reklama

Gimbal na řídítka

Dobrý den, potřebuji poradit gimbal na akční kameru, který bych přidělal na řídítka. Vím, že je to celkem drahá věc, ale třeba něco do 8K by se snad dalo sehnat. Za každý návrh budu vděčný.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.08.2017
Autor: Dorm
  • Re: Gimbal na řídítka

         

    https://www.kettler.cz/gymnasticky-mic-basic...

    třeba tenhle...je pěkný :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2017
    Autor: highlander
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Gimbal na řídítka

           

      Jestli tohle vozíš na řidítkách, tak máš můj obdiv... :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2017
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Gimbal na řídítka

           

      Ten jsem zkousel,vadi mi ten kulatej tvar,nenasel jsem kus placatyho mista na kameru.A taky mi neladily barvy ke kolu a
      oblecku.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2017
      Autor: mech
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Gimbal na řídítka

             

        Pak zkus jiný tvar - máš na výběr i barvy :o)))
        https://www.heureka.cz/?h[fraze]=skakaci%20konik

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.08.2017
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Gimbal na řídítka

               

          Teď mě začíná mrzet, že už nejsem v pubertě.
          Ten puntíkovanej by mi krásně ladil k beďarům:-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.08.2017
          Autor: mech
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Gimbal na řídítka

                 

            no vidiš, mě se stačí občas oholit a naskáčou ty mrchy samy. takže už to poslední dobou beru tak po týdnu jen strojkem na vlasy na milimetr :-D

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 30.08.2017
            Autor: Bruca
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Gimbal na řídítka

             

        https://www.rc-levneji.cz/gimbal-drzaky-kamer/
        ... račte rozumět, při vašem vzdělání!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.08.2017
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Gimbal na řídítka

               

          To mi nebude fungovat, nemam Tleskačovo lítající kolo

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.08.2017
          Autor: mech
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Gimbal na řídítka

               

          Tyhle půjdou přidělat na řídítka?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.08.2017
          Autor: Dorm
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Gimbal na řídítka

           

      Toz zde maju krasny cimbal a je LIGHT...

      http://cimbaly.cz/cimbaly/light/

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2017
      Autor: lwbdur
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Gimbal na řídítka

         

    http://technet.idnes.cz/stabilizace-obrazu...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2017
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Gimbal na řídítka

           

      Díky za článek, ale tohle bude dost drahý.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2017
      Autor: Dorm
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Gimbal na řídítka

             

        Kdyby existovala tak 50 krát menší verze (menší rozměry, nosnost a cena), tak bych určitě měl zájem. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.08.2017
        Autor: Jrr
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Gimbal na řídítka

               

          Jestli ta stabilizace nefunguje právě proto, že je to velký a těžký. ...:-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 31.08.2017
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Gimbal na řídítka

                 

            Tak steadycam asi opravdu nemůže vážit pár gramů a plnit účel, ale gimball je postavený na elektronice, takže tam snad stačí, když to bude mít přiměřenou mechanickou pevnost...

            Já hlavně nemám 13ti kilovou kameru, na kterou je potřeba takové monstrum. :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 31.08.2017
            Autor: Jrr
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Gimbal na řídítka

                   

              Já mám taky malou kameru a myslel jsem právě, že bych sehnal něco alespoň trochu velikostně přijatelnýho.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 04.09.2017
              Autor: Dorm
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Gimbal na řídítka

                     

                Když najdeš, budu vděčný, pokud se podělíš o poznatky a zkušenosti z natáčení.
                Ono toho existuje asi celkem dost, ale zjistit, co opravdu funguje a co je předražená hračka, bude složité.

                Několikrát jsem třeba viděl v nabídce jednoosý gimbal a moc si neumím představit pohyb, který by takováhle věc řešila, běžný (rušivý) pohyb je mnohem složitější.

                Pokud si představuju kamerku na kole při jízdě terénem, tak rušit asi bude hlavně kvedlání řidítky, proto bych se snažil kamerku připevnit zepředu k rámu, nikoliv k řidítkám, jenže pak bude nejvýraznějším pohybem poskakování předního kola po nerovnostech nahoru a dolů, což ale podle mě ani 3osý gimbal nevyřeší, ten může korigovat jenom náklon kamery.

                Narozdíl od kvadrokoptér (pro které se tyhle věci často prodávají), by to na kolo chtělo ještě nějaké rameno nebo píst korigující pohyb nahoru/dolů, ale netuším, zda se něco takového prodává... :-)

                Nicméně já su jen teoretik, praktické zkušenosti zatím nemám.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 04.09.2017
                Autor: Jrr
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

462 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024