reklama

Pells?

Ahoj, sháním krossové kolo okolo desítky, měla jsem vybranou Meridu Crossway 8300, ale v ochodě mi nabízeli Pells Crono Comp.
Vím, že tato značka s koly této kategorie teprve začíná, tak nevím, prosím, poraďte.
Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 04.05.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Manta (Manta-ray@seznam.xx))
  • Re: Pells?

žádná rad? tak děkuji, budu si muset poradit sama, ach jo.

[ Zpět ]
    Datum: 08.05.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (manta (Manta-ray@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pells?

Ale je tu rada: myslim, ze Pells bude slusny kolo, vybava je na tu cenu dobra, ram vypada povedene, je krasnej...Ale nevim, jak to mas s nakupem. Jestli je to normalni kram, kde ti nabidnou i servis atd., tak bych se nebal Pellse koupit. Vyssi model byl snad recenzovan v Pelotonu a snaddopadl dobre. Uff!

[ Zpět ]
      Datum: 08.05.2006
      Autor: vik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Nadsence do cyklistiky

Hledám: Nadsence do cyklistiky
včera
Ahoj hledam nadsence, ktereho bavi objevovat zajimava mista na kole. Kluka ci holku, klidne i partu. Poridil jsem…

Hledám: kamaradku pro jizdu na kole po sumave

26.06.2017
Uz me nebavi jezdit sam a tak bych rad nasel kamaradku ktera ma rada vylety hlavne na kole ale nebranim se ani…

Hledám: Společně nejen na kolo

26.06.2017
35 letý svobodný středoškolák hledá kamarádku pro společné vyjížďky
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

269 cyklistů (20 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | 24.06.2017

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017