reklama

Přilby Mango

Ahojky,
najde se tu někdo, kdo vlastní přilbu Mango Sprint nebo SuperSprint? Zajímaly by mě postřehy z používání, spokojenost, nespokojenost...
A nevíte někdo čím se tyhle dva typy liší? Měl jsem obě v ruce, a kromě barevného provedení a ceny jsem rozdíl nenašel...

[ Zpět ]
Datum: 26.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Japhy)
  • Re: Přilby Mango

Ja Mango nemam, ale znamej a jeho zena ma a nikdy si na ni nestezovali....

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nevim co to je za typ a tak neumim říci jakej je mezi nimi rozdíl. Jinak já mam Mango s nastalitelnou částí v zadní časti. Je opravdu dobrá. Výborně odvětrává, sedí atd.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kokos)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mam Mango Escape asi 3 roky. Byla skvela, ale posledni pul rok se na ni zkazilo par veci
    - pasky jsou stare, hrozne rychle natahnou pot a diky tomu nechutne smrdi; prat je kazdy tyden je hrozny opruz (resp. to namontovavani). Vymena pasek je v podstate nemozna. Nahradni casti jsou, ale jen nektere :(
    - rozbilo se mi stelovatko ... jde jen utahnout, ale zpet uz ne.
    Ted mam novou Bellku a do Manga uz bych nesla.

[ Zpět ]
    Autor: wewerka

Kazdopadne za 400,- (nebo domluvou; puvodne 2200,-) muze byt tvoje :) ) Je modra a ma vetsi obvod.

[ Zpět ]
      Autor: wewerka

Hmmm, zajímavé, já mám Uvex Boss, už pátým rokem, musel nasát hektolitry potu a nesmrdí. Ani trošku. Zato ty rukavice, ty rukavice ... stačí jedna vyjížďka. Čím to asi je?

Možná by si to zasloužilo nové téma.

[ Zpět ]
      Autor: Sector

Mango je SUPER !!!
    Jediná solidní helma větší velikosti, kterou jsem u nás a v okolních vsích sehnal. A protože se osvědčil, má ji i syn a pochvaluje si ji

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)

Tak jsem vytelefonoval informaci, že SuperSprint je vyrobený technologií InMold, Sprint ne. Jinak jsou stejné, rozdíl v ceně asi 200,- Kč.

[ Zpět ]
    Datum: 27.04.2006

...nicméně já jsem si včera koupil UVEX Cobra RS, zhruba v téže cenové relaci... :-)

[ Zpět ]
      Datum: 27.04.2006
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

včera
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

144 cyklistů (7 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017