reklama

Vždycky po delší jízdě na kole mám popraskaný rty, tak bych se c

Vždycky po delší jízdě na kole mám popraskaný rty, tak bych se chtěl zeptat, je to sluníčkem, větrem nebo třeba nedostatkem tekutin či nějakých jiných minerálů ?

[ Zpět ]
Datum: 11.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (kolemjedoucí)
  • Re: Vždycky po delší jízdě na kole mám popraskaný rty, tak bych

         

    Tak si je namaz jelenim hnojem....:-)
    A je to slunickem, vetrem (ne vetry), nedostatkem tekutin...:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vždycky po delší jízdě na kole mám popraskaný

         

    Tak to jsem měl v pubertě taky, bylo to nedostatkem polibků.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vždycky po delší jízdě na kole mám popraskaný

           

      Tak to zaplaťbůh, že teď tím už netrpíš :-)))
      K tématu: prodávají se tyčinky na rty dokonce s různými příchutěmi, určitě si vybereš.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vždycky po delší jízdě na kole mám popraskaný

         

    Neolizuj se pořád ...

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (!)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vždycky po delší jízdě na kole mám popraskaný

         

    Taky jsem to míval. Je to vším, co popsals a je třeba rty chránit. Pořídil jsem si obyčejnou tyčinku na rty Astrid s UV ochranou stupně 25 a mám ode všeho pokoj. Ono to sice zanechává na rtech takovou bílou vrstvičku, vypadá to zajímavě, ale funguje to.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2006
    Autor: Andy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Tak dík

         

    Copak s jelením lojem jsem tak nějak počítal,ale spíš jsem si nebyl jistej,jestli to není projev absence nějakých minerálů či solí. Piju snad dost, sluníčko mi při jiných činnostech než při jízdě na kole takové problémy nedělá,tak jsem si chtěl ověřit..takže děkuju.

    PS : S těma polibkama je to zajímavý nápad, rozhodně to dám přítelkyni přečíst :o))

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kolemjedoucí)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak dík

           

      Kazdej clovek na to reaguje jinak. Ja s tim treba problemy nemam vubec. Nekdo ma rty suche porad...Mas je proste citlivejsi...

      Kdo maze....ten jede:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vždycky po delší jízdě na kole mám popraskaný rty, tak bych

         

    A nemůže to být taky nedostatkem vitamínu "B"? Někde jsem to myslim četl. Já mám teda vždycky takové období, kdy mi ta tlama praská až hrůza, používám taky ten Astrid.

    Ale jestli jsi fakt velkej srdcař, můžeš zkusit vazelínu na kola :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2006
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vždycky po delší jízdě na kole mám popraskaný rty, tak bych

         

    Já sem to měl po nějakejch práškách proti akné.... ale používám panthenol na rty a pomáhá, je to fajn věc a neroźtejká se, jinak je to ais tim sluníčkem, vzimě mrazem...

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vždycky po delší jízdě na kole mám popraskaný

           

      Vitaminy B+C a mazat a mazat a mazat.....:-))samozřejmě jelením lojem.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.05.2006
      Autor: Daniela
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vždycky po delší jízdě na kole mám popraskaný rty, tak bych

         

    nedostatkem minerálů určitě ne, spíš se neustále olizuješ :), protože máš prosolený obličej...... To namazání hnojem pomůže, páč se přestaneš olizovat :)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

260 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024