reklama

Crosska na dětskou sedačku

Ahoj, potřebuju poradit. Mám volnej 15tis. a chtěl bych ženě koupit novou crossku. Měl jsem vyhlídlej Superior, ale nedá se na ní dát sedačka na děti, které budeme ještě rok - dva vozit. Co mi poradíte za značku? Díííík.

[ Zpět ]
Datum: 25.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Waren)
  • Re: Crosska na dětskou sedačku

         

    Mám loňskou Wakitu (Apache), tak jsem se díval, sedačka, co jsem vozil na favoritu (držák na svislou trubku), by tam šla, ale nevim jakou máš ty.
    Trubka je kulatá, lanko k přesmyku vede vzadu.
    Cena byla do 14tk na e-shopu.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2006
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Crosska na dětskou sedačku

           

      Sekačku mám Hamax a taky se upevňuje na svislou trubku. Samozřejmě je nutné pod sedačku dát ještě nosič. Jakou máš s Wakitou skušenost???

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Waren)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Crosska na dětskou sedačku

             

        Opravuji: Sedačku (ne sekačku) :))))

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Waren)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Crosska na dětskou sedačku

               

          Wakita: bezvadný, sem maximálně spokojenej, zatim něco přes 300km, tak půl v terénu. S lock-outem na silnici jen sviští.
          Jen jsem trochu povolil kónusy, a teď mi začala vrzat šlapka.

          Sedačku (značku si už nepamatuju) jsem měl uchycenou jen v tom držáku na rámu, na takovým silným uhnutým dvojitým nosníku (tak 12mm průměr) a pěkně to pružilo, opřená na nosiči by se asi pěkně natřásala.

          [ Zpět ]
          Datum: 26.04.2006
          Autor: PepikW
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Crosska na dětskou sedačku

                 

            My už máme větší děti a sedačka nám začala narážet do kola, tak jsem pod to dal nosič a je to OK.

            [ Zpět ]
            Datum: 27.04.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Waren)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

366 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024