reklama

Koho budete volit?

Předseda Strany zelených byl na pražské cykloakci...je to jasný, volby se blíží. Koho budete volit? Podle jakých kritérií jste se rozhodli? Co je pro Vaši volbu podstatné? Co poradíte našim nejmladším cyklistům, kteří půjdou volit porvé?

[ Zpět ]
Datum: 24.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
  • Re: Koho budete volit?

         

    Marně vybírám v nabídce politických stran. Švestičko, nechceš kandidovat například za tu "dámskou" stranu ("Rovnost šancí" nebo tak nějak se to jmenuje). Já bych Ti určitě dala hlas. Tak rozumnou ženskou a ještě se smyslem pro humor by jim určitě ostatní strany záviděly.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      Svestku bych urcite nevolila. Nechci mit v zime zakazane jezdeni na kole a "nucene prace" na sjezdovkach :)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Patří sem takové téma??? .. Nemáme kolo také proto, abychom se z tohohle věčnýho kolotoče na chvilku dostali? (I když pravda, často se sem politika, jako boj o moc a peníze, cpe dost neurvale. :')

    Já teda preferuju véčka. Ale nikomu jeho kotoučovky nevyčítám. Je to jeho věc - pokud ví, proč je chce a má. :')))

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      To se ti to preferuje, když máš paralelogramový. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Tak já budu v červnu volit nějaké kratší cesty, spíš náročnější technickej terén, hodně kopce - tam mám co dohánět. Rozhodl jsem se podle kritéria, že jsem přes zimu dost zlenivěl. Pro moji volbu je podstatná momentální nálada a také počasí. Našim nejmladším cyklistům, kteří budou volit poprve doporučuji, aby nepřecenili síly, jízdu si užívali a aby nezapoměli na přilbu.

    Politika ne e, fuj, na kole nebrat.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      doufam, ze do cervna se take dopracujeme (s novym "kolem") k narocnejsim terenum, zatim ale musim volit nutne zlo zpevnenych jistot a plochych useku. nechci to novemu kolu znechutit. ale v cervnu uz by to melo byt to prave orechove

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: mdk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Před dovolenou chci vyměnit pláště. Přemýšlím jaký zvolit, asi to budou Rubeny.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Marco
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Dnes jsem si k obedu (z)volil zapecene testoviny s tunakem...mnam.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      Tak jsem zvolil dobre...:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Nějak mi v tom politickým spektru schází strana, kterou by ved Losna...všude jen samí Mažňáci :-).

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Správný biker jede stabilně vpravo až na krajnici.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      Přesně tak, jezdit (a nedejbože i volit ) moc vlevo - to si člověk hned koleduje o průšvih.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: Ligi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koho budete volit?

             

        Aha. Takže ten dědek, co proti mě včera jel po levé krajnici, vlastně pořádal takovou svou předvolební cyklojízdu. Prostě jen svobodně vyjádřil svůj názor. A já ho za to ještě nespravedlivě sprdnul. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2006
        Autor: žofka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koho budete volit?

               

          Buď v klidu,Žofka, dobře si ho sprdnul.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Zatím žádní politici neslibují vítr v zádech, tak nevím. Už ani komunisti neporoučej větru dešti...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pítr_S ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Sice si o této diskuzi myslím své, ale stejně mi to nedá abych se nepřipojil. A víkendu mi udělal hnusnou myšku vůz ČSSD a pak s velkým hlukem předjížděla skupina motocyklistu pod vedením ministra průmyslu.
    jj JYSTOTY A PROSPERITA :-))

    mam skoro jistotu že příště mně srazí

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Dan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    VOLTE VOLY, VOLTE KRÁVY!

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (volební manažer)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Koho budu volit? To je těžký, když všichni to s námi občany myslí nejlíp. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    VŠEM PŘÍSPĚVKÁŘŮM SHORA:
    je pravda, že na cyklostránky toto téma možná nepatří, ale ze života se vymazat nedá. A to platí i pro bikery a bikerky. Jednoznačně jsem téma rubriky vymezila jejím názvem a kdo o volby nechce zavadit ani pohledem, neotevře ji. Proč to čtete, když je to pod Vaši bikerskou úroveň?

    Proč jsi na tuto rubriku, ŽOFKO, vůbec kliknul? Nedá ti to, co? Tak vidíš, dobrovolně si volební daň vybíráš, i když s předstíraným pohrdáním. A ti, co se k tobě přidali, vlastně všichni, co tuto rubriku otevřeli, jen dokazují, že i pro ně je toto téma přitažlivé.
    BURAJDO, nikdy jsem neměla chuť vrtat se do politiky a na stará kolena už se mi nechce něco měnit. I když být první prezidentkou v Čechách, to by bylo, co? :-))))
    Ale volby si nenechám ujít, protože komunistů je příliš velký šik a ti půjdou vzorně na povel. Jenom představa, že by mohli uspět a že já jsem k tomu přispěla tím, že jsem místo k volební urně jela na výlet, mi nahání hrůzu.
    MIRKU, Tvůj příspěvek je jasný, stručný, cyklovolební a já se jen přidávám. Cyklista jezdí vždy vpravo. :-))))
    JAK BYCH JÁ PORADILA MLADÝM KOLEGŮM?
    nevolte podle volebních programů, ty stejně nikdo ve výsledku kompletně nesplní, nevolte podle osobností, i ta nejoblíbenější může skončit v kriminále pro korupci. Rozhodněte se, zda chcete žít ve státě levicově nebo pravicově vedeném; chci žít v pravicově vedeném státě, volím pravicovou stranu, chci žít v levicově vedeném státě, volím levicovou stranu. Výběr stran není bohužel velký, ale jednoznačný, neboť dát hlas malé neparlamentní straně je naprosto stejné, jako jet na ten výlet. A proto silnou stranu podle toho, jakou formu státu volím. Pozor na strany, které, i když velmi skrytě a zpravidla pod rouškou zajištění sociálních jistot, se projevují jako diktátorské , především neschopné konstruktivního dialogu. Z těch pak vyrůstají noví Hitlerové, Stalinové a pod. Jak takové strany poznat? Vždy se dívat nikoliv dopředu, ale 4 roky zpět a hodnotit nejen slova, ale především skutky. Kdo se spojuje s diktátorskou stranou, je jí sám.

    A TO JE VŠE. TEĎ JE TO NA VÁS.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      Volby jsou důležité pro každého. Ale to neznamená že se musí řešit tady. Příspěvek ti nijak nezazlívám, jde jen o to, jak se ho chopíme. Abychom raději hledali věci, které nás spojují. Ne ty, které by nás mohly zbytečně rozdělovat, tak jsem to myslel. Protože nejsou, ani nemohou být, všichni cyklisté stejného politického názoru. I tak je spojuje cyklistika. Ale máš pravdu v tom, že pro politiky jsou cyklisté taky kořist. Bohužel.

      Jenže nemůžeš upírat lidem základní právo rozhodnout se špatně. :')))

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: žofka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      Ale no tak se hned nezlob Švestko no. Jak je vidět, politika si na kole říká o nadhled :-). A vážně?, mladejm a vlastně nejem jim doporučuju uvědomit si, že volební kampaň netrvá 3 měsíce před volbama, ale čtyři roky po těch předchozích.
      A koho budu volit ti neřeknu, bo to je osobní. To je jakobys chtěla vědět jestli sem slipař nebo trenýrkář.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: Zakarr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koho budete volit?

             

        A si teda slipař nebo trenýrkář? :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koho budete volit?

               

          Na tuto otázku Vám odpoví můj tiskový mluvčí.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2006
          Autor: Zakarr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      Já jako mladý kolega sem z tvého přízpěvku pochopil, že mám volit pravici, protože je pravice, ale proč to nenapíšeš, asi proto, že napravo jezdíme (ještě že nejsme britové) a upřimně sem slyšel vůdce nějaký český pravice a to byla síla.... A podle modré jen protože ji mám rád také nepůjdu...
      To je můj osobní názor...
      Trenky vedou, ale na kolo nejlíp bez!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koho budete volit?

             

        Všimli jste si vůbec někdo, že jsem nikomu neřekla, jakou stranu má volit? Jen jsem naznačila SVOU volební oriantaci a jediným a především všeobecným konkrétním návodem bylo:

        1) nevolte diktátorské strany (kterékoliv, které se projevují tímto způsobem komunikace).
        2) zvolíte-li neparlamentní stranu, je riziko, že váš hlas bude znehodnocen
        3) kritériem volby by neměla být konkrétní osobnost, ani volební program, ale vlastní představa o tom, jak by měl být řízen stát, ve kterém chci žít.

        Přeloženo pro ty, komu smysl unikl (a není jich málo):

        1) nedávejte šanci těm, kdo vás přinutí žít v nedemokratickém režimu
        2) když už se k volbám dostavíte, volte tak, aby váš hlas mohl v budoucnu něco ovlivňovat
        3) volte podle vlastních představ, nikoliv podle slibů a úsměvů.

        Nic víc a nic méně. Koho? To je přece jen a jen na každém z Vás a jen a jen Vaše věc. !
        A přesto v několika příspěvcích jsem upozorněna, že si každý může volit jak chce, že něco vnucuji, že nemám nikomu říkat, že musí volit tak a tak, že upírám lidem právo na špatnou volbu. Okamžitě bojovné reakce vzešlé z čeho? Proč? Proč se musí jeden z nás bát vyjádřit se, aby se nestal obětí přestřelky? Proč?
        Od politiků chceme toleranci - jsme jí vůbec sami tady v malém kolektivu schopni? Od politiků chceme konstruktivní dialog - kopneme snad do cyklokolegy jen proto, že má jiný politický názor? Od politiků chceme, aby naslouchali voličům i po volbách - jsme schopni naslouchat lidem kolem sebe alespoň před volbami, aniž bychom je napadali, či osočovali z něčeho, co ani neudělali?

        Správná volba čehokoliv je správnou jen tehdy, když vím, proč a co volím. Nevím-li, jen hádám, pak to není volba, ale kvíz.
        Nechci odpověď, nechci, abyste se k tomuto vůbec vyjadřovali, postačí bohatě, když se sami zamyslíte.

        TÍMTO PROSÍM KONČÍM DISKUZI V TÉTO RUBRICE, PROTOŽE BY ZŘEJMĚ SKUTEČNĚ VEDLA JEN K ROZTRŽKÁM. A TĚCH MÁME JEN NA NAŠÍ POLITICKÉ SCÉNĚ VÍCE NEŽ DOST. PROČ? NO PROTOŽE.....a teď bych to mohla zase zopakovat.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koho budete volit?

               

          Pardon, sem to nepatří, ale až na konec. :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 25.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      no nevim, ale podle tehle logiky bych mel tedy volit ODS???? pripadne snad KDU-CSL(a u tech neni nic jiste)? me se nezda, ze davat hlasy malym stranam je vylet. udrzovat hegemonii prava-leva je mozna mnohem vetsi vylet ne? kdyz bude takhle kazdej uvazovat furt budem moct si leda strcit prst do nosu

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogawane MDK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koho budete volit?

             

        Na pravolevém vidění světa stojí společnost a zrušit by ho chtěli jenom intelektuálové.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koho budete volit?

               

          Čím víc deš nalevo, až k úplné extrémní levici, zjistíš, že se některé ideály blíží pravici, ale jinak jich chtějí dosáhnout. A tak to funguje. Stejně jako není jen dobro a zlo....... A v Česku se pravé-levé nedá moc mluvit... hlavně před volbama.... To je politická situace nejhorší...

          [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2006
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Koho budete volit?

                 

            Když já jsem tak vpravo, že se někdy až bojím, že mi neviditelná ruka trhu nafackuje.
            Jinak Tvoji první větu jsem asi tak před nejméně 30 lety četl u nějakého podezřelého autora a myslím, že mířila na Trockého, tak ji radši neopakuj - ber to jako přátelskou radu:o))))

            [ Zpět ]
            Datum: 25.04.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Koho budete volit?

                   

              No jo, ono to tak vpodstatě je. Holt mě škola kazí, já už na tý občance nebudu poslouchat, náš učitel je malinko zaujatý katolík....

              [ Zpět ]
              Datum: 25.04.2006
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      Dobre mluvis, Svestko, az na jednu docela zasadni vec: NIKOMU nerikej, ze ma volit bud do cervena nebo do modra, ze jina alternativa neni. At vsichni, kdo volit chteji, hlasuji PRO KOHO CHTEJI. Az bude v ceskem politickem spektru misto jen pro ty dve velke strany, navic vzajemne popleskavajici se po zadech, bude to uz vsechno davno v pr...
      S uctou a rovne sance vsem, ma je KAZDY.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koho budete volit?

             

        A neni to tak davno, co se volila strana jenom jedna, ze. Jestli demokracie spociva v tom, ze se uz voli strany dve, pomahej nam Pan Buh ...

        [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2006
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koho budete volit?

               

          Václave, dříve to nebyly volby, ale referendum.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koho budete volit?

             

        Ano. Mohu každému doporučovat, ať jde volit. Ale už mu pak nemůžu říkat koho, protože už by to volba nebyla. Že významná část mládeže bude volit Zelený, beru jako fakt. I když třeba naděje, které v tuto stranu vkládají nesdílím. Dokonce oni sami už občas ztrácejí iluze. Jenže - z jejich pohledu, který chápu - nemají jinou, rozumější možnost. To, že jim ty dvě velké strany nic neříkají, není jejich chyba. Pokud to je něčí chyba, tak těch dvou stran. Každé odpovědné je nutno respektovat, od toho ty volby jsou.

        Spíš mě trápí praktické a estetické důsledky. Předpokládám, že zelené maoistické brigády prosadí pro všechny cyklisty povinné zelené oblečení. Nic proti tomu, když to prosadí parlamentní cestou. Ale jak mi to pak bude ladit s modrym ptákem? :')

        [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2006
        Autor: žofka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koho budete volit?

               

          Pěkný, dávám ti bod, i když ta poslední věta mi připadá dost zavádějící. ;-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2006
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koho budete volit?

               

          Až dostane(š) ptačí chřípku ta má(š) po problému.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koho budete volit?

             

        Já budu volit dozelena :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr67)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Volím ty, kteří nebudou vybírat (od mé manželky nebo kohokoliv jiného) daň z nevydělaných peněz. To jest ne stranu, která dnes vládne. Radím to i našim nejmladším cyklistům, kteří půjdou volit poprvé. :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Sector
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      Máš recht!

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny Michal II)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      .. a taky nemam rád dluhy. Zvlášť když je za mě dělá někdo jinej. :')

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: žofka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Reaguji, že jsem si toto téma rozkliknul a přečetl jsem všechny příspěvky. Také sděluji, že mám dlouhodobé jasno, koho volit. Ale nebudu psát, koho volívám a volit budu a už vůbec nebudu uvádět proč, jelikož se nechci stát obětí brutální přestelky.
    Volte podle nejlepšího vědomí a svědomí :)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Rasťa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      přestelky = přestřelky :)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: Rasťa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Všimli jste si vůbec někdo, že jsem nikomu neřekla, jakou stranu má volit? Jen jsem naznačila SVOU volební oriantaci a jediným a především všeobecným konkrétním návodem bylo:

    1) nevolte diktátorské strany (kterékoliv, které se projevují tímto způsobem komunikace).
    2) zvolíte-li neparlamentní stranu, je riziko, že váš hlas bude znehodnocen
    3) kritériem volby by neměla být konkrétní osobnost, ani volební program, ale vlastní představa o tom, jak by měl být řízen stát, ve kterém chci žít.

    Přeloženo pro ty, komu smysl unikl (a není jich málo):

    1) nedávejte šanci těm, kdo vás přinutí žít v nedemokratickém režimu
    2) když už se k volbám dostavíte, volte tak, aby váš hlas mohl v budoucnu něco ovlivňovat
    3) volte podle vlastních představ, nikoliv podle slibů a úsměvů.

    Nic víc a nic méně. Koho? To je přece jen a jen na každém z Vás a jen a jen Vaše věc. !
    A přesto v několika příspěvcích jsem upozorněna, že si každý může volit jak chce, že něco vnucuji, že nemám nikomu říkat, že musí volit tak a tak, že upírám lidem právo na špatnou volbu. Okamžitě bojovné reakce vzešlé z čeho? Proč? Proč se musí jeden z nás bát vyjádřit se, aby se nestal obětí přestřelky? Proč?
    Od politiků chceme toleranci - jsme jí vůbec sami tady v malém kolektivu schopni? Od politiků chceme konstruktivní dialog - kopneme snad do cyklokolegy jen proto, že má jiný politický názor? Od politiků chceme, aby naslouchali voličům i po volbách - jsme schopni naslouchat lidem kolem sebe alespoň před volbami, aniž bychom je napadali, či osočovali z něčeho, co ani neudělali?

    Správná volba čehokoliv je správnou jen tehdy, když vím, proč a co volím. Nevím-li, jen hádám, pak to není volba, ale kvíz.
    Nechci odpověď, nechci, abyste se k tomuto vůbec vyjadřovali, postačí bohatě, když se sami zamyslíte.

    TÍMTO PROSÍM KONČÍM DISKUZI V TÉTO RUBRICE, PROTOŽE BY ZŘEJMĚ SKUTEČNĚ VEDLA JEN K ROZTRŽKÁM. A TĚCH MÁME JEN NA NAŠÍ POLITICKÉ SCÉNĚ VÍCE NEŽ DOST. PROČ? NO PROTOŽE.....a teď bych to mohla zase zopakovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      ?

      [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (?)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Rychlá navigace... ---------------------- Články Akce Aktuality Burza Děti na kole Diskuze Do světa na kole Naše jízdy Kluby Knihy Další odkazy Redakce Regiony Reklama Seznamka Soutěže Tipy a triky Ubytování Ve městě na kole Zájezdy



    ČLÁNKY CESTOVÁNÍ DISKUZE TIPY NA VÝLET PORADNA SEZNAMKA NÁKUPY REDAKCE SOUTĚŽE




    Partner sekce
    Nové články NaKole.cz
    Pražská cyklojízda měla rekordní účast
    V Praze byli spatřeni andělé
    Libor Ambrozek podpořil Velkou jarní cyklojízdu Prahou
    Na kole do Německa přes Pomezí nad Ohří nebo po slapanské trati
    Krajinná výstava bez hranic Cheb – Marktredwitz 2006
    Reklama


    Diskuze > Co se nevešlo > Koho budete volit?
    Koho budete volit?
    Předseda Strany zelených byl na pražské cykloakci...je to jasný, volby se blíží. Koho budete volit? Podle jakých kritérií jste se rozhodli? Co je pro Vaši volbu podstatné? Co poradíte našim nejmladším cyklistům, kteří půjdou volit porvé?
    Založeno: včera 01:56 Reakcí: 43 REAGOVAT

    Autor: Švestka


    Re: Koho budete volit? Burajda včera 07:06
    Re: Koho budete volit? wewerka včera 20:35
    Re: Koho budete volit? Žofka včera 07:15
    Re: Koho budete volit? abernathy včera 17:43
    Re: Koho budete volit? Zakarr včera 07:26
    Re: Koho budete volit? mdk včera 11:45
    Re: Koho budete volit? Marco včera 07:45
    Re: Koho budete volit? neprihlasenej Michal včera 07:58
    Re: Koho budete volit? neprihlasenej Michal včera 13:09
    Re: Koho budete volit? Airline včera 08:10
    Re: Koho budete volit? mirek včera 08:39
    Re: Koho budete volit? Ligi včera 09:47
    Re: Koho budete volit? Žofka včera 10:04
    Re: Koho budete volit? mirek včera 10:10
    Re: Koho budete volit? Pítr_S včera 11:09
    Re: Koho budete volit? Dan včera 13:25
    Re: Koho budete volit? volební manažer včera 13:47
    Re: Koho budete volit? abernathy včera 15:03
    Re: Koho budete volit? Švestka včera 15:04
    Re: Koho budete volit? Žofka včera 15:34
    Re: Koho budete volit? Zakarr včera 15:50
    Re: Koho budete volit? Ai včera 15:58
    Re: Koho budete volit? Zakarr včera 16:34
    Re: Koho budete volit? Bananovnik včera 16:39
    Re: Koho budete volit? Švestka dnes 00:53
    Re: Koho budete volit? Švestka dnes 01:00
    Re: Koho budete volit? nezalogawane MDK včera 16:57
    Re: Koho budete volit? mirek včera 17:18
    Re: Koho budete volit? Bananovnik včera 19:02
    Re: Koho budete volit? vasek včera 20:05
    Re: Koho budete volit? vasek včera 20:08
    Re: Koho budete volit? Navara. včera 21:42
    Re: Koho budete volit? Žofka včera 20:44
    Re: Koho budete volit? abernathy včera 21:44
    Re: Koho budete volit? Navara. včera 21:46
    Re: Koho budete volit? Petr67 včera 20:44
    Re: Koho budete volit? Sector včera 19:31
    Re: Koho budete volit? neprihlaseny Michal II včera 19:59
    Re: Koho budete volit? Žofka včera 20:47
    Re: Koho budete volit? Rasťa včera 22:17
    Re: Koho budete volit? Rasťa včera 22:18
    Re: Koho budete volit? Švestka dnes 00:57
    Re: Koho budete volit? ? dnes 08:35
    Skrýt navigační strom
    NEJKVALITNĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
    3 hlasy Správný biker jede stabilně vpravo až na krajnici.
    2 hlasy Patří sem takové téma??? .. Nemáme kolo také proto, abychom se z toh…
    2 hlasy Tak já budu v červnu volit nějaké kratší cesty, spíš náročnější tech…
    2 hlasy Ano. Mohu každému doporučovat, ať jde volit. Ale už mu pak nemůžu ří…
    1 hlas Nějak mi v tom politickým spektru schází strana, kterou by ved Losna…
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Marně vybírám v nabídce politických stran. Švestičko, nechceš kandidovat například za tu "dámskou" stranu ("Rovnost šancí" nebo tak nějak se to jmenuje). Já bych Ti určitě dala hlas. Tak rozumnou ženskou a ještě se smyslem pro humor by jim určitě ostatní strany záviděly.
    Datum: včera 07:06 REAGOVAT

    Autor: Burajda
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Svestku bych urcite nevolila. Nechci mit v zime zakazane jezdeni na kole a "nucene prace" na sjezdovkach :)
    Datum: včera 20:35 REAGOVAT

    Autor: wewerka
    2 hlasy [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Patří sem takové téma??? .. Nemáme kolo také proto, abychom se z tohohle věčnýho kolotoče na chvilku dostali? (I když pravda, často se sem politika, jako boj o moc a peníze, cpe dost neurvale. :')

    Já teda preferuju véčka. Ale nikomu jeho kotoučovky nevyčítám. Je to jeho věc - pokud ví, proč je chce a má. :')))
    Datum: včera 07:15 REAGOVAT

    Autor: Žofka
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    To se ti to preferuje, když máš paralelogramový. :-)
    Datum: včera 17:43 REAGOVAT

    Autor: abernathy
    2 hlasy [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Tak já budu v červnu volit nějaké kratší cesty, spíš náročnější technickej terén, hodně kopce - tam mám co dohánět. Rozhodl jsem se podle kritéria, že jsem přes zimu dost zlenivěl. Pro moji volbu je podstatná momentální nálada a také počasí. Našim nejmladším cyklistům, kteří budou volit poprve doporučuji, aby nepřecenili síly, jízdu si užívali a aby nezapoměli na přilbu.

    Politika ne e, fuj, na kole nebrat.
    Datum: včera 07:26 REAGOVAT

    Autor: Zakarr
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    doufam, ze do cervna se take dopracujeme (s novym "kolem") k narocnejsim terenum, zatim ale musim volit nutne zlo zpevnenych jistot a plochych useku. nechci to novemu kolu znechutit. ale v cervnu uz by to melo byt to prave orechove
    Datum: včera 11:45 REAGOVAT

    Autor: mdk
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Před dovolenou chci vyměnit pláště. Přemýšlím jaký zvolit, asi to budou Rubeny.
    Datum: včera 07:45 REAGOVAT

    Autor: Marco
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Dnes jsem si k obedu (z)volil zapecene testoviny s tunakem...mnam.
    Datum: včera 07:58 REAGOVAT

    Autor: neprihlasenej Michal
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Tak jsem zvolil dobre...:-)
    Datum: včera 13:09 REAGOVAT

    Autor: neprihlasenej Michal
    1 hlas [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Nějak mi v tom politickým spektru schází strana, kterou by ved Losna...všude jen samí Mažňáci :-).
    Datum: včera 08:10 REAGOVAT

    Autor: Airline
    3 hlasy [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Správný biker jede stabilně vpravo až na krajnici.
    Datum: včera 08:39 REAGOVAT

    Autor: mirek
    1 hlas [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Přesně tak, jezdit (a nedejbože i volit ) moc vlevo - to si člověk hned koleduje o průšvih.
    Datum: včera 09:47 REAGOVAT

    Autor: Ligi
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Aha. Takže ten dědek, co proti mě včera jel po levé krajnici, vlastně pořádal takovou svou předvolební cyklojízdu. Prostě jen svobodně vyjádřil svůj názor. A já ho za to ještě nespravedlivě sprdnul. :')
    Datum: včera 10:04 REAGOVAT

    Autor: Žofka
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Buď v klidu,Žofka, dobře si ho sprdnul.
    Datum: včera 10:10 REAGOVAT

    Autor: mirek
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Zatím žádní politici neslibují vítr v zádech, tak nevím. Už ani komunisti neporoučej větru dešti...
    Datum: včera 11:09 REAGOVAT

    Autor: Pítr_S
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Sice si o této diskuzi myslím své, ale stejně mi to nedá abych se nepřipojil. A víkendu mi udělal hnusnou myšku vůz ČSSD a pak s velkým hlukem předjížděla skupina motocyklistu pod vedením ministra průmyslu.
    jj JYSTOTY A PROSPERITA :-))

    mam skoro jistotu že příště mně srazí
    Datum: včera 13:25 REAGOVAT

    Autor: Dan
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    VOLTE VOLY, VOLTE KRÁVY!
    Datum: včera 13:47 REAGOVAT

    Autor: volební manažer
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Koho budu volit? To je těžký, když všichni to s námi občany myslí nejlíp. :-)
    Datum: včera 15:03 REAGOVAT

    Autor: abernathy
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    VŠEM PŘÍSPĚVKÁŘŮM SHORA:
    je pravda, že na cyklostránky toto téma možná nepatří, ale ze života se vymazat nedá. A to platí i pro bikery a bikerky. Jednoznačně jsem téma rubriky vymezila jejím názvem a kdo o volby nechce zavadit ani pohledem, neotevře ji. Proč to čtete, když je to pod Vaši bikerskou úroveň?

    Proč jsi na tuto rubriku, ŽOFKO, vůbec kliknul? Nedá ti to, co? Tak vidíš, dobrovolně si volební daň vybíráš, i když s předstíraným pohrdáním. A ti, co se k tobě přidali, vlastně všichni, co tuto rubriku otevřeli, jen dokazují, že i pro ně je toto téma přitažlivé.
    BURAJDO, nikdy jsem neměla chuť vrtat se do politiky a na stará kolena už se mi nechce něco měnit. I když být první prezidentkou v Čechách, to by bylo, co? :-))))
    Ale volby si nenechám ujít, protože komunistů je příliš velký šik a ti půjdou vzorně na povel. Jenom představa, že by mohli uspět a že já jsem k tomu přispěla tím, že jsem místo k volební urně jela na výlet, mi nahání hrůzu.
    MIRKU, Tvůj příspěvek je jasný, stručný, cyklovolební a já se jen přidávám. Cyklista jezdí vždy vpravo. :-))))
    JAK BYCH JÁ PORADILA MLADÝM KOLEGŮM?
    nevolte podle volebních programů, ty stejně nikdo ve výsledku kompletně nesplní, nevolte podle osobností, i ta nejoblíbenější může skončit v kriminále pro korupci. Rozhodněte se, zda chcete žít ve státě levicově nebo pravicově vedeném; chci žít v pravicově vedeném státě, volím pravicovou stranu, chci žít v levicově vedeném státě, volím levicovou stranu. Výběr stran není bohužel velký, ale jednoznačný, neboť dát hlas malé neparlamentní straně je naprosto stejné, jako jet na ten výlet. A proto silnou stranu podle toho, jakou formu státu volím. Pozor na strany, které, i když velmi skrytě a zpravidla pod rouškou zajištění sociálních jistot, se projevují jako diktátorské , především neschopné konstruktivního dialogu. Z těch pak vyrůstají noví Hitlerové, Stalinové a pod. Jak takové strany poznat? Vždy se dívat nikoliv dopředu, ale 4 roky zpět a hodnotit nejen slova, ale především skutky. Kdo se spojuje s diktátorskou stranou, je jí sám.

    A TO JE VŠE. TEĎ JE TO NA VÁS.
    Datum: včera 15:04 REAGOVAT

    Autor: Švestka
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Volby jsou důležité pro každého. Ale to neznamená že se musí řešit tady. Příspěvek ti nijak nezazlívám, jde jen o to, jak se ho chopíme. Abychom raději hledali věci, které nás spojují. Ne ty, které by nás mohly zbytečně rozdělovat, tak jsem to myslel. Protože nejsou, ani nemohou být, všichni cyklisté stejného politického názoru. I tak je spojuje cyklistika. Ale máš pravdu v tom, že pro politiky jsou cyklisté taky kořist. Bohužel.

    Jenže nemůžeš upírat lidem základní právo rozhodnout se špatně. :')))
    Datum: včera 15:34 REAGOVAT

    Autor: Žofka
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Ale no tak se hned nezlob Švestko no. Jak je vidět, politika si na kole říká o nadhled :-). A vážně?, mladejm a vlastně nejem jim doporučuju uvědomit si, že volební kampaň netrvá 3 měsíce před volbama, ale čtyři roky po těch předchozích.
    A koho budu volit ti neřeknu, bo to je osobní. To je jakobys chtěla vědět jestli sem slipař nebo trenýrkář.
    Datum: včera 15:50 REAGOVAT

    Autor: Zakarr
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    A si teda slipař nebo trenýrkář? :-)
    Datum: včera 15:58 REAGOVAT

    Autor: Ai
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Na tuto otázku Vám odpoví můj tiskový mluvčí.
    Datum: včera 16:34 REAGOVAT

    Autor: Zakarr
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Já jako mladý kolega sem z tvého přízpěvku pochopil, že mám volit pravici, protože je pravice, ale proč to nenapíšeš, asi proto, že napravo jezdíme (ještě že nejsme britové) a upřimně sem slyšel vůdce nějaký český pravice a to byla síla.... A podle modré jen protože ji mám rád také nepůjdu...
    To je můj osobní názor...
    Trenky vedou, ale na kolo nejlíp bez!!!
    Datum: včera 16:39 REAGOVAT

    Autor: Bananovnik
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Všimli jste si vůbec někdo, že jsem nikomu neřekla, jakou stranu má volit? Jen jsem naznačila SVOU volební oriantaci a jediným a především všeobecným konkrétním návodem bylo:

    1) nevolte diktátorské strany (kterékoliv, které se projevují tímto způsobem komunikace).
    2) zvolíte-li neparlamentní stranu, je riziko, že váš hlas bude znehodnocen
    3) kritériem volby by neměla být konkrétní osobnost, ani volební program, ale vlastní představa o tom, jak by měl být řízen stát, ve kterém chci žít.

    Přeloženo pro ty, komu smysl unikl (a není jich málo):

    1) nedávejte šanci těm, kdo vás přinutí žít v nedemokratickém režimu
    2) když už se k volbám dostavíte, volte tak, aby váš hlas mohl v budoucnu něco ovlivňovat
    3) volte podle vlastních představ, nikoliv podle slibů a úsměvů.

    Nic víc a nic méně. Koho? To je přece jen a jen na každém z Vás a jen a jen Vaše věc. !
    A přesto v několika příspěvcích jsem upozorněna, že si každý může volit jak chce, že něco vnucuji, že nemám nikomu říkat, že musí volit tak a tak, že upírám lidem právo na špatnou volbu. Okamžitě bojovné reakce vzešlé z čeho? Proč? Proč se musí jeden z nás bát vyjádřit se, aby se nestal obětí přestřelky? Proč?
    Od politiků chceme toleranci - jsme jí vůbec sami tady v malém kolektivu schopni? Od politiků chceme konstruktivní dialog - kopneme snad do cyklokolegy jen proto, že má jiný politický názor? Od politiků chceme, aby naslouchali voličům i po volbách - jsme schopni naslouchat lidem kolem sebe alespoň před volbami, aniž bychom je napadali, či osočovali z něčeho, co ani neudělali?

    Správná volba čehokoliv je správnou jen tehdy, když vím, proč a co volím. Nevím-li, jen hádám, pak to není volba, ale kvíz.
    Nechci odpověď, nechci, abyste se k tomuto vůbec vyjadřovali, postačí bohatě, když se sami zamyslíte.

    TÍMTO PROSÍM KONČÍM DISKUZI V TÉTO RUBRICE, PROTOŽE BY ZŘEJMĚ SKUTEČNĚ VEDLA JEN K ROZTRŽKÁM. A TĚCH MÁME JEN NA NAŠÍ POLITICKÉ SCÉNĚ VÍCE NEŽ DOST. PROČ? NO PROTOŽE.....a teď bych to mohla zase zopakovat.

    Datum: dnes 00:53 REAGOVAT

    Autor: Švestka
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Pardon, sem to nepatří, ale až na konec. :-)))
    Datum: dnes 01:00 REAGOVAT

    Autor: Švestka
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    no nevim, ale podle tehle logiky bych mel tedy volit ODS???? pripadne snad KDU-CSL(a u tech neni nic jiste)? me se nezda, ze davat hlasy malym stranam je vylet. udrzovat hegemonii prava-leva je mozna mnohem vetsi vylet ne? kdyz bude takhle kazdej uvazovat furt budem moct si leda strcit prst do nosu
    Datum: včera 16:57 REAGOVAT

    Autor: nezalogawane MDK
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Na pravolevém vidění světa stojí společnost a zrušit by ho chtěli jenom intelektuálové.
    Datum: včera 17:18 REAGOVAT

    Autor: mirek
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Čím víc deš nalevo, až k úplné extrémní levici, zjistíš, že se některé ideály blíží pravici, ale jinak jich chtějí dosáhnout. A tak to funguje. Stejně jako není jen dobro a zlo....... A v Česku se pravé-levé nedá moc mluvit... hlavně před volbama.... To je politická situace nejhorší...
    Datum: včera 19:02 REAGOVAT

    Autor: Bananovnik
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Dobre mluvis, Svestko, az na jednu docela zasadni vec: NIKOMU nerikej, ze ma volit bud do cervena nebo do modra, ze jina alternativa neni. At vsichni, kdo volit chteji, hlasuji PRO KOHO CHTEJI. Az bude v ceskem politickem spektru misto jen pro ty dve velke strany, navic vzajemne popleskavajici se po zadech, bude to uz vsechno davno v pr...
    S uctou a rovne sance vsem, ma je KAZDY.
    Datum: včera 20:05 REAGOVAT

    Autor: vasek
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    A neni to tak davno, co se volila strana jenom jedna, ze. Jestli demokracie spociva v tom, ze se uz voli strany dve, pomahej nam Pan Buh ...
    Datum: včera 20:08 REAGOVAT

    Autor: vasek
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Václave, dříve to nebyly volby, ale referendum.
    Datum: včera 21:42 REAGOVAT

    Autor: Navara.
    2 hlasy [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Ano. Mohu každému doporučovat, ať jde volit. Ale už mu pak nemůžu říkat koho, protože už by to volba nebyla. Že významná část mládeže bude volit Zelený, beru jako fakt. I když třeba naděje, které v tuto stranu vkládají nesdílím. Dokonce oni sami už občas ztrácejí iluze. Jenže - z jejich pohledu, který chápu - nemají jinou, rozumější možnost. To, že jim ty dvě velké strany nic neříkají, není jejich chyba. Pokud to je něčí chyba, tak těch dvou stran. Každé odpovědné je nutno respektovat, od toho ty volby jsou.

    Spíš mě trápí praktické a estetické důsledky. Předpokládám, že zelené maoistické brigády prosadí pro všechny cyklisty povinné zelené oblečení. Nic proti tomu, když to prosadí parlamentní cestou. Ale jak mi to pak bude ladit s modrym ptákem? :')
    Datum: včera 20:44 REAGOVAT

    Autor: Žofka
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Pěkný, dávám ti bod, i když ta poslední věta mi připadá dost zavádějící. ;-)))
    Datum: včera 21:44 REAGOVAT

    Autor: abernathy
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Až dostane(š) ptačí chřípku ta má(š) po problému.
    Datum: včera 21:46 REAGOVAT

    Autor: Navara.
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Já budu volit dozelena :-)
    Datum: včera 20:44 REAGOVAT

    Autor: Petr67
    1 hlas [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Volím ty, kteří nebudou vybírat (od mé manželky nebo kohokoliv jiného) daň z nevydělaných peněz. To jest ne stranu, která dnes vládne. Radím to i našim nejmladším cyklistům, kteří půjdou volit poprvé. :o)
    Datum: včera 19:31 REAGOVAT

    Autor: Sector
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Máš recht!
    Datum: včera 19:59 REAGOVAT

    Autor: neprihlaseny Michal II
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    .. a taky nemam rád dluhy. Zvlášť když je za mě dělá někdo jinej. :')
    Datum: včera 20:47 REAGOVAT

    Autor: Žofka
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Reaguji, že jsem si toto téma rozkliknul a přečetl jsem všechny příspěvky. Také sděluji, že mám dlouhodobé jasno, koho volit. Ale nebudu psát, koho volívám a volit budu a už vůbec nebudu uvádět proč, jelikož se nechci stát obětí brutální přestelky.
    Volte podle nejlepšího vědomí a svědomí :)
    Datum: včera 22:17 REAGOVAT

    Autor: Rasťa
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    přestelky = přestřelky :)
    Datum: včera 22:18 REAGOVAT

    Autor: Rasťa
    [ Kvalitní názor ]
    Re: Koho budete volit?
    Všimli jste si vůbec někdo, že jsem nikomu neřekla, jakou stranu má volit? Jen jsem naznačila SVOU volební oriantaci a jediným a především všeobecným konkrétním návodem bylo:

    1) nevolte diktátorské strany (kterékoliv, které se projevují tímto způsobem komunikace).
    2) zvolíte-li neparlamentní stranu, je riziko, že váš hlas bude znehodnocen
    3) kritériem volby by neměla být konkrétní osobnost, ani volební program, ale vlastní představa o tom, jak by měl být řízen stát, ve kterém chci žít.

    Přeloženo pro ty, komu smysl unikl (a není jich málo):

    1) nedávejte šanci těm, kdo vás přinutí žít v nedemokratickém režimu
    2) když už se k volbám dostavíte, volte tak, aby váš hlas mohl v budoucnu něco ovlivňovat
    3) volte podle vlastních představ, nikoliv podle slibů a úsměvů.

    Nic víc a nic méně. Koho? To je přece jen a jen na každém z Vás a jen a jen Vaše věc. !
    A přesto v několika příspěvcích jsem upozorněna, že si každý může volit jak chce, že něco vnucuji, že nemám nikomu říkat, že musí volit tak a tak, že upírám lidem právo na špatnou volbu. Okamžitě bojovné reakce vzešlé z čeho? Proč? Proč se musí jeden z nás bát vyjádřit se, aby se nestal obětí přestřelky? Proč?
    Od politiků chceme toleranci - jsme jí vůbec sami tady v malém kolektivu schopni? Od politiků chceme konstruktivní dialog - kopneme snad do cyklokolegy jen proto, že má jiný politický názor? Od politiků chceme, aby naslouchali voličům i po volbách - jsme schopni naslouchat lidem kolem sebe alespoň před volbami, aniž bychom je napadali, či osočovali z něčeho, co ani neudělali?

    Správná volba čehokoliv je správnou jen tehdy, když vím, proč a co volím. Nevím-li, jen hádám, pak to není volba, ale kvíz.
    Nechci odpověď, nechci, abyste se k tomuto vůbec vyjadřovali, postačí bohatě, když se sami zamyslíte.

    TÍMTO PROSÍM KONČÍM DISKUZI V TÉTO RUBRICE, PROTOŽE BY ZŘEJMĚ SKUTEČNĚ VEDLA JEN K ROZTRŽKÁM. A TĚCH MÁME JEN NA NAŠÍ POLITICKÉ SCÉNĚ VÍCE NEŽ DOST. PROČ? NO PROTOŽE.....a teď bych to mohla zase zopakovat.

    Datum: dnes 00:57

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (?)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    A co mám dělat já, když si porád pletu pravou a levou :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koho budete volit?

           

      tak jeď rovně :).
      Jinak k těm volbám. Všechno je divadlo, Žofka to vystihla přesně. Musíš se rozhodnout, které hlavní cíle jsou Ti bližší, vše okolo je jen hustá omáčka. A myslím, že bublina jménem Zelení brzy sklapne...

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (skricxx)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koho budete volit?

             

        Voni dobublaj všechny bublaniny...

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koho budete volit?

               

          Hele, nedělej ze sebe prosťáčka. Všichni tady stejně víme, že nejseš. :o)

          [ Zpět ]
          Datum: 26.04.2006
          Autor: Sector
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koho budete volit?

             

        Tak nějak...
        A "cíle", co si pod tím mám představit...? Před volbami se toho naslibuje, naplánuje... Zatím ale nikdo nikdy neuskutečnil na 100% ani jednu věc z volebního programu... Někdy se jim to povedlo i přesně obráceně ;-)

        Také doufám, že Zelení nedostanou potřebný počet hlasů, protože to co si vymýšlí je neskutečné...

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2006
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koho budete volit?

             

        Do těch Zelených jsem v té (podle mě) současné beznaději dával určité naděje. Dobublali ve chvíli, když Bursík prohlásil, že zrušej kotle na hnědý uhlí. To pak na vesnicích asi budou topit těma Zelenejma.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai.)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Zeme je kulata Pepa Nos


    C G
    1. Kdo jde porad doprava, voctne se nalevo,
    C
    kdo jde porad doleva, prijde napravo.
    F
    Kdo jde porad dopredu, voctne se vzadu,
    C G C
    kdo jde porad dozadu, bude vepredu.
    F C G
    R: Protoze kulata, Zeme je kulata, Zeme je kulata,
    C
    je-je-je-je kulata,
    F C G
    Zeme je kulata, Zeme je kulata, Zeme je kulata,
    C
    je-je-je-je kulata.
    2. Kdo jde porad na vychod, voctne se na zapade,
    kdo jde porad na zapad, prijde na vychod.
    Kdo jde porad na sever, voctne se na jihu,
    kdo jde porad na jih, prijde na sever.
    R:
    3. Kdo se porad priblizuje, nakonec se vzdali,
    kdo se porad vzdaluje, nakonec se priblizi.
    Kdo jde porad dolu, voctne se nahore,
    kdo jde porad nahoru, nikam nedojde!
    R:

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2006
    Autor: vlk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koho budete volit?

         

    Tak dneska jsem (z)volil jatra s mandlemi a ryze....mnam:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

226 cyklistů (14 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024