reklama

PoVánoční pěšky na Žižkov

Termín: 28.12.2017
Místo: Praha, vestibul stanice Křižíkova trasa B

Pozvánka na poVánoční vycházku,
Zvu vás na tradiční poVánoční vycházku, rozhýbat nacpané tělo všemi vánočními dobrotami ve čtvrtek 28. 12. sraz ve stanici Křižíkova 14:30, čekáme do 14:45, zastavíme se na Karlínském náměstí, nakoukneme do kostela sv. Cyrila a Metoděje, tamní varhany mají víc jak 3…

Datum: 18.12.2017
Autor: HMS
  • Re: PoVánoční pěšky na Žižkov

         

    zbylé dobroty z vánoc vezměte sebou

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.12.2017
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: PoVánoční pěšky na Žižkov

           

      Kromě dobrot zkusím přibrat Janu s Mimísem.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.12.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: PoVánoční pěšky na Žižkov

         

    Bohužel jsem v práci do 14hod. Lede bych s Vámi poslal mámu s bratrem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.12.2017
    Autor: Valdek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: PoVánoční pěšky na Žižkov

           

      tak jestli se chtějí podívat do Prahy, tak ať klidně přijedou.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.12.2017
      Autor: HMS
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PoVánoční pěšky na Žižkov

         

    To zní dobře a vypadá to, že budu i v Praze, takže se možná dostavím ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.12.2017
    Autor: Václav
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PoVánoční pěšky na Žižkov

         

    Pokud bude pršet, tak to se sebou vidím bledě. S Mimísem bych do deště nešla.
    Když tak písnu na mobil.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PoVánoční pěšky na Žižkov

         

    někde sněží, třeba u nás na kopci, tady ve městě je hnusné mokro a prší. se zbytkem co se chtěli přidat a nebyli tu napsaní jsem se domluvila, že dnešek zrušíme. tak se těším na společnou akci v novém roce. užijte si poslední dny starého a pěkný nový rok všem.
    spojení na mne [email protected]

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2017
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Pěkně jsem naletěl!

         

    "...se zbytkem co se chtěli přidat a nebyli tu napsaní jsem se domluvila, že dnešek zrušíme."

    Se mnou ses tedy nedomluvila! Stepoval jsem tam od 14:22 do 14:57. Ranec dobré nálady, 64 koruny za jízdenky a hlavně 2,5 hodiny mého času v pekle. A nevidím v propozicích, že je nutné se předem přihlásit. To je u Tebe normální, vyhlásit výlet a pak prostě nepřijít na sraz? Proč tu není blicí smajlík?

    A byl tam ještě jeden pán, který je Ti za to jistě také vděčný. A ne, s pánem jsme na romantickou procházku nešli, nejsme teplí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pěkně jsem naletěl!

           

      Chápu, že tě to zlobí, ale tyhle jednodenní akce se dělají zpravidla podle počasí. Když je hnusně (jako dneska), tak se akce ruší. Fakt nemělo smysl moknout a mrznout - vycházka má být o pohodě a ne o přežití.
      Účast není nutné potvrzovat, ale je to vždy lepší, protože pak se ví, na koho se čeká, nebo komu je nutné dát vědět, že se akce nekoná. Pokud se nechceš zviditelňovat na diskuzi, můžeš organizátorovi poslat obálku.

      Navíc pokud je organizátor v práci, není třeba možné, aby se dostal sem na diskuzi kdy chce a akci stornoval.

      Je pravda, že HMS tu větu napsala nějak divně - domluvila se s námi, o kterých věděla, že chtějí přijít.

      Tak se nemrač, třeba to vyjde příště.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.12.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pěkně jsem naletěl!

           

      omlouvám se, netušila jsem, že se někdo v takovém nečase vydá do města. mohl jsi napsat mail. netuším, kterou akci jsem vyhlásila a pak nepřišla. a jak píše radka níže, je vždycky lepší ozvat se obálkou nebo mailem.
      také tomu neznámému pánovi se omlouvám.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2017
      Autor: HMS
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

435 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024