reklama

problém se SPECIALIZED

Ahoj Všem,
Mám velkou potíž s kolem značky SPECIALIZED ALLEZ Elite, před rokem jsem koupil tuto rok jetou silničku otci, myslel jsem že je konečně po starostech, ale bohužel praskl drát na zadním kole a mimo to že konstrukce výpletu je maximálně nestabilně řešena takže při prasknutí jednoho drátu se kolo ihned vyosí a zablokuje (takže jsem mále pozbyl otce) je tento výplet složen z nějakých nestandardních drátů, tuším typu „Aero“? Potřeboval bych poradit kde tyto dráty seženu, jsem z Havířova a zde mi bylo řečeno že nejsou schopni tyto dráty sehnat. Jsem už znechucen tím že je vůbec možné něco tak idiotského zkonstruovat (tímto zdravím konstruktéry značky SPECIALIZED) otec musel nést kolo pěkných pár kilometrů, protože v běžných servisech tyto komponenty nemají, ani na objednávku!!
Uvítám každou radu děkuji
Dan

[ Zpět ]
Datum: 09.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (DaD ([email protected]))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

322 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024