reklama

Author nebo Scott

Zdravím, vybírám mezi AUTHOR INSTINCT 29 2017 a SCOTT SCALE 960
Co by jste mi doporučili?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.07.2017
Autor: machitka
  • Re: Author nebo Scott

author. u scotta platíš hrůzu peněz za pár písmenek na rámu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A proč zrovna tyhle dve kola? Poměr cena výkon nic moc...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: FilipVM
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Take se rozhoduji asi pro Instictv29 , ale mam dilema zda usetrit 2000czk za rok 2016.
    2016 na razeni Deore oproti SLX u noveho,ale zase zadni prehazovacka XT naopak menic jen Deore oproti SLX. Proste ta novejsi je cele SLX a pro usetreni vahy a ceny bez pedalu.
    Nekde jsem cetl, ze to razeni Deore je nic moc a je lepsi priplatit za SLX. Ale s pedala je uz asi 3000czk zbytecne a prevodniky a kazeta se casem sladi.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2017
    Autor: Jivo
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

229 cyklistů (16 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017