reklama

Kelly´s Exquisite

Ahoj, chtěla bych se zeptat někoho, kdo má Kelly´s Exquisite na jeho zkušenosti s tímhle kolem a pokud natrefím na nějaké dámy, tak jak se jim na něm jezdí (i když není přímo dámské). A taky jakou mám zvolit velikost rámu - 17 nebo 19?Já vím, že je třeba to vyzkoušet, ale měřím 164 cm, což je u crossového kola někde na pomezí.Díky moc za odpovědi.

[ Zpět ]
Datum: 22.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Šárka)
  • Re: Kelly´s Exquisite

         

    Cau, ja mam toto kolo jeden rok (najeto cca 2000 km) a zatim jsem nic nemusel opravovat nebo menit - nic neklepe, nic neskripe a oproti staremu kolu je vyrazne rychlejsi a pohodlnejsi, takze jsem naprosto spokojeny. Na tvou vysku bych volil spise ram 17, ale jak uz jsi rekla, je treba to vyzkouset a ja navic nejsem v tomto smeru odbornik. Co se tyka posedu na kole, nevim, jak ti bude vyhovovat sedlo - je uzke sportovni a tvrdsi - prvni jizda pro me byla peklo, ale ted jsem si zvykl :o) a je perfektni - jezdim v cyklistickych kalhotech s vlozkou, normalne je asi fakt tvrde...kamarad ho vymenil. Jak se na tomto kole jezdi neznejsi a krasnejsi pulce lidstva ale fakt netusim :o)
    Jinak co jsem tu cetl, nejake specialni damske ramy dela Author a byly tu na ne pozitivni hodnoceni. U Authoru bych ale zase cekal predrazenost - aspon loni, kdyz jsem vybiral kolo, to tak bylo (prakticky stejne vybavene kolo bylo o 2500Kc drazsi), treba se ale casy zmenily...Konecny vyber je vzdy na tobe, takze hodne zdaru. :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2006
    Autor: Pepe
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

363 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024