reklama

Koncovka bovdenu silniční kolo

Ahoj, potřeboval bych poradit kde sehnat koncovku bovdenu na starší silniční rám. Viz. foto. Mám tu nějaké podobné na favorita ale sem potřebuji menší průměr.
Děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.11.2017
Autor: Dixi
  •      

Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

• Re: Koncovka bovdenu silniční kolo

foto

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nerozumím, ukazuješ matici zadní osy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

...jestli nemyslí to očko na rámu vpravo nad pedálem- to je průchozí. Jestli jde o toto, pak stačí běžný bovden od přehazky s koncovkou ukončit
        před očkem a dál vést jen lanko....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2017
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

včera
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

140 cyklistů (1 přihlášený)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017