reklama

Náhrada převodníku Shimano M580 44 zubů.

Ahoj.
Dojezdil jsem LXový převodník a náhradní jsem nesehnal. Jistě na tu čtyřpacku pasuje i jiný. Prosím o radu. Z jednoho obchodu mi napsali, že M530.

Jindra.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.07.2017
  • Re: Náhrada převodníku Shimano M580 44 zubů.

         

    Nikdo nic?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Náhrada převodníku Shimano M580 44 zubů.

           

      Snad krome nejakych dyzajnovych XTR by to melo vsechno pasovat univerzalne, vcetne jinych znacek. Kdyz jsem kupoval, tak jsem hlidal akorat roztec a plus minus vzhled.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2017
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Náhrada převodníku Shimano M580 44 zubů.

         

    Firma Viavelo z Liptálu

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Náhrada převodníku Shimano M580 44 zubů.

         

    Moc na výběr není, z toho co maj skladem třeba:
    https://www.kupkolo.cz/prevodnik-shimano-deore...
    nebo dražší:
    https://www.kupkolo.cz/prevodnik-aerozine-mtb...
    Možná bude potřeba lehce pilníkem poladit patky převodníku.
    Jen na okraj - LX převodníky (HT2 kliky) nicmoc výdrž, měněný za FSA, ty jsou zatím ok.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2017
    Autor: iiki
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Náhrada převodníku Shimano M580 44 zubů.

           

      Mám opačnou zkušenost.
      FSA se sjedou brzo, je potřeba hlídat vytažení řetězu. Shimano vydrží víc.
      Pokud chce něco ekonomického, může koupit ocelové převodníky Force. Ty jsou ještě levnější a mohli by vydržet docela dost.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Náhrada převodníku Shimano M580 44 zubů.

             

        Jo - mohu doporučit podstatně levnější a podstatně odolnější převodníky force, vyzkoušeno osobně :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2017
        Autor: Airline
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Náhrada převodníku Shimano M580 44 zubů.

         

    Děkuju za pomoc.
    Ještě pokračuju v hledání originálu M580.
    Nechci přijít o kryt přišroubovaný na převodník.
    Občas jedu v dlouhých kalhotách do práce…

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Náhrada převodníku Shimano M580 44 zubů.

           

      S tím by se snad dalo něco kutilsky dělat. Pokud by byl v místě šroubků materiál, tak vrtačka a závitníček by pomohli.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2017
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Náhrada převodníku Shimano M580 44 zubů.

         

    Dostupná náhrada je ze sady SLX M660.
    Objednací číslo Y1KF98060.
    *
    Děkuju tímto panu Hanákovi z firmy Velo Hanák.cz – cyklo obchod on-line. Pomohl jste mi.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

238 cyklistů (10 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023