reklama

Speciallized Enduro Pro

Ahoj, potřebuju poradit.Dostal sem výhodnou nabídku si koupit kolo Specialized Enduro Pro , vidle Fox Vanilla F125 RLC, zadní tlumič Fox Vanilla RC, ostatní věci v Deore.5 let sem kůli operacím kolena nejezdil a rád bych se do toho zase ponořil, ale nemám žádný zkušenosti s celopérama.Kolo budu používat hlavně na cestu do práce v Praze kde se chci co nejvíc vyhejbat silnicím,ale rád bych ho taky občas chtěl využít i na celodení i více dení cesty jak na horách tak i na silnici a stezkách.tak nevim jestli nejsem z toho celopéra moc přemotivovanej.

[ Zpět ]
Datum: 06.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Karlos ([email protected]))
  • Re: Speciallized Enduro Pro

         

    At se divam jak chci, na netu neco srovnatelneho vybavou a nazvem nenachazim, z jakeho je ten model roku?
    Kazdopadne enduro jako takove -i kdyz ne s buhvijakymi zdvihy, na dnesni dobu- bude spis takova tezka houpaci \"zehlicka\" do terenu, na nekolikadenni vylety a zvlast po silnici bych si dokazal predstavit furu jinych kol, ale ne tohle.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Speciallized Enduro Pro

         

    Ahoj, mám Specialized Enduro S-Works, takže celkem srovnatelný. Na ježdění do práce po Praze se použít dá, ale tady bych viděl něco úplně jinýho - používám HT od Race Bike s vidlí RS (100 mm), to úplně stačí.
    Do terénu je Spešl skvělej. Zvládne toho opravdu hodně, ale na skákání dělanej není. Zato se s ním dají jezdit i dlouhý štreky - v pohodě 150 km i víc. Rozhodně se celopéra neboj. Představy, že jsou to jednoúčelová kola už dnes neplatí. Určitě bych do toho šel.

    P.S. Ideální je mít ale kol víc, jednoho fulla, jednoho HT, jednu silničku, ... sorry, zapomněl jsem na lehociped :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Speciallized Enduro Pro

           

      S-works srovnatelne s enduro pro v deore? A kdo vi z jakeho roku? V terenu se sobe mozna priblizuji, ale v pouziti na delsi vylety by me prave odrazovalo tech pravdepodobnych par kilo navic... Ale mozna se mylim, sam mam maraton-fulla a a s nim asi i zkreslene predstavy o endurech :)

      [ Zpět ]
      Datum: 09.05.2006
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Speciallized Enduro Pro

             

        No samozřejmě to není úplně srovnatelný. S-Workse s těžkou výzbrojí (blatníky, světla, ...) mám pod 13 kilo a dlouhý štreky s ním zvládám levou zadní. Spíš jsem chtěl říct, že bych se ani Endura Pro nebál na cestu dál, než do nejbližšího lesa. Ale záleží i na tom, jaký obuju gumy, na přejezdech po asfaltu zamknu tlumič, ... Před Spešlem jsem jezdil fulla od KHS - na tlumiči dvě pružiny, dlouhý zdvih, žádné zamykání a i s ním jsem jezdil trasu Praha - Jizerky.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2006
        Autor: ckp13
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Speciallized Enduro Pro

         

    Jezdim po praze na enduru (coiler) a je to supr. Kostky, výkopy- všechno vyžehlim. Di do toho, nebudeš litovat. Jenom bych se bál, že mi takovou mašinu někdo šlohne.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ferda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

196 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024