reklama

Makedonie v říjnu 2017

18.10.17 odlétám do Makedonie - Skopje na 6 dnů i s cestou.

Tak přemýšlím, jestli brát sebou kolo, koloběžku nebo jít jen tak, pěšky.

Nemám v plánu nic velkého, jen se podívat na Skopje a do hor. Taky na jezero Matka.

Letím sám a spát budu nadivoko.

Trasu si klidně sestavím, ale třeba tam někdo byl a má inspiraci.

A pokud náhodou někdo ví, jak probíhá policejní registrace na místě, poučte mě, prosím.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.10.2017
Autor: Marin7
  • Re: Makedonie v říjnu 2017

         

    Říjen? To si vezmi raději lyže. Zima je v Balkánských horách krutá...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.10.2017
    Autor: NejedeMiTo
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Makedonie v říjnu 2017

         

    O Makedonii vim teda prd.
    Ale skoda ze ses nesduveril, ze jsi takovej cestovatel odvaznej.
    Jsem si na zacatek listopadu koupil levny letenky do Izraele a chtel jsem tam pojezdit na kole s brasnama (ale spani pod strechou)
    Ale nikdo z okruhu blizkejch znamejch se do toho nijak nehrnul, takze jedu s manzelkou a bez kola :(
    Nakonec jsme to modifikovali na 5 dni v Jordansku (Wadi Rum, Petra, Mrtve more) a 2 dny Jeruzalem

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2017
    Autor: Meduza
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Makedonie v říjnu 2017

           

      Medúzo, Medúzo, kdyby si sem chodil častěji, tak bys věděl a nemusel si na dovolenou smanželkou :o)))
      http://www.nakole.cz/diskuse/21871-transylvanie...
      http://www.nakole.cz/diskuse/21468-izrael-na...
      http://marin7.rajce.idnes.cz/2016_7_Polskym...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Makedonie v říjnu 2017

             

        Děkuji za tu trochu neplacené reklamy. :-)

        Počasí ve Skopje má být letní, 27 stupňů. Hned další týden se má ale ochladit pod 10 stupňů.

        A do Izraele letím znovu, 3.-6.11.2017. Tentokrát ne sám, ale s kamarádem z těchto stránek. Byli jsme už spolu ve Švédsku na koloběžkách + ještě jedna kamarádka taky odsud.

        Koloběžky bereme i do Izraele, skládací s malými kolečky. Čeká nás trasa Ovda-Ejlat (70 km) + po břehu Rudého moře.

        Rovnou sebou beru i kolo. To sice v listopadu nepoužiju, protože jedeme na koloběžkách, ale přes Vánoce tam chci znovu. Tradičně ho tam schovám a v prosinci vytáhnu na trasu Ovda - Tel Aviv. Už mám vyhlédnutý model za 300,- :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.10.2017
        Autor: Marin7
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Makedonie v říjnu 2017

               

          Hehe,
          ty to tam tema kolama zamoris :)
          Tak to se tam budeme mijet. My letime 2/11 z Prahy, coz ty asi ne, kdyz letis 3/11.
          Tak nejak nechapu, proc si tam proste nevezmes poradny kolo a zase si ho neodvezes zpet. Zvlast, kdyz u Wizzairu stoji ta preprava kola totez co preprava kufru a ten v podstate nepotrebujes, protoze si tech par veci co bys dal do kufru das do krabice s kolem ne???
          Jediny co vidim jako problem je uschova te krabice nekde u letiste, ale to by se snad dalo nejak osefovat a nekde se tam s nekym dohodnout...
          A nebo ji schovat nekam pod ten most s chrostim, co jsi vyfotil u letiste v Tel Avivu.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.10.2017
          Autor: Meduza
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Makedonie v říjnu 2017

                 

            .

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.10.2017
            Autor: Marin7
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Makedonie v říjnu 2017

                 

            Se starým kolem je to daleko větší zábava. Mám to vyzkoušeno. :-)

            Nemusím se o něho starat a ve finále ho nechám, kde mě napadne a letím si zpátky. Žádné shánění krabice, balení a radosti s tím spojené.

            Mám kolo, které stálo před pár lety 30 tisíc. A stejně sebou beru raději kola za tři stovky. Velký rozdíl mezi nimi nevidím.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 31.10.2017
            Autor: Marin7
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Makedonie v říjnu 2017

                   

              A jako vedlejší efekt tím navíc i zkrásňuješ naši zemi vývozem starého harampádí za hranice. :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 31.10.2017
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Makedonie v říjnu 2017

                     

                Zkus si raději představit tu radost někoho, kdo kolo najde. V takovém Rumunsku i tohle staré kolo něco stojí. A v Izraeli bych za něho dostal pěkných pár šekelů. :-)

                Ale nechme už tohoto věčného tématu.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 01.11.2017
                Autor: Marin7
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Makedonie v říjnu 2017

         

    Vrátil jsem se z Makedonie a rád bych se pochlubil fotkami:

    http://marin7.rajce.idnes.cz/2017_10_Makedonie...

    Přesouval jsem se pěšky, takže to sem vlastně ani nepatří. Místo stanu jsem vzal obal na spacák záhadné konstrukce. :-)

    A letěl jsem tradičně sám.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.10.2017
    Autor: Marin7
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Makedonie v říjnu 2017

           

      Pěkné, záviděníhodné. Je fajn, když se cesta povede.
      Sem by neměly patřit jiné věci, toto je cestování a toho je tu velice málo.
      Jaké bylo loučení se psím doprovodem? Asi smutné.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.10.2017
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Makedonie v říjnu 2017

             

        To víš, byla to fenka. Jednoho krásného dne si našla lepšího kamaráda (psího) a s tím utekla. Jako každá ženská. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.10.2017
        Autor: Marin7
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Makedonie v říjnu 2017

         

    Jako vždy krásné fotky, skvělé postřehy.
    Krásně sis to užil.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.10.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Balkán na kole

 (CK Kudrna)
05.06.2024, 12 dní
18 900 Kč
cyklistický Autobusem

Makedonie na kole (MTB)

 (CK Kudrna)
26.07.2024, 10 dní
20 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

340 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024