reklama

Odešel kamarád

Přátelé a kamarádi, dnes jsem se dozvěděl smutnou zprávu, že nás navždy opustil Ivan K. Jizwik. Budiž mu země lehká.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.08.2017
Autor: Papji
  • Re: Odešel kamarád

         

    Připojuji se.Nechť je mu země lehká.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2017
    Autor: FINE
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odešel kamarád

         

    R.I.P
    Byl to fajn chlap.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.08.2017
    Autor: Jihra
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odešel kamarád

         

    Ty vole co se stalo? Jsem v šoku. Ještě na srazu byl v pohodě. Do prdele to mě dostalo. Ivana jsem měl moc rád, myslím že to bylo vzájemné. Do hajzlu, nevím co na to říct. Kurva proč?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2017
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odešel kamarád

           

      Také jsem zpětně koukala do tématu ke srazu a říkala jsem si, že to vzal nějakou zkratkou...

      Je to brzo... Moc brzo...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odešel kamarád

           

      Vím jen to, že měl problém se slinivkou. Byl asi týden v nemocnici a pak přišla špatná zpráva. Taky tomu pořád nemůžu uvěřit.
      Ivan byl člověk, který měl rád srandu, a to ikdyž byl jejím terčem. Byl to prostě KAMARÁD.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2017
      Autor: Papji
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Odešel kamarád

             

        Mám tušení že jsem ho znal jen od vidění ze srazu na Skalkách. Od pohledu sympatický člověk.
        Upřímnou soustrast pozůstalým.
        Škoda dobrého člověka.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2017
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Odešel kamarád

             

        Omlouvám se za včerejší přehlídku vulgarismů, ale vrátil jsem se z hospody kde jsme hráli s kapelou a najednou šok. Vzpoměl jsem si jak Ivan musel odjet dřív ze srazu, že mají nějaké hraní, ani jsme se nestačili pořádně rozloučit...Tak dlouho vozil mrtvoly až si zubatá odvezla jeho. Zasraný osud!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2017
        Autor: Zden42
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Odešel kamarád

               

          Myslím, že se nemáš zač omlouvat. Když jsem se to dozvěděl, reagoval jsem podobně.
          Žijeme celý život, abychom nakonec umřeli, jen pořád nemůžu pochopit proč právě on a proč tak zatraceně brzo.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.08.2017
          Autor: Papji
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Odešel kamarád

                 

            Víš Jirko je mi to upřímně líto a když si na setkání s Ivanem vzpomenu mám slzy v očích.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.08.2017
            Autor: Zden42
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odešel kamarád

         

    Je mi to moc líto, škoda každého dobrého člověka. Nikdo neví , kdy mu končí jeho čas...

    Jsem rád , že jsem ho poznal i když to bylo jen na pár dnů. Byl to příjemný pán. Od jeho odjezdu z Frenštátu mám Bluegras stále v hlavě. A to jsem se tak těšil , až se znova potkáme... :=( .

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2017
    Autor: bukwa
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odešel kamarád

         

    Chlapi, Ivan má pohřeb v pondělí 14.8.2017 ve 14 hodin ve smuteční síni v Klimkovicích. Kdo můžete přijďte se s ním rozloučit.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2017
    Autor: Jihra
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odešel kamarád

         

    Tak jsem se dnes s Ivanem rozloučil i za všechny lehokolisty. Ať mu to tam nahoře dobře jezdí a hraje.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.08.2017
    Autor: Jihra
    Hodnocení: +14 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

288 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024