reklama

System Pendix kit

Uvažuji o koupi této přípomoci.Nemá s tím nékdo
z fora zkušenost.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.09.2017
Autor: KaP
  • Re: System Pendix kit

opravdu nikto nezná tento system ?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ja to videl:)

Ale vubec nerozumim, proc by to nekdo chtel koupit.

Velmi drahy (-), docela tezky (-), stredovy (-)pohon.
      Motor ma vetsi prumer nez BBS-02 (-).
      RJ ma vedle motoru (-) - bude to ohrivat ozubeny kola krasne:)

A proc to chcete koupit?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2017
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

nerozumím vašemu minusu u středového pohonu, s ostatními minusy souhlasím

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.10.2017
        Autor: zprazak
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To je kvuli moji zkusenosti s BBS-02:) (2 motory - 17000km)
          Stredovy pohon je velmy drahy v provozu (menil jsem retez a kazetu skoro kazdy mesic).
          Mazat taki skoro poreba jendnou za mesic - jsem to delal jen par krat.
          Taki ma horsi rozlozenou vahu nez motor v prednim kole.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Tak to jsi asi fakt jediný, ja a dalších 5 mých známých řetěz měnili jednou téměř za dvě sezony.
            Mazání žádné už 3 roky (motoru).
            Nesmysl o špatném vyvázění středového motoru nemá ani cenu komentovat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

no to tedy nevím jak jezdíte, já jsem za letošních najetých 4500 km měnil na středovém pohohu Shimano steps pouze 1x brzdové destičky a s tím, že by motor v předním kole měl lepší rozložení váhy rovněž nesouhlasím

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.10.2017
            Autor: zprazak
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ty si pitomce, pred tim, nez zacnes nekam neco blabolit, urychlene skakni na rychlokurz cestiny. Prase!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: dnes v 13:18
            Autor: Joza
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

A pozor, máme tady vítěze soutěže Pitomec roku.
              K úspěchu v podobné soutěži se negratuluje.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: dnes v 13:29
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Z laického pohledu se mi zdá samodomo nejjednodušší
        montáž a užití.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Uz jsem se tady onehda na Pendix ptal a tomuto pohonu zde psenka nekvete. Tady to je samej Bafang a podobny sracky. Taky o nem uvazuju, dle meho nejlepsi reseni, ale informaci poskrovnu. Jestlis nevidel, tak tady to Pavel v rychlosti komentuje... https://youtu.be/-RvDRGwmZTg

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: dnes v 13:21
    Autor: Joza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hodnocení opravdu na úrovni a zvlášť ty technické údaje, najezdil jsem toho hodně, opravdu hodně a jezdil jsem do kopce a z kopce.

Fakt odborné hodnocení na úrovni a kdybych potřeboval vysvětlit co je lepší tak jeho najezdil jsem, toho hodně, jezdil jsem tři hodiny, je vážně vševypovídající :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: dnes v 13:39
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…

Hledám: kámoše na kolo z Pardubic

14.10.2017
Hledám kámoše na kolo,nejlépe z Pardubic.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

171 cyklistů (11 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017