reklama

Přeji

všem cyklistům, necyklistům, přátelům i "nepřátelům" krásné prožití svátků vánočních a v novém roce 2018 zdraví a štěstí.

https://www.youtube.com/watch?v=JBJY3AxtoHM&...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.12.2017
Autor: Bobbob
  • Re: Přeji

         

    Já si přeju, aby Ane udělala dost bramborovýho salátu, protože u nás už nestačí ani ten prostřední lavórek.
    No a vám ostatním - kromě dostatečnýho množství bramborovýho salátu - přeju zdraví.
    Protože když budete zdraví, tak vám to bude i dobře šlapat :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2017
    Autor: Airline
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Přeji

           

      Já si taky přeju, aby se mi ten bramborový salát povedl a stejně tak, abych zvládl usmažit kapra, protože letos se tchyně rozhodla jít na vánoce ke švagrovcům a tudíž vánoční žranice je na nás (polední čočku na husto nepočítám, tu vařím pokaždé).
      To je ten feminismus v praxi. CHLAP musí umíchat bramb salát a osmažit kapra. Žena na to jen nakoupí všechny suroviny, doveze domů, vynese do bytu, dá do ledničky, kapra vycpe citrónem, v sobotu uvaří na salát brambory a zeleninu a vajíčka, nachystá pantátovi mísu a všechny suroviny, pak to umyje a uklidí, na neděli připraví strouhanku, uvaří vajíčka k čočce, po mém příjezdu z kola mi uvaří čaj s rumem, abych se zahřál, nachystá vše na přípravu kapra (a protože ona kapra nejí, tak ještě i řízků) a pak to opět všechno umyje včetně zadělané kuchyně, protože když vaří muž, tak vaří tak, aby to bylo vidět. A mezitím uklidí byt, nachystá vánoční výzdobu a "upeče" nějaké cukroví.
      :)
      Takže Airlinovi přeji vagon bramborového salátu a všem ostatním včetně sebe :) zdraví, co se do nich/nás vejde, a ať nám to šlape!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2017
      Autor: henyken
      Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přeji

             

        Tak salát hotov, zabralo to cca půl hodiny. Synak nakrájel již uvařené, oloupané a vychladlé brambory, já ostatní zeleninu a vajíčka (taktéž vše již uvařené, vychladlé a oloupané), pak jsem to smíchal s tatarkou a spol, dochutil, během toho vypil jednu Plzeň a bylo hotovo.
        Jen teda oproti plánu jsem si musel ještě otevřít nakládačky, to žena nějak nezvládla, ale měnit ji kvůli tomu nebudu, na těch pár (desítek) let už to nemá smysl, to už nějak doklepu.
        Fakt nechápu, proč v přípravě brsalátu někdo vidí problém.. :-)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.12.2017
        Autor: henyken
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přeji

               

          Taky ti přejeme pěkný Vánoce mistře saláte :)

          Ale tu akci, tu velkou salátovou akci chystáme až na zítra ráno, pánský tým připraven :)

          Hrát nám k tomu asi bude Kalandra a Cohen

          Pak s kluky naporcujeme a obalíme kapra a uděláme přípravu na kaši, oni salát neradi.

          Ženu taky měnit nechci ani kluci maminku i když to všechno vždy (u)vaříme sami, komu by jsme taky dávali dárky, že ?:D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.12.2017
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Přeji

                 

            Díky za přání :)
            Zítra ráno na to nebude čas, protože mladej bude vychrápávat do poledne a já vypadnu na kolo. A navíc je potřeba, aby se ty jednotlivé složky salátu přes noc skamarádily. ;-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.12.2017
            Autor: henyken
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Přeji

                   

              To u nás není problém, salát většinou jím jen já a to až 25 , se studeným kaprem :)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 23.12.2017
              Autor: újezďák
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přeji

                 

            Jo, myslím, že Kalandra je k přípravě salátu víc než vhodný. Já na to půjdu tak za hodinu, větší lavórek je už připravený... a co mi k tomu bude hrát? Jestli u toho bude asistovat Ane, tak bych asi pustil Kelly Family (nesmějte se, je to melodický!), jestli to budu dělat sám, tak Metaliku - bude to tvrďáckej salát pro tvrďácký cyklisty, takže žádná muzika pro šampónky :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.12.2017
            Autor: Airline
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přeji

               

          S tatarkou?!? Moravská varianta?!?
          U nás základ salátu odpočívá od včerejška, majonéza do něj přijde za chvíli. Teď jsem promíchla těsto na chleba, kouknu na pohádku a rozpálím pec. Teda troubu :o)))
          Jen mě trošku znervózňuje, že si ráno udělal Vánoce také kotel od topení, ale snad to byl jen jednorázová výpadek...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.12.2017
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Přeji

                 

            Ježíšmarjá nestraš! Včera se mi zdálo, že ta naše stará Destilka vydává při provozu nějakej lehce vrčivej zvuk. Při dalším zapálení hořáku už se ale nekonal, zmizel. Takhle byl slyšet solenoid předloni před odchodem. Ještě že má můj jedinečnej domácí švagra plynovýho servisáka.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.12.2017
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Přeji

                   

              Ufff, nejsem v tom sama. Hned je mi líp :o)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 24.12.2017
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Přeji

                     

                Mně taky, přestalo to. :-) Ani nevím, jestli to mám mému srdénkovi prozradit, ale radši ne, byla by neklidná, v úterý letím na dlouho za kanál. Domácímu umí v případě potřeby zavolat sama.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 24.12.2017
                Autor: abernathy
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Přeji

                       

                  Pssssst, nezakřiknout!!!

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 24.12.2017
                  Autor: radka
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přeji

                 

            To se dej na modlení. Já při zářijové revizi kotle dostal doporučení kotel vyměnit. Okamžitě jsem začal shánět někoho, kdo to udělá a první volný termín vyšel až do půlky ledna. (jednodušší by bylo sehnat vagon šafránu než topenáře) Takže doufám, že těch 14 dní ještě kotel vydrží.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.12.2017
            Autor: petrp
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Přeji

                   

              My ho máme letos nový.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.12.2017
              Autor: radka
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Přeji

                   

              My takto měnili kotel za stejné situace předloni. Vzduchoď startující z naší střechy bylo jednodušší zařídit.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 26.12.2017
              Autor: Arnošt905
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přeji

               

          Mně to trvá dýl. Jenom brambory jsem loupal během celýho přenosu Premier League Everton vs. Chelsea. Natož pak to ostatní. Sakumprdum to šacuju na čtyři hodiny. To máš: koupit, uvařit, oloupat, nakrájet, okořenit, osolit, umíchat, znovu degustovat... :-))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.12.2017
          Autor: abernathy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeji

           

      Máte doma vanu ? Ta už by mohla na chvilku stačit.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2017
      Autor: ronda
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Přeji

             

        Vana, no to je takový nicneříkající, když zmiňoval sadu lavórků. Stává se z něj hodule žravá, na jeho místě bych se poohlíd po nějaký rokli poblíž.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.12.2017
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Přeji

           

      Poslední větu máš genderově nevyváženou.
      Ovšem bacha, budeš-li ji vyvažovat, abys neskončil u sexistických narážek, harašení a dalších "fuj fuj" aktivit ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2017
      Autor: AV
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Přeji

         

    Přesně tak, a ještě bych přidal ty, který jsem během doby nechca urazil, nebo přímo nasral.:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2017
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Přeji

         

    Přidávám se k přání krásných Vánoc a všeho nejlepšího v Novém roce všem, kteří o mé přání stojí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2017
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    Vydařený "prožraný" svátky všem žravcům (ostatním jen vydařený), zakončení roku bez opice a jiných zvířat a hlavně ať nám "to šlape" v novém roce
    (ať si taky rozumíme tu)aspoň jako doposud!!!!!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2017
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    Díky a také přeji všem ve NEJ..., a hlavně to zdraví, ostatní už přijde samo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeji

           

      Také přeji všem pohodové Vánoce a v novém roce ať nás ti naši kovoví miláčci poslouchají a vždy dovezou do cíle. ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2017
      Autor: plusjedna
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    Ahoj Nakoláci, taky se připojuji a krom toho všeho, co již bylo řečeno, přeju všem nějaký pěkný cyklistický dárek pod stromečkem. Pánům nové šlapky a dámám pěknou dlouhou karbonovou sedlovku :-)

    ..bramborový salát se smaženým kaprem můžu, ale těším se na 25.12. už mi to v lednici pěkně zraje..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2017
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeji

           

      No to je krása, škoda to načnout před svatbou prvního syna.:-)) Prvorozenej se holedbal, jakejže zná fantastickej recept na "utopenci", tak jsem zvědavej.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.12.2017
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeji

           

      To je nádherné, to bude dobrota.

      Já tentokrát zdravím z kuchyně, dopekla jsem štrůdly a doopékám kapří vnitřnosti.

      A všem nakolákům přeji vydařené Vánoce, t. z. i s projížďkou na kole.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.12.2017
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přeji

             

        Pečený vnitřnosti? Tak to je mi novinka, Nebeská po zbavení ryby života přikupuje jikry a všechno skončí v polívce. Jednou mě napadlo přidat do ní i žábry. Ta mě hnala.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.12.2017
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Přeji

               

          Rybí vnitřnosti pečené na másle jsou delikatesa. Co jsem to ochutnala, tak do polévka dávám vnitřností jen trošku a další upeču a každý nechť si nandá do polévky dle libosti.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.12.2017
          Autor: radka
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Přeji

             

        Pečené vnitřnosti už dnes?!?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.12.2017
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Přeji

           

      ta sklenice utopenců vlevo doslova na člověka kouká :) zatímco ta vpravo, sýrová, jaksi dělá dlouhý nos :D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.12.2017
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Přeji

         

    I já přeju všem nakolákům krásné svátky a pohodový celý příští rok !

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2017
    Autor: Atalz
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    Prima svátky a prima Nový rok přeje primas :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2017
    Autor: primas
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeji

           

      Taky ti přejeme Primasy příjemné svátky a těšíme se na tebe příští rok :-))))))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.12.2017
      Autor: lefta
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Přeji

         

    Tak šťastné a veselé :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2017
    Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    njn, kdyz uz jsou ty Vanoce, tak...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2017
    Autor: ronda
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    Pro všem :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2017
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    Přeju Vám požehnané Vánoce i Vaše rodiny pokojem našeho spasitele Ježíše Krista :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2017
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Přeji

         

    Přeji nejen šťasné a veselé, ale také pohodové a klidné Vánoce.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2017
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Taky Přeji

         

    Tak ať ty svátky, co se opakujou snad každej rok touhle dobou, nějak přežijete a hlavně ať vám to všem v dalším roce zase šlape, alespoň tak dobře jako v tom končícím.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2017
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    Připojuji se s přáním a přeji všem hezké, pohodové a klidné svátky, zvládnuté bez jakékoliv újmy :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    "A když to vydržíš až do večera – nepapat... Tak uvidíš zlatý..."
    "A bude mít ty velký žahnutý rohy dolů?"
    "Musíš vydržet a budou i rohy..."

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Přeji

         

    Užijte si krásné a pohodové Vánoce a hlavně se nepřecpěte jídlem.

    P.S. Čtvrtá vánočka už se nevešla na stůl. 8-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2017
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeji

           

      Nehořlavé adventní svíce?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.12.2017
      Autor: AV
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přeji

             

        Zapálím je až večer. Kdybych je zapálila už dopoledne, nemusely by do večera vydržet. To už je druhá sada svíček.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.12.2017
        Autor: Burajda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    Hezké vánoční svátky všem cyklistům městským, venkovským, jak těm obyčejně dopravním či sportovním, tak i těm co to berou jako poselství.
    Přeji všem odolné pláště i duše, které nikdy neujdou, řetězy co se neprotáhnou, brzdy, které neselžou.

    Ať se dopravíte z bodu A do bodu B vždy bezpečně a tak, aby vám to udělalo radost.

    Krásný rok 2018 Vám všem i vašim rodinám, těm kteří je ještě nemají doporučuji lehce přibrzdit, rozhlédnout se a sbalit si pořádného cykločlověka se kterým by se to dalo vyřešit :)

    Hodně cyklodárků a kilometrů v příštím roce !

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2017
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    Přeji ...
    Nepřeji vám cokoli zlého, nehody a to, co nemůžete ovlivnit.
    Toho, co ovlivnit můžete, si užívejte mírou vrchovatou.
    Doufám, že totéž vám (všem!) budu moci popřát i za rok ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.12.2017
    Autor: AV
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeji

           

      Odpoledne tak rychle uteklo, ani jsem si ho nestihla užít a už jedu do práce.:-( Budu v celém velkém nádraží úplně sama, snad se budu i bát!:-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.12.2017
      Autor: plusjedna
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přeji

             

        Né aby sis z nudy hrála s výhybkama :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.12.2017
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Přeji

             

        Tradice.
        Na nádraží v Zababově byl také jen pan Zababa ...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.12.2017
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Přeji

         

    Patří/Nepatří (to sem)?

    http://neviditelnypes.lidovky.cz/test-vanocni...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.12.2017
    Autor: AV
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Přeji

           

      Hezkej mix víry, pověr, rituálů a tradic :-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.12.2017
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    Přeju nám všem, ať ten blbec korejská chcípne! :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.12.2017
    Autor: Airline
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Přeji

           

      Taky se přidávám.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.12.2017
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Přeji

           

      To je k ničemu, nějaký ďábelství na něj přivolat, to by pomohlo. Ale zatím se taky přidávám.:-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.12.2017
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Přeji

           

      Když tu (ve 13:06) visely dva, možná tři příspěvky (znakovým písmem), volal jsem Václavovi.
      Povídal, že s tím něco udělá.
      Dal jsem "přispěvatele" na Black list (já, který tam nikoho normálního nikdy neměl), ale ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.12.2017
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Přeji

             

        Je to nějaký podělaný hned dvakrát. Na blacklist už ani dát nejde, když na Kima kliknu, napíše mi to, že účet je administrátorem zrušený a neaktivní. Přesto hnuj dál přibejvá.
        Mám pocit, že Václav dal na Blacklist nás, abychom do toho nerejpali :-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.12.2017
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Přeji

               

          Václav není všemocný a dokud nemá "k ruce" yokozunu (či jakého webmástra má), nemůže nic moc udělat.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.12.2017
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Přeji

                 

            Však mu nic nevyčítám. Jen jsem se smál, že jsem nemohl dát Kima na blacklist, ani mu přispět, ale sám vesele řádil.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.12.2017
            Autor: ronda
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Přeji

                   

              "Sup mínusák" bdí ...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.12.2017
              Autor: AV
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeji

           

      Koukám, že tu přes den bylo veselo :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.12.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    přeji všem krásný povánoční čas, snad jste ho všichni přežili ve zdraví, když tu čtu o těch kbelíkách a jiných velkých nádobách na výrobu salátu skoro se mi nechce věřit, že jste to všechno snědli. také se přidávám s přáním všeho dobrého v novém roce, hlavně zdraví a štěstí a kilometry si musíme všichni odšlapat sami. snad byla i spokojenost s dárky, poprvé se těším, až zmoknu na kole a budu si moc vysušit boty :-)
    tak krásný nový rok 2018

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.12.2017
    Autor: HMS
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeji

           

      Snědli, všechno jsem u nás snědli, a Tebe bychom taky snědli, kdybys byla po ruce :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.12.2017
      Autor: Airline
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    Připojuji se přáním všeho dobrého, zdraví, štěstí a pohody v roce nadcházejícím.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2017
    Autor: Jerguš
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeji

         

    Také přeji ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2017
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024