reklama

System Pendix kit

Uvažuji o koupi této přípomoci.Nemá s tím nékdo
z fora zkušenost.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.09.2017
Autor: KaP
  • Re: System Pendix kit

         

    opravdu nikto nezná tento system ?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2017
    Autor: KaP
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: System Pendix kit

           

      Ja to videl:)

      Ale vubec nerozumim, proc by to nekdo chtel koupit.

      Velmi drahy (-), docela tezky (-), stredovy (-)pohon.
      Motor ma vetsi prumer nez BBS-02 (-).
      RJ ma vedle motoru (-) - bude to ohrivat ozubeny kola krasne:)

      A proc to chcete koupit?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2017
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: System Pendix kit

             

        nerozumím vašemu minusu u středového pohonu, s ostatními minusy souhlasím

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.10.2017
        Autor: zprazak
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: System Pendix kit

               

          To je kvuli moji zkusenosti s BBS-02:) (2 motory - 17000km)
          Stredovy pohon je velmy drahy v provozu (menil jsem retez a kazetu skoro kazdy mesic).
          Mazat taki skoro poreba jendnou za mesic - jsem to delal jen par krat.
          Taki ma horsi rozlozenou vahu nez motor v prednim kole.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.10.2017
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: System Pendix kit

                 

            Tak to jsi asi fakt jediný, ja a dalších 5 mých známých řetěz měnili jednou téměř za dvě sezony.
            Mazání žádné už 3 roky (motoru).
            Nesmysl o špatném vyvázění středového motoru nemá ani cenu komentovat.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 05.10.2017
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: System Pendix kit

                 

            no to tedy nevím jak jezdíte, já jsem za letošních najetých 4500 km měnil na středovém pohohu Shimano steps pouze 1x brzdové destičky a s tím, že by motor v předním kole měl lepší rozložení váhy rovněž nesouhlasím

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.10.2017
            Autor: zprazak
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: System Pendix kit

                 

            Ty si pitomce, pred tim, nez zacnes nekam neco blabolit, urychlene skakni na rychlokurz cestiny. Prase!

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.10.2017
            Autor: Joza
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
            • Re: System Pendix kit

                   

              A pozor, máme tady vítěze soutěže Pitomec roku.
              K úspěchu v podobné soutěži se negratuluje.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.10.2017
              Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: System Pendix kit

             

        Z laického pohledu se mi zdá samodomo nejjednodušší
        montáž a užití.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.10.2017
        Autor: KaP
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: System Pendix kit

         

    Uz jsem se tady onehda na Pendix ptal a tomuto pohonu zde psenka nekvete. Tady to je samej Bafang a podobny sracky. Taky o nem uvazuju, dle meho nejlepsi reseni, ale informaci poskrovnu. Jestlis nevidel, tak tady to Pavel v rychlosti komentuje... https://youtu.be/-RvDRGwmZTg

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2017
    Autor: Joza
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: System Pendix kit

           

      Hodnocení opravdu na úrovni a zvlášť ty technické údaje, najezdil jsem toho hodně, opravdu hodně a jezdil jsem do kopce a z kopce.

      Fakt odborné hodnocení na úrovni a kdybych potřeboval vysvětlit co je lepší tak jeho najezdil jsem, toho hodně, jezdil jsem tři hodiny, je vážně vševypovídající :-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2017
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: System Pendix kit

             

        Pisu, ze to v RYCHLOSTI komentuje, ne ze to je hodnoceni ty polodebile!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.10.2017
        Autor: Joza
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
        • Re: System Pendix kit

               

          Už je mi to jasné, ty budeš ten co to vymyslel a natočil, že?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.10.2017
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: System Pendix kit

               

          Bylo by fajn, kdyby admin dal uživateli "Joza" nějakou výstrahu, nebo rovnou ban. Za způsob jeho komunikace na veřejném fóru by si to určit zasloužil.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.11.2019
          Autor: Modus
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: System Pendix kit

           

      A kde bereš jistotu že tento systém není podobná sračka jako všechny ostatní? To jsi se dozvěděl z to hloupého videa pro debily?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.10.2017
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: System Pendix kit

             

        Děkuji
        Založil jsem toto vlákno ale nedovědel jsem se prakticky nic.Myslel jsem že tento system někdo
        používá a podelí se o zkusenosti s jeho fungováním.
        Nemusíte si tu honit ego.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.10.2017
        Autor: KaP
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: System Pendix kit

               

          Mysleno všeobecne.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.10.2017
          Autor: KaP
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: System Pendix kit

               

          Honit ego? Čím prosím?
          Nic jsem v tomto vlákně nedoporučoval.
          Jinak mně zarazilo že i po vybití baterie systém stále běží a dále vybijí baterii. To je cesta ke zničení baterie. Už jen kvůli tomuto nedostatku bych se tomuto systému zdaleka vyhnul.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.10.2017
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: System Pendix kit

                 

            Nic ve zlém, ale kde ses dočetl, že vybíjí baterku pod bezpečnou úroveň?

            Co když to má nastavené tak, že např. při 3% nabití tě vypne z plné asistence a pak ti pomáhá dojet s minimální asistencí, samozřejmě pouze do bezpečné úrovně. To Pavel nevyzkoušel a nezměřil.

            Líbí se mi jednoduchostí, ale ta cena!
            BionX, Bosch a další kvalitní systémy také nejsou levné.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.10.2017
            Autor: vysočina
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: System Pendix kit

                   

              Tak o tom dost silně pochybuji, podobný nesmysl nemá žádný jiný systém. A pokud vím tak i baterie bosch se vybíjejí dost na dno což jejich životnosti moc neprospívá.
              Určitě je lepší si to pohlidat sám dle napětí.
              Osobně jsem odstavoval bateri 37V (36V) při poklesu na 35V vyjmečně na 34V. Přitom vypinání baterie z výroby bylo nastaveno na 30V některé na 31V. Když jsem začínal a neměl jsem dost informací tak baterie šla do kopru po 100 plných cyklech diky nastavenému limitu vybíjení.
              Ale jinak každý strůjcem svého štěsí, podle toho jak se bude starat o baterii se projeví na financích.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 24.10.2017
              Autor: Bobbob
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: System Pendix kit

                     

                Pochybovati je lidské a je to jeden z hnacích motorů dalšího vývoje.
                Při osazení podobných zařízení mikroprocesory to ale není nemožné.

                Samozřejmě netvrdím, že to tak je! Na to máme málo informací.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 24.10.2017
                Autor: vysočina
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: System Pendix kit

                       

                  Ano je málo informací a proto je nutne raději měřit napětí svým multimetrem. Potom je možné dělat závěry. Potíž je v tom že i sebelepší elektronika občas selže. Takové selhání může byt pro baterii fatálni:-) Proto si to jistím vícero způsoby.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 24.10.2017
                  Autor: Bobbob
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: System Pendix kit

           

      Odhaduji, že minimum lidí v ČR má Pendix a byla by velká náhoda, aby sem chodili.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2017
      Autor: Robikl
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: System Pendix kit

         

    Pokud chcete poradit s Pendixem, přijďte k nám do prodejny Citybikes. Máme nainstalovaný Pendix na několika kolech a můžete se projet. Co se týká zkušeností - přestavby na elektrokolo děláme 10 let s motory Bafang. Tento systém má obdobnou funkci jako Bosch (tlakový a rychlostní senzor, středový pohon), ale nemá ovladač a kabeláže - což je u předělávek super. Lze párovat s mobilem přes Bluetooth. Motor závady nemá, občas se pokazí tlakový spínač v ose středové, ale to lze snadno řešit výměnou. Baterie jsou také nadprůměrně spolehlivé. Montáž zdarma, sleva jistá - je zima:-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2019
    Autor: MR
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: System Pendix kit

           

      Na videu je vidět kapacita použité baterie 305Wh. U vás na stránkách uvádíte kapacitu baterii 500Wh. Jedná se tedy o 2 různé baterie?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2019
      Autor: Modus
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: System Pendix kit

           

      Dobry den.
      Prosim vas, jaky zprevodovany motory s vahou 3.5-4.5kg mate v nabidce?
      Jaky baterky na napeti 15-16s mate v nabidce?
      Dekuji.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2019
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: System Pendix kit

         

    Po Vivaxu první motor, který mě zaujal (Pokud neuvažuji o motorce a hledám "přípomoc, když síly ubudou"). Dobrý o něm vědět.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2019
    Autor: bara2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

376 cyklistů (14 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024