reklama

Akce Bílý Kámen - kdo se chystá z Olomouce a okolí

Kdo se chystá 30.4. na tuto akci? http://www.muvb.cz/Articles.php?Menu2ID=42&...
Cthěl bych tam jet, a to poprvé. Má se jet ve skupinkách, tak bych se chtěl k někomu přidat, neljíp k někomu, kdo to tam třeba i zná. Je to jednou za rok, tak by bylo fajn to konečně projet, i když tam bude asi nehorázně moc lidí. Kdo má zájem?

Datum: 20.04.2006
Autor: Radek
  • Re: Akce Bílý Kámen - kdo se chystá z Olomouce a okolí

         

    Stojí to za to to projet, i když tam bude lidí jak sviňa. Nemusíš tam jet ve skupince, klidně tam můžeš jet sám na vlastní triko, jenom na hranici VVP zaplatíš vstupné, předloni to bylo 20 Kč. Jízda je ovšem povolena pouze po značených zpevněných cestách, na nějaké divoké průjezdy tankodromů zapomeň. Stoupání jsou tam celkem přijatelné, i když po zimě to bude celkem děs. Já, pokud mi do toho něco nevleze, tam určitě pojedu. Akorát nevím, jestli sám, nebo s olomouckými cyklisty. Záleží na tom, jestli se mi bude chtít ráno vstávat. 8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (NočníMyšák)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Akce Bílý Kámen - kdo se chystá z Olomouce a okolí

           

      S těmi olomouckými cyklisty, to je řešení. Vyjíždějí v 9 z Olomouce, že? Na dřív to taky nevidím, jelikož pojedu z PV, to bych musel vstávat jako do práce a to se o víkendu nedělá :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 21.04.2006
      Autor: Radek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Akce Bílý Kámen - kdo se chystá z Olomouce a okolí

             

        www.olomoucticykliste.com, výlet Bílý Kámen, sraz 9:00 u železniční zastávky Olomouc-město.

        Podle propozic musíš vstoupit do VPP do 12:00, takže stejně budu muset vstávat. 8-))) S olomouckými cyklisty se mi moc nechce jet, protože předpokládám, že do VPP vstoupí přes Mrsklesy, kudy vstupuje zhruba 70% lidí. To je had lidí od Velké Bystřice až po Velkou Střelnou. Já uvažuju, zda letos nevstoupit ve Smilově, kde snad bude podstatně méně lidí.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (NočníMyšák)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Akce Bílý Kámen - kdo se chystá z Olomouce a o

               

          Tož ten Smilov bude na vstup dost dobrý,loni tam byl provoz minimální.Vsobotu pojedu "Po sopkách Bruntálska" a tak prespím v Budišově a do prostoru vjedu v Nových Oldřůvkách a vyjedu U Zelenýho Kříže.Už se těším na sjezd z Kozlova do Výklek.Mrsklesům bych se vyhnul obloukem,poprvé jsme vjeli tudy a stačilo to.

          [ Zpět ]
          Datum: 21.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (strejdalibor)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Akce Bílý Kámen - kdo se chystá z Olomouce a o

         

    S těmi olomouckými cyklisty to bude vážně super, jen když nám to nezkazí počasí. Má být prý velmi hnusně a je zde riziko, že ten výlet zruší.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LenkaHrdlickova)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Akce Bílý Kámen - kdo se chystá z Olomouce a o

         

    Omlouváme se všem cyklistům, ale cyklovýlet na Bílý kámen je ZRUŠEN!!! Důvodem je velmi špatná předpověď na neděli (9˚C + trvalý déšť). Děkuji za pochopení a těším se někdy příště. Třeba 7 května jedeme na Rešovské vodopády. :)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Olomoučtí cyklisté)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Akce Bílý Kámen - kdo se chystá z Olomouce a o

           

      No už jsem to zjistil. Ale předpokládám, že ten vojenský prostor otevřený bude a ti nej(p)otr(h)lejší tam pojedou sami. Takže pokud nebude hustě pršet už od rána, tak se třeba s někým potkáme.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.04.2006
      Autor: Radek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Akce Bílý Kámen - kdo se chystá z Olomouce a o

             

        Tož ve 12.00 budu u kostela ve Staré vodě v zeleném dresu Cykloturistiky

        [ Zpět ]
        Datum: 28.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (strejdalibor)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Akce Bílý Kámen - kdo se chystá z Olomouce a o

         

    Podívejte se sem: http://www.novinky.cz/domaci/84078-cesko...
    S tím se nedá už nic dělat!!!!!!!!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lenka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

360 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024