reklama

EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

Dne 12.7.2017 se na strankách EVBIKE objevila novinka, která oznamuje rozšíření nabídky o motory s torzním čidelem, konkrétně 250W (36v) a 500w (36v).
Podle popisu by měli mít lepší projev asistence a o něco delší dojezd než starší Bafang (BBS-01).
Co jsem si však všiml, tak mi připadají podezřele podobné ne-li stejné, těm od Apache TS 250W...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.07.2017
Autor: Petrvald33
  • Re: EVBIKE rozšířil nabídku o motory s torzním čidelm

Snímky pohonů s torzním čidlem: Apache - EVBIKE

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Petrvald33
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Buď v klidu,nikdy nevíš co kupuješ.Já po svých velice dobrých zkušenostech s motorem 8 FUN od EVBIKE,jsem objednal totéž manželce ale od jiného prodejce a přišla mi krabice potištěná Apache ,motor samolepky Apache,jinak ale ten samý Bafang co mám já o čemž svědčí malý odlitý nápis na motoru.Takže shrnuto a podtrženo,ona Apache a já Bafang a máme oba úplně to samé :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tady to máš ty stejný motory ale za jiný ceny.

http://www.ebay.com/itm/TSDZ2-36V-350W-42T...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2017
    Autor: smartsam
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

194 cyklistů (17 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017