reklama

rozdily?

Moc se v tom nevyznám a chtěl bych vedět rozdil mezi tímto http://www.sport-vysocina.cz/Konverzni-kit-750W...

a tímto
http://www.elektrokolaostrava.cz/Sada-EVBIKE...

chci si koupit set na HT na cestu do práce rychlostí 35-40 km/h děkuji a je investice do LiPOL baterie vhodná při každodenním dobíjení?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 13.09.2017
Autor: slonkaj
  • Re: rozdily?

         

    Ja bych řekl, ze nejsou rozdily.
    Oboji DD motory jsou moc tezky, potrebuji opravdu obrovskou baterku.

    Pokud můžete to koupit i použitím, nabídnu svůj DD motor (https://aukro.cz/dily-na-elektrokolo-dd-motor-v... ), mam pro neho i baterku li-ion 48V27Ah.
    Od 10A jede 35-40km/h po rovince (RJ 48V16A).

    Podle me zkusenosti, LiPol jsou lepe nez bezny Li-ion.

    Ale o hodne lepsi volba za stejny peníze - kvalitne lehke kolo+QQ100 motor+mala Lipol baterka.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: rozdily?

           

      mam lehke kolo 11,2 kg a sám vážím 65 kg takže pohoda jen potřebuju radu co na to koupit aby to jelo tech 35km/h :) a nestálo to balík

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2017
      Autor: slonkaj
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: rozdily?

             

        Odpoved na dotaz pro 35km/h (prumer nebo po rovince) ještě nemam, ale je to rozhodujuci otázka:)

        Na svém kole s jakou rychlosti jedete po rovince, a za kolik ujedete tech 30km?
        O kolik to chcete zlepsit, a kolik chcete zaplatit?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2017
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: rozdily?

               

          35 je průměr a není žádný větší kopec. můj průměr je nějakých 22 . takže těch 15 km mám za 40min cca. a chci to mít tak za 20-25min do práce. cena....do 20 000

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.09.2017
          Autor: slonkaj
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: rozdily?

                 

            Tak chcete prumer 35-40km/h.
            To je docela tezke a drahe.
            Jeden QQ100 motor to nezvladne, dva QQ budou nad limitem ceny, MAC bude nad limitem ceny, BBS-02 bude jiste nad limitem ceny, tak jedina moznost - levny DD motor (7000)+dobra RJ (4000)+ levny Lipo (9000).

            Bobbob dal spravnou radu.

            Ja mam do praci 25km, na fitness kole to dojedu za 53min (rekord), na elektrokole za 50000kc - za 39min (taki rekord).

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.09.2017
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: rozdily?

                   

              ale jestli ten motor vydrzi fakt jen 10 tis tak to mám stejnou cenu jako autem :) tedy 2kč/km takze at zije benzin :)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 13.09.2017
              Autor: slonkaj
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: rozdily?

                     

                2kc/km - zadne elektrokolo nebude tak levnym, auto vždy bude levnejsi v provozu:(

                V to elektokolo za 50000kc za 3 roku zaplatil 100000kc a najel jsem jen 20000km - a jiz ho dal do kose, protože praskl ram 4 krat, a mam ojety hodne dilu, nemá cenu investovat do neho penize.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 13.09.2017
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: rozdily?

                       

                  a to je smutný konec ekologie :-D takze si pockam az bude benzin za 40kč a pak si snad koupim elektrokolo :)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 13.09.2017
                  Autor: slonkaj
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: rozdily?

                         

                    Zkuste koupit 250W motor do predni vidlice (4000-6000Kc), RJ na 48V (200Kc) a baterku Lipo 44-48V, 10-12Ah (3000Kc).
                    To je skoro nejlevnejsi a nejlepší vstup do elektrokol. Po rovince to kolo pojede 35-40km/h, prumer bude asi 30km/h.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 13.09.2017
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: rozdily?

                       

                  Opjet foto neslo nahrat.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 13.09.2017
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: rozdily?

         

    Osobně bych ti doporučil tento motor
    http://www.elektrokola-dh.cz/sety-na-prestavbu...
    A k němu tuto řj.
    http://www.elektrokola-dh.cz/ridici-jednotky...
    Baterie v setavě 1x6S + 2x4S multistár
    https://hobbyking.com/en_us/multistar-high...
    https://hobbyking.com/en_us/multistar-high...
    Popřípadě ještě zdvojnásobit aby jsi měl kapacitu 32Ah. Záleží jakou vzdálenost budeš jezdit.
    Nabíjet se to dá touto nabíječkou
    http://www.elektrokola-dh.cz/nabijecky...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2017
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: rozdily?

           

      Dobra volba pro elektromotorku:)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 13.09.2017
      Autor: slonkaj
    • Re: rozdily?

           

      dík za tip, uvazoval jsem o 48V motoru , ale asi je to zbytečné co ? zase v tom setu je všechno co potřebuju, takhle na součástky vůbec nevím co budu potřebovat :) nebo koupit set a k tomu tyhle levny baterky

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2017
      Autor: slonkaj
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: rozdily?

             

        V tom setu je sice vše ale je tam i obyčejná řj.
        V tom setu co uvádím já je taky všechno jen je potřeba prodejci říci že chceš jinou řj. Mám to tak letost taky uděláno, prodejce ti k tomu i upraví konektory. Vše se dá domluvit.
        Máš tam popis co u toho je. Věř že tento motor je dobrá volba, na 26" kolech to pojede i přes 50km/h, mně to to na 20" jede 42km/h.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2017
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: rozdily?

               

          aha to je fajn, a kolik je tak reálný dojezd a kolik by vyšel pak km? někde jsem četl že až 3kč/km a ty motory nevydrží více než 10 000km.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.09.2017
          Autor: slonkaj
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: rozdily?

                 

            DD motor vydrzi i vic nez 10000km, pokud ho neprehrate:)
            Je to nejlepší na vydrz:) Muj DD odjel něco - a nic s nim nestalo - tak prodavam ho dal:)

            Jsem to psal, psal asi pro 3kc/km u QQ100, i 7Kc/km u BBS-02. DD bude v rade 4kc/km (ma vetsi spotřebu baterky nez QQ100, ale mensi spotrebu retezu a kazety, nez BBS-02).

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.09.2017
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: rozdily?

                   

              no tak ja si ho dycky jen pujčím a do prace budu jezdit autem :-D

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 13.09.2017
              Autor: slonkaj
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: rozdily?

                 

            Reálny dojezd na 26" nevím ale já na baterie 26Ah ujedu 120km po mírně zvlněném terénu bez šlapání. Já mám ale jen 20" kola a průměrku 20km/h.
            Je jasné že ani ty při rychlosti vice jak 40km/h šlapat nebudeš.
            Odhaduji že na 26" kolech bude dojezd bez šlapání při průměrné rychlosti 35km/h minimálně 40km. Musel bych se zeptat kolegy který na tom taky jezdí do práce.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.09.2017
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

385 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024