reklama

Dobré/špatné e-shopy

Ahoj, tohle tema mě napadlo když jsem si četl diskuzi o akcebike.cz . Takže sem piště vaše zkušenost, dobré i špatné s cyklsitickými e-shopy, ať víme na co si dát pozor, nebo kde naopak vyjdou vstříc.
Tak já píšu první příspěvěk: Mohu doporučit www.koloshop.cz, mají velký sortiment a zboží dochází vpořádku, včas a se vším co tam má být.
Jo a nemáte někdo zkušenost s www.bagbike.cz ?

[ Zpět ]
Datum: 24.04.2006
Autor: Kelib
  • Re: Dobré/špatné e-shopy

         

    Nakupuji pravidelně na velotrade.cz a bikestore.cz a jsem maximálně spokojený. Zboží chodí v pořádku a velmi rychle. Mívám větší objednávky a tak neplatím ani poštovné. Co dodat...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobré/špatné e-shopy

         

    Několikrát jsem nakupoval u, nebo spíš na:
    www.bike-eshop.cz/
    , a taky si nemůžu stěžovat. Platil jsem vždycky převodem, což je o něco levnější než dobírka. Mám dojem, že teď nedávno ceny za poštovné dokonce o něco snížili.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobré/špatné e-shopy

         

    Ja a lidi z prace pouzivame www.koloshop.cz a jsme spokojeni. Dobre ceny a vzdy vysli vstric...posledni objednavku jsme menili asi 3x a bez problemu. Sice pak byl zmatek v tom, co vlastne chcem nebo nechcem, ale dopadlo to dobre...doslo to co jsme chteli:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dobré/špatné e-shopy

           

      Připojuji se k doporučení pro www.koloshop.cz . Skvělí lidé - p. Pavel Veselý, skvělé ceny, skvělý servis a doslání.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Karel P)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobré/špatné e-shopy

         

    Na www.bagbike.cz jsem si kupoval pedály a tretry. Vše přišlo v pohodě. Docela mě překvapují i nízké ceny v porovnání s jinými e-shopy.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2006
    Autor: Kukyn
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dobré/špatné e-shopy

           

      Pridavam pozitivni zkusenost s www.bagbike.cz Objednaval jsem si u nich zbozi, prakticky by bylo doruceno za 2 dny od objednavky, ale protoze jsem nebyl na dorucovaci adrese, domluvili jsme se na dnesek - vsechno prislo naprosto v poradku. Jsem 100% spokojeny :o))

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2006
      Autor: Pepe
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

274 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024