reklama

Veselé příhody s dětmi a vnoučaty - na kolech i bez kol - 3.

Veselíme se dál...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.11.2017
Autor: radka
  • Re: Veselé příhody s dětmi a vnoučaty - na kolech i bez kol - 3.

Dědeček dneska zase provětral stavebnici.
    Akorát máme na ten rozrůstající se vozový park nějak malý byt...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.11.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Uff.
    Ty Vánoce jsou mor pro dětský režim. Ten starší, ucabrkanej po všemožných jesličkách, zalomil okamžitě. Ta mladší, co se pěkně na vzdoušku vyspinkala v kočárku ještě před chvíli pěla z postýlky: "Banááášku, banááášku, houpi, houpi", což jsem si, snad správně, přeložila jako: Ješíšku, panáčku, já tě budu kolíbati:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.12.2017
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mě to čeká zítra a pozítří. Ale už se na to těším :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.12.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Je to k vzteku. Včera chytla bolení v krku matka dětí, tak jsme ji odeslali s paralenem a zázvorem do postele se vypotit.
        No a dnes vnoci jsem se vzbudila s ostnatým drátem v krku. Odvelela jsem se do nejzazší postele v bytě, abych to neroznášela.
        Jenže jakmile se ta havěť ráno vzbudila, tak mě samozřejmě objevila a nakvartýrovala se mi do peřin.
        Teď jsou odesláni do Říčan s tatínkem, dědečkem a krůtou, aby si uklohnili něco k vobědu. Tatínek a dědeček jsou zatím zdrávi. Oni se preventivně léčili barmským rumíčkem.
        Jdu se potit a dostat ten drát ven z krku:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.12.2017
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

....semotamo mrkni na reklamu v TV- tam se to zázrakama na "šmirgl v krku" jen tak hemží(ale na Rum nebyla ani jedna) :-((

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pak je rum ta správná meducína :o)))
            Co projde reklamou, to zpravidla nepomáhá.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Houpi houpi je ještě dobrý, u nás letos do zblbnutí frčí popěvek "Hajdom, hajdom, tečka kom" ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: evcas
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Možná by pomohlo když si budete doma zpívat něco jiného :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

A má to i pokračování:
        Hajdom hajdom tečka kom,
        vezmem dárky a jdem dom.

Jinak jsem ale tu adresu prubla a on ji fakt strýček Gůgl zná :o)))
        https://sites.google.com/site/hajdomhajdomcom/home

[ Reagovat ] [ Zpět ]

A to už je slušnej úlet :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Nač kupovat dětem drahé hračky? Náš tříletý vnuk včera "objevil" bublinkovou fólii. Po krátkém "zácviku" starším bratrem se pak půl hodiny(!) intenzivně věnoval praskání bublinek. Nakonec jsem mu musela fólii sebrat a nasměrovat na jiné činnosti. Jinak by "propraskal" celý večer.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2018
    Autor: Burajda

Však ty jsi se také jistě musela jistě učit, že Barunka (maminka Antonína Zápotockého) měla na hraní jen dvě polínka.

(Mimochodem, z hlediska rozvoje imaginace je to jistě lepší než dvě barbíny.)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: petrp

Nějaká podobnost s Barunkou by tu byla. Kromě bublinkové fólie si včera ještě hrál s "prkýnkovou" stavebnicí. Akorát že těch "polínek = prkýnek" je ve stavebnici víc než dvě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Burajda

Ještě větší legrace s bublinkovou folii je, když přes ni přejíždíš traktorem nebo buldozerem ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Včera si mě miláčkové zatáhli k sobě do kopojíčku (to není překlep, tak svůj pokojíček nazývají) a hráli jsme si na vaření. Jeden dělal dort a druhá klohnila něco na pánvi. Pak mě posadili na židličku k malému stolečku a všechno to jídlo jsem musela, samozřejmě imaginárně, sníst. Po jídle mi Franta nabídl imaginární karamelku, na což jsem mu odpověděla, že už bylo sladkého dost a že si ji schovám na později. Strčila jsem si imaginární karamelku jakože do kapsy.
          Asi za hodinu nás volala máma ke skutečné večeři, a když jsme ji dojedli, tak mě Franta vybídl, abych si snědla tu karamelku.
          Jakou karamelku?
          Babi, no přeci tu, co máš v kapsičce.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Výborná hra je taky "na miminko" - to si lehneš na zemi, necháš si donést polštář a peřinku (tou Tě musí pochopitelně přikrýt), no a pak usneš - no a miminko se nesmí budit ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hmmm, někde je chyba v Matrixu.
              U nás si zatím na miminko hraje Mimís a "babiško, ty se o miminko starej"...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: včera v 07:21
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Maroko

včera
Lákala by někoho cesta na kole po Maroku?

Hledám: Compostela

včera
Ahoj, hledáme spolupoutníky na cestu kolmo do Santiaga de Compostely.Odjíždíme začátkem dubna 2018.

Hledám: kamarádku

19.01.2018
Ahoj, hledám sportovně založenou kamarádku na kolo i na lyže. UO a okolí. Já 54/170/70.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (19 přihlášených)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (3.)

Bělorusko Měli jsme před sebou druhou zemi, Bělorusko. Již jsme v minulosti tento nepříliš známý a málo…
Peggy | 18.01.2018

Polsko 2014 - 4.část

13. den (28 km, Jája 20 km)Neměli jsme nastavený budík a vstáváme dost pozdě - skoro v devět. Ono to ale zas…
Santi | 14.01.2018

Za sluníčkem na Hebridy (2017)

Celý měsíc kolmo-tlačmo-pěšmo po ostrovech západní Vysočiny, krásné počasí skoro bez deště, žádné úmorné…
cyklo-poustevnik | 14.01.2018