reklama

Merida Matts Miami

Ahoj všem,
nevím proč, ale přehazovačka mi neustále mlátí do rámu. Při některém převodu stačí sebemenší nerovnost a šíleně mi to klepe. Mno a pokud jedu přes nějaké větší nerovnosti, tak už mám až strach, že přijde přehazovačka k úhoně. Dělá vám to někomu taky?

[ Zpět ]
Datum: 27.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (PP)
  • Re: Merida Matts Miami

         

    Je to opravdu přehazovačka? Není to řetěz? U řetězu je to normální, ten v terénu o zadní stavbu mlátí dost. Proto se na zadní vidlici dává chránič. Třeba různé BBB:
    http://www.jmctrading.cz/shop.php?sellcategory...

    [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Merida Matts Miami

         

    Mám tohle kolo přes půl roku a nic takového mi to nedělá. Je ale pravda, že než jsem ho koupil, tak jsem o meridách sháněl všemožné informace a na bike-fóru přesně tenhhle problém řešili - zkus si to tam najít.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2006
    Autor: Ligi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Merida Matts Miami

           

      Mám taky Meridu a mlátilo mi to taky.Dělal to zadní přesmykač o spodní část rámu v místě sváru jak je navařená trubka zadní vidlice k části,na které je uchycený samotný zadní náboj ,je to tam poznat podle omlácené barvy jak na rámu,tak na přesmykači.Meridy to dělají běžně,ten samý problém měl i kamarád.Něco mi mlátilo na společné vyjížďce a on mě řekl,že jemu bouchá přesmykač o rám,jestli nemám nádodou ten samý problém... Náhodou to bylo ono a stačí tam dotáhnout štelovací šroubek,co trčí z přesmykače do zadu šikmo nahoru..... Teď je vše O.K.Jen podotýkám,že mám přesmykač SHIMANO XT

      [ Zpět ]
      Datum: 29.05.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (PAP)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Merida Matts Miami

             

        Neni ten sroubek k tomu, aby nastavoval vzdalenost mezi prehazovackou a kazetou?
        Pokud si to utahnul, vzdalenost se zvetsila a IMO by razeni melo byt min presne.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.05.2006
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

209 cyklistů (7 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023