reklama

Prodám lehokolo

Můžete vidět na http://pokryti.wz.cz/.Cena asi 8000kč.Je na výšku postavy cca180 cm na váhu asi 75 kg.

[ Zpět ]
Datum: 07.05.2006
Autor: jarouš
  • Re: Prodám lehokolo

         

    Tak to už je třetí kolo, o kterým vím, že prodáváš. A pokaždý jiný typ. Baví tě to stavět nebo jsi se ještě nerozhodl na jakým typu chceš jezdit? Co stavíš teď?

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2006
    Autor: Jirka-As
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám lehokolo

           

      máš pravdu stavět mě to baví jezdím na všem,teď jdu do tříkolky.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2006
      Autor: jarouš
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám lehokolo

             

        Neuvažuješ o nějakým takovým primitivním webu jako můj http://hebike.borec.cz? Jsou to jenom fotky a text, jako taková jednoduchá veřejná dokumentace. Já rád tyhle weby čtu, člověk se tam dozví občas užitečnej tip jak něco dělat, na kterej sám nepřišel. A u někoho kdo staví několikátej stroj se určitě musí najít hromada zajímavých zkušeností.
        A jaká tříkolka to bude?

        [ Zpět ]
        Datum: 08.05.2006
        Autor: Jirka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prodám lehokolo

               

          tak presne o takovym podobnym webu uvazuju ja, ale jen jako verejnou prezentaci vyletu a tak...zatim mam jen www.maxik.wz.cz a ten uz ani neupravuju ani neaktualizuju, pac je to dementne udelany....

          [ Zpět ]
          Datum: 09.05.2006
          Autor: Melkor
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám lehokolo

             

        Do tříkolky? A budeš jí pak zase prodávat?

        [ Zpět ]
        Datum: 09.05.2006
        Autor: Jirka-As
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám lehokolo

         

    Krásný stroj.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.05.2006
    Autor: Krata
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám lehokolo

         

    můžu taky prodat holej rám s přední vidlicí a řídítkama a se sedačkou za 3000 kč

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2006
    Autor: jarouš
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám lehokolo

           

      A jak ten holej rám vypadá?

      [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2006
      Autor: Zoid
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám lehokolo

             

        Podívej se na mapu pokrytí jarouš a ohol to bíločervený leho.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.05.2006
        Autor: jarouš
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

230 cyklistů (10 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023