reklama

Servis vidlice RockShox Reba

Dobrý den všem, mám RS Reba RL-R 29 solo air 100mm – už má přes 2 roky provozu, asi 4 000 km najeto-převážně silnice, polní a lesní cesty, žádné skoky a drsnější terén. Nemám s ní žádný problém. Myslíte si, že už bych jí měl dát do servisu? Jsem z Prahy. Dali byste mně z vašich zkušeností nějaký tip na solidní pražský servis, kde by jí byli schopni zkontrolovat a případně opravit, aniž by jí někam odesílali? Nechtěl bych seznam autorizovaných servisů (těch je na internetu spoustu), ale osobní doporučení z vaší praxe.Dík za vaše odpovědi

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.09.2017
Autor: senior
  • Re: Servis vidlice RockShox Reba

Servis predepsany je, na druhou stranu dost zalezi na tom, kde a jak kolo provozujes. Jestli ale jses s funkci vidle spokojeny a chces aby makala a vydrzela, jednou za dva roky neni od veci ji cisty olej doprat. Stiraci krouzky by se mohly cistit a mazat i casteji (neni nutno vidli rozebirat).
    Pri trosce sikovnosti si vidli vycistis a olej vymenis i sam. Jestli si na to netroufas nebo te tohle nebavi, tak dobrou zkusenost mam se servisem Bikelive,Lounskych 7, Praha 4
    Nechaval jsem si u nich sevisovat opakovane dva tlumice (doma nelze) a maximalni spokojenost. Cena rozumna.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2017
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Stírací kroužky mažu a jinak vidlici udržují čistou , v bahně moc nejezdím , ani náročné terény. Na ten servis si netroufam, kdyby mne tam něco zaskočilo. Diky za ten tip Bikelive, už jsem slyšel několik dobrých referencí o nich

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.09.2017
      Autor: senior
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Děkuji za referenci. Mám stejnou vidlici na horáku a na servis se už chystám několikátou zimu. Vždycky mne překvapí rychlý nástup jara a ze servisu není zase nic. Toto mám docela blízko, tak to snad konečně zvládnu. Díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.09.2017
      Autor: MiBo
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…

Hledám: kámoše na kolo z Pardubic

14.10.2017
Hledám kámoše na kolo,nejlépe z Pardubic.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

176 cyklistů (10 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017