripy, tak jsem včera pokoukal po nových - a nějak jsem zatím nevybral. Zaujaly mě černošedé Rytchey za 250,-. Myslíte, že existují gripy, které skutečně "tlumí" vibrace, tak jak se to píše v prospektech? Já už jich pár vystřídal - měkké, tvrdé, ještě tvrdší - a vždycky přes ty ruce vibruju jak nevím co. Můžete mi dát někdo typ na skutečně utlumující (osobně vyzkoušené) gripy délky 125 mm ? Je to na HTčko, chtěl bych kulatý nebo max. nějaký ten osmihranný profil, ne typ "ergo". A hlavně - aby byly k dostání. Děkuji :-)

[ Zpět ]
Datum: 12.05.2006
Autor: Airline
  • Re: Jaké gripy?

         

    A hlavne vetsi prumer! Vzpomen na Cami!

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké gripy?

           

      rozhodne větší průměr, tedy dle zkušenosti mojí i vetteho, menší průměr nám oběma působí nepříjemné bolesti a křeče...

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2006
      Autor: cami
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké gripy?

             

        Ja mam taky klasicke...uzke...authoracke...a nechytam je. Vetsinou jsem o riditka jen oprenej. A objimam je jen pri sjezdu... Taky me obcas chytali krece...Jenze kdyz koupis s vetsim prumerem, tak je to zas strasne mekke a blbe se kormidluje:-)
        Co noha?

        [ Zpět ]
        Datum: 12.05.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaké gripy?

               

          tedy na kellysovi mám taky authorácké, ty tvarované, nepřipadaly mi měkké a docela příjemně seděly. když sjíždím a mám kormidlovat, tak si ze strachu neuvědomuju měkkost gripů :-DDD nicméně možná tedy větší průměr a ne měkké :-I

          svoji diagnozu jsem popsala v tématu: značení tras do map... a nechce se mi se opakovat, tak, prosím, mrkni tam :)

          [ Zpět ]
          Datum: 12.05.2006
          Autor: cami
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké gripy?

         

    Prodavaji se i nektere gelove gripy, ty by tlumit snad mely. Sam vozim Ritchey WCS, osmihran, takova hodne tuha "penovka" a spokojenost.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké gripy?

           

      ty WCS-ka jsou sestihran, jasne :)

      [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2006
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké gripy?

         

    Možná by ti víc pomohly gelový rukavice, používám Axony a nechá se v nich dělat i s pikovačkou. Vyhovujou mi naprosto na obyčejnejch gripech.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké gripy?

         

    Od loňska mám tyhle http://www.odigrips.com/mtb_yeti_dp.htm
    Dělají je i v jiných barvách.

    Připadají mi docela slušné, jsou tvrdé tak akorát a dostatečně "baňaté"... Ten jejich objem byl také důvod proč jsem do nich šel, protože originály od Mongoose na mně byly dost tenké.

    Kupoval jsem je na Karláku v BikeExpert asi za 350,-.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké gripy?

           

      ja nedam dopustit na BBB Ergogrip. su z kratonovej gumy dvojvrstve a strasne fajn. dlzka myslim 123 mm. alebo potom BBB Dualgrip.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.05.2006
      Autor: Jurki
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké gripy?

         

    ODI Rogue lock-on jsou to nejlepší (i nejdražší), co jsem kdy vozil.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ko-var)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024