reklama

Servis vidlice RockShox Reba

Dobrý den všem, mám RS Reba RL-R 29 solo air 100mm – už má přes 2 roky provozu, asi 4 000 km najeto-převážně silnice, polní a lesní cesty, žádné skoky a drsnější terén. Nemám s ní žádný problém. Myslíte si, že už bych jí měl dát do servisu? Jsem z Prahy. Dali byste mně z vašich zkušeností nějaký tip na solidní pražský servis, kde by jí byli schopni zkontrolovat a případně opravit, aniž by jí někam odesílali? Nechtěl bych seznam autorizovaných servisů (těch je na internetu spoustu), ale osobní doporučení z vaší praxe.Dík za vaše odpovědi

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.09.2017
Autor: senior
  • Re: Servis vidlice RockShox Reba

         

    Servis predepsany je, na druhou stranu dost zalezi na tom, kde a jak kolo provozujes. Jestli ale jses s funkci vidle spokojeny a chces aby makala a vydrzela, jednou za dva roky neni od veci ji cisty olej doprat. Stiraci krouzky by se mohly cistit a mazat i casteji (neni nutno vidli rozebirat).
    Pri trosce sikovnosti si vidli vycistis a olej vymenis i sam. Jestli si na to netroufas nebo te tohle nebavi, tak dobrou zkusenost mam se servisem Bikelive,Lounskych 7, Praha 4
    Nechaval jsem si u nich sevisovat opakovane dva tlumice (doma nelze) a maximalni spokojenost. Cena rozumna.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2017
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Servis vidlice RockShox Reba

           

      Stírací kroužky mažu a jinak vidlici udržují čistou , v bahně moc nejezdím , ani náročné terény. Na ten servis si netroufam, kdyby mne tam něco zaskočilo. Diky za ten tip Bikelive, už jsem slyšel několik dobrých referencí o nich

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.09.2017
      Autor: senior
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Servis vidlice RockShox Reba

           

      Děkuji za referenci. Mám stejnou vidlici na horáku a na servis se už chystám několikátou zimu. Vždycky mne překvapí rychlý nástup jara a ze servisu není zase nic. Toto mám docela blízko, tak to snad konečně zvládnu. Díky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.09.2017
      Autor: MiBo
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

224 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024