reklama
Země: Česko Česko

dotaz

Zdravím mám dotaz pokud jste jel někdo podle Vltavy z Prahy do Mělníka a jde mi o ůsek přívoz Klecany, podle vody po červené až někam pod Máslovice značeno jako nezpevněná , prosím jaká je tam sjízdnost na trekovém kole ..rádi bychom podle vody a né nahoru do Klecan a přes Vodochody zase sjet k vodě, děkuji Laďa

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.07.2017
Autor: serpem
  • Re: dotaz

         

    Přívoz Klecany-Řež ještě docela jde, od Řeže dál po téhle straně to je blbý, možná po druhé straně, ale jak se tam vejde kolo, když je tam trať netuším. Rozhodně je lepší jet horem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: dotaz

           

      Horem je to naprosto zbytečná zajížďka.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: dotaz

             

        No, zajížďka je to spodem. Vzhledem k tomu, že je to dost frekventovaná cesta a v dost blbém stavu, tak je to horem i příjemnější, až teda na to stoupání od Vltavy.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2017
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: dotaz

               

          Horem je to min. o 3 km delší, ale zajížďka je to spodem?!?
          To je zřejmě nějaká jaderná matematika...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2017
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: dotaz

         

    Betonová hrana hráze asi půl metru široká, víceméně hladký beton. Vlevo nic, kus pod tebou voda, vpravo střídavě nějaký plac, křoví, příkrá stráň. Někdo si to tam užívá, jiný trpí. Jeli (teda já šel) jsme to tam v noci - za mě a moje závratě - nikdy více :-))
    Na pěšo ve dne určitě žádný problém.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2017
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: dotaz

           

      Problém je tam zejména v tom, že keře tě větvemi občas tlačí trochu blíže k té volné straně té betonové cestičky. Také se tam špatně vyhýbá s protijedoucími. Pod tebou na straně řeky není jen voda, ale občas tam jsou kameny a díra tak 2m. Pokud nemáš strach a závratě a máš lehké nenaložené kolo a jsi si jistý, tak si to můžeš užít. Pokud toto nesplňuješ, tak je lepší to objet vrchem. Ten kopec zase není tak strašný. Při vedení kola jsi zase širší, takže tě úzká cestička nad vodou bude také stresovat.
      Na druhé straně řeky jedeš po úzké cestičce vedle trati, která je občas tak blízko kolejí, že tě vlak už může ohrožovat. Myslím, že je to nebezpečné zhruba stejně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2017
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dotaz

             

        Z Řeže jsi na té levé straně nejblíž ke kolejím jen na té betonové zídce na začátku - cca 50/100 metrů. Pak už je to pohoda a mezi tebou a tratí jsou keře.
        Zřejmě jsi tam dlouho nejel - cesta už je poměrně slušně vyježděná.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2017
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: dotaz

               

          Pokud ale myslíš úsek z Úholiček do Řeže, tak tam pak ano, tam je to hnus fialovej a jen pro pevné nervy.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2017
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: dotaz

               

          Máš pravdu, už jsou to asi 3 roky. Naposledy jsem jel s naloženými koly horem po pravém břehu. Nebyl to zase tak veliký problém. Z té levé strany si pamatuji, jen že okolo Řeže to bylo pro mne moc blízko tomu vlaku a že nebylo vlastně kam uhnout. Nebylo to moc dlouhé a zbytek už byl OK. Ale na pravém břehu je těch nebezpečných míst také jen pár. Stále si myslím, že je to vlastně srovnatelné. Jen někdo se víc bojí vlaku a někdo hloubky a šutrů.
          Popisuji cestu z Řeže od lávky směrem po proudu řeky, po jejím břehu.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2017
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: dotaz

                 

            Z mého pohledu to srovnatelné ani přibližně stejné není.
            Po tom pravém břehu jsou to k přívozu v Libčicích cca 3 kiláky po úzké cestě mezi křovím nebo po zdi poměrně vysoko nad vodou. S naloženým kolem ještě o fous horší, protože není kam se vyhnout.
            Po tom levém břehu je to cca kilák pohodovou pěšinou, kde se dá i pohodlně vyhnout, a jsi v Libčicích na silnici. Je to mnohem rychlejší a pokud pominu ten začátek, kdy musíš kolo přenést přes koleje, tak i bezpečnější.

            Ale každý to může vidět jinak.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 10.07.2017
            Autor: radka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: dotaz

                   

              To bude tím, že mně výšky nevadí, kolo celkem ovládám a vlastně si to užívám. Zato toho vlaku před Řeží jsem se bál. Každý jsme jiný.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.07.2017
              Autor: Brahma
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: dotaz

                     

                Tak to ti teda můžu doporučit svítání na Řípu, v jedenáct večer od ZOO. Ta červená po hrázi se ti bude líbit, když nebudeš vidět, kam tou levou nohou vlastně ťápneš :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 10.07.2017
                Autor: ronda
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: dotaz

                       

                  Tehdy to bylo napoísledy, co jsem tam své kolo vedla. Dál už jezdím výhradně po levé straně.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 10.07.2017
                  Autor: radka
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: dotaz

                     

                Zapomněla jsem uvést, že píšu o úseku z Řeže.

                V jiném příspěvku jsme ve shodě - píšu, že úsek mezi Úholičkama a Řeží (teda u tebe "před Řeží") je hnus fialovej.
                Rychlík jsem tam zažila 2x a navždy stačilo. Do Řeže je jednoznačně lepší jet po pravé straně.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 10.07.2017
                Autor: radka
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: dotaz

                   

              Onehdá se v Libčicích zřítila do Vltavy cyklistka s naloženým kolem. Docela se pomlátila a z vody ji nakonec tahali hasiči. Jak to dokázala, opravdu netuším.
              Já osobně volím klasickou cestu, od přívozu v Klecanech nahoru do kopce. Vody si člověk užije dostatek i tak, proložit to kopcem určitě žádnému cyklistovi nezaškodí:-))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.07.2017
              Autor: Lanna
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: dotaz

                     

                Tak to je druhá, o které jsem slyšela, že na té pravé straně padla do vody.
                Docela se divím, že toho není víc.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 10.07.2017
                Autor: radka
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: dotaz

                       

                  Vždycky si při té příležitosti vzpomenu, jak jsem kdysi u Roudnice, to ještě cesta Nučnice - Lounky byla polňačka s děrami zasypanými sutí, potkal se skupinou starších Němců, kteří mi s očima navrh hlavy líčili ten průjezd podél Vltavy. Ten, lávka v Zálezlicích a do třetice ta zmiňovaná polňačka byly jejich velké zážitky.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 11.07.2017
                  Autor: petrp
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dotaz

         

    Dá se po obou stranách - jak po pravé (červená), tak i po levé (neznačená).

    Pravá strana - je to jak píše ronda, ale průjezdné to je. Já teda z těch 3 km chodím cca polovinu vždycky pěšky, protože to vede opravdu po betonové hrázi nad vodou, ale cca polovina se jet dá. Ikdyž komfort nic moc - zadek mám sevřený.

    Levá strana - pro mě příjemnější a jezdím už výhradě jen tady. V Řeži ze zastávky se musí přetáhnout kolo přes koleje, kde je, samozřejmě, zákaz. Pak je to kousíček po takové betonové zdi (nízké), ale dál už je vyježděná celkem pohodlná pěšina až do Libčic. Je to kratší než po straně pravé a je to celé jetelné i s naloženým kolem.
    Zpátky na pravou stranu se dostaneš přívozem v Libčicích (na konci Libčic) a pokud by nejel tak až v Kralupech. Ale tam vlastně stejně červená přejíždí na levou stranu Vltavy.
    Takhle to na té levé straně vypadá - prostě pohoda
    http://vrstevnice.rajce.idnes.cz/20141011...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dotaz

           

      Ještě jeden hodně podstatný detail - mluvím o úseku z Řeže.
      Úsek Klecánky - Řež je po pravé straně naprosto bezproblémová. Tam se, naopak, nedá jet po levé straně. Resp. dá, ale z Úholiček jen po náspu podél kolejí, což je při průjezdu rychlíku hóooodně nepříjemné.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dotaz

             

        ještě podle mapy jsem koukal jak se píše zastávka Řež vlaková a pak jde od ní nějaká cesta do Libčic , myslým že by to mohlo být dobrý takto i když kopců se nebojíme :-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2017
        Autor: serpem
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: dotaz

               

          Jj, u té zastávky to převedete přes trať a pak podél kolejí.
          Hele, jde to tam fakt v pohodě.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2017
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: dotaz

           

      ahoj tedy lidičky díky moc za spoustu informací .. a jak čtu tak jste na této trase zažily spousty zážítků.. chcem to vyskoušet právě prvně do prahy vláčkem a pak zpátky do Mělníka a nějak domů k Jizeře ale to už známe ..

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2017
      Autor: serpem
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: dotaz

             

        Nevím, jestli má v takovém případě smysl to vést kolem vody. Spíš bych zkusil něco takového:
        https://mapy.cz/zakladni?mereni-vzdalenosti&...
        Až na přejezd ze Střížkova do Ďáblic je to docela na klid, na rozdíl od stezky na Kralupy.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2017
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: dotaz

               

          hoj jo taky dobrý , ale nám jde o tu vodu , trochu se pokochat a tak .. po silnicích je to nezáživný nejsme sběrači kilometrů , ale fajn díky ..

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2017
          Autor: serpem
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: dotaz

                 

            Samozřejmě pokud jde o vodu tak jasně, ale i nahoře po vedlejších silnicích se dá docela pokochat.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 11.07.2017
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: dotaz

               

          a pojedem v týdnu tak myslím že by mohl být klid trochu :-)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.07.2017
          Autor: serpem
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: dotaz

             

        To dáte - do Řeže jednoznačně po červené, z Řeže pak přes most a přes trať a do Libčic pěšinou po levé straně řeky, z Libčic po zelené do Kralup a tam znovu najedeš na červenou.

        V Nelahozevsi ale POZOR - v tomto místě https://mapy.cz/s/1Psur se na červenou vykašlete a jeďte dál buď po cyklotrase po pravé straně Vltavy a někde přejeďte na levou stranu
        nebo
        jeďte po silnici na Ouholice a tam znovu najeďte na červenou a v Mlčechvostech opět na cyklotrasu po levé straně Vltavy.

        Ta červená z Nelahozevsi totiž vede do šíleného krpálu - ten je opravdu nesjízdný. Navíc je to zbytečná oklika nahoru na hřeben a z něj zase pak dolů. Teda pokud tě neláká projížďka kolem ropných zásobníků, které na tom hřebeni jsou.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2017
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: dotaz

               

          Ještě bych si dovolila jedno doporučení k úseku z Kralup. Rovněž bych se vykašlala na červenou, která odtud vede po levé straně řeky, a od mostu bych jela dál po pravé straně do Veltrus - takhle
          https://mapy.cz/s/1PuZ3

          Jede se po modré až ke kapličce sv. Jiří. Cestou mohu doporučit cukrárnu - U Draka http://www.udraka.net/ :o)))
          Od kapličky pak furt rovně po silnici ke koupališti (návštěvu rovněž mohu doporučit) a pak dále po bývalé silničce mezi poli. Nádherná klidná cesta bez aut. Za chvíli jste ve Veltrusech. Tady doporučuji sjet k Vltavě a jet kolem jezového mostu (technická památka) http://vrstevnice.rajce.idnes.cz/20160709... U mostu je také dobrá restaurace (myslím U lípy nebo tak nějak). Pak přes zámecký park (odkazy na fotky z Veltrus jsou také v té fotogalerii). Úmyslně jsem to natrasovala tou okružní cestou, protože je příjemnější než ta rovná cyklo - to je rovná nezáživná nuda, kde jezdí všichni včetně kočárů.

          Červená z Kralup do Nelahozevse po levé straně je trošku cross. Po té pravé straně je to mnohem pohodlnější.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2017
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: dotaz

                 

            jo bezva nechci tu červenou ctít :-) stále ,tam se jednalo spíš oten ůsek Klecany , Řež a dál ale bezva jsi to napsala takže přes lávku koleje libí se mi to .. bezva máš to krásně najeté díky ,tak to je v plánu v Kralupech na modrou do Veltrus a pak dál po 7 myslím že to dáme :-))), a cukrárna hezký doplnit cukry :-))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 11.07.2017
            Autor: serpem
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: dotaz

                   

              Hlavně pozor, U Draka mají od 21.7. do 10.8. dovolenou!!!

              Příjemnou cestu :o)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 11.07.2017
              Autor: radka
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: dotaz

                     

                jojo plánujem to na zítra či čtvrtek dle počasí , pojedem 3-5 lidiček na lehko prostě výlet jinam ... než jak se říká kolem komína tady na mladoboleslavsku.... občas děláme i výkendový výpadky do přírody s přespáním .. :-))), díky moc, máš to krásně najeté znáš,prostě bezva děkuji.. jdu dělat nějaký plán cesty s dobrou radou :-))

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 11.07.2017
                Autor: serpem
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: dotaz

                       

                  Pokud bys ještě něco potřeboval, klidně se ptej.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 11.07.2017
                  Autor: radka
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: dotaz

                         

                    bezva , a jen tedy otázka přijedem na Masaryčku a je lepší rovnou k Vltavě nebo nějak do se cpát do holešovic na trojský most ?

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 11.07.2017
                    Autor: serpem
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: dotaz

                           

                      Tak chápu, že pro vás může mít Trojský most určité kouzlo, ale já bych ho eliminovala. Osobně bych asi volila trasu z nádraží takto https://mapy.cz/s/1PAeR
                      s tím, že
                      - úmyslně to nevedu ulicí Na Florenci, protože ulice Těšnov je jednosměrná od vody a museli byste tam po chodníku

                      - pokud chcete adrenalin, pak za Hlávkovým mostem nejezděte vlevo k semaforu na Dukelských hrdinů (u Puppova památníku), ale projeďte si podchodama pod křižovatkou na stanici Vltavská a pak vyjeďte na Strossmayrák nebo můžete i ktaroukoli jinou ulicí do Strojnický a pak k Výstavišti.
                      Do toho podchodu se kvůli bezdomáčům a smradu dnes odváží málokdo :o)))

                      - u Trojského mostu uvidíte, jaká bude doprava a můžete zvážit, zda jet přes něj a najet na stezku na druhé straně Vltavy nebo jet tak, jak jsem naklikala v mapě. Na lávce pro pěší u ZOO je sice "cyklisto sesedni", ale jezdí se tam. Záleží na hustotě pěších.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 11.07.2017
                      Autor: radka
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: dotaz

                           

                      Nedá mi to a ještě drobnost ke Kralupám.
                      Když pojedete po té zelené, tak za železničním mostem, resp. až za pilíři po bývalém železničním mostě - za tímhle
                      http://vrstevnice.rajce.idnes.cz/20141011...
                      uhněte vlevo cestou nahoru - viz mapa https://mapy.cz/s/1PAyi
                      Určitě to trefíte. Za touhle odbočkou totiž začíná drncavá kamenitá náplavka, která je až k mostu v Kralupech. Ta cesta horem je lepší.
                      Když vyjedete nahoru, budete mít sice chvilku pocit, že jste na smeťáku, ale objeďte to (myslím, že tam jsou panely) a budete u starých budov nádraží (předtím to bývala dehtárna a pak výroba léčiv)
                      Tady http://vrstevnice.rajce.idnes.cz/20141011...
                      Dáte se vpravo, tzn. NE ke kolejím a objedete celý ten areál a pak jsou tam nové firmy až dojedete do Kralup. Je to kousek - asi kilák - než budete ve městě. Rozhodně je to ale pohodlnější než si natřásat bifteky na té náplavce.

                      Jo a v Jodlově ulici nezapomeňte kouknout na nejstarší obytný dům v Kralupech :o)))
                      http://vrstevnice.rajce.idnes.cz/20141011...

                      Kralupy pro mě vždycky byly hnusným špinavým městem, kde jsem pokaždé zabloudila. Ale pak jsem tam jednou hledala, kde se najíst a zjistila jsem, že je tam spousta zajímavostí - vše je tady http://www.vrstevnice.com/akce/2014/1410rijen...

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 11.07.2017
                      Autor: radka
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: dotaz

                 

            Jasně pokud nepojede přívoz v Libčicích tak pojedem po zelené , jinak přívoz pro kamarády je taky zážitek a pak dál po 7 do Kralup a tam se uvidí kde zakotvíme a co uvidíme :-) ale je tam toho docela dost řekl bych na celý den :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 11.07.2017
            Autor: serpem
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: dotaz

                   

              Nejen na celý den :o)))
              A to jsem teď koukala, že jim tam přibyla socha Švejka - zase budu muset do Kralup :o)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 11.07.2017
              Autor: radka
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: dotaz

                     

                jojo tak ve čtvrtek 13.7 vyrážíme podél Vltavy, cesta napsaná , počasí snad vyjde a určitě, napíšu jak sme dopadli .. díky za vše Lada

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 12.07.2017
                Autor: serpem
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: dotaz

                       

                  Příjemnou cestou :o)))
                  My vyrážíme v pátek 14.7. - kolmo ale až z Mlčechvost.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 13.07.2017
                  Autor: radka
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: dotaz

                         

                    Jsou tam ještě pořád ty jahodové plantáže (se samosběrem)?

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 13.07.2017
                    Autor: AV
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: dotaz

                           

                      Zeptej se nás v úterý :o)))
                      Letos už je ale snad po jahodách, ne?!?

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 13.07.2017
                      Autor: radka
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: dotaz

                             

                        "Teď" bývají dosběry

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 13.07.2017
                        Autor: AV
                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: dotaz

                         

                    Ahojky tak jsme to zvládli , příjemná cesta trochu foukalo než bylo zdrávo , ale dobrý okolí řeky hezké , ale Vltava je jak když neteče jinak skaliska , lodě , chatky , domky hezké ..přívozu jsme se nedočkali tak jsme jeli po zelené , takže díky za vše a krásných 120 km domů bylo bezva hoj .Lada

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 14.07.2017
                    Autor: serpem
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: dotaz

                           

                      V pátek jsem na vás vzpomínala, akorát my to jeli na kole "až" z Mlčechvost.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 17.07.2017
                      Autor: radka
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: dotaz

         

    Úsek Máslovice - Klecany (tedy druhá strana řeky než kde vedou koleje) není žádný beton, ale hlína, koruna kamenné zdi přímo nad vodou, kořeny a šutry. Sjízdné to je, ale místy jenom krokem. Jestli se chceš kochat a užívat si přírodu a adrenalin, zkus to. Jestli máš těžce naložené neodpružené kolo nebo honíš čas, vezmi to horem po silnici po značené trase č. 7 (žádná výrazná oklika to není, mně to tamtudy vychází rychleji).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2017
    Autor: NightRider
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Máslovice Na Dole - Řež po pravém břehu proti proudu.

         

    "Tak to ti teda můžu doporučit svítání na Řípu, v jedenáct večer od ZOO. Ta červená po hrázi se ti bude líbit, když nebudeš vidět, kam tou levou nohou vlastně ťápneš :-) Ronda"

    Jé, já věděl, že jsem na tomto fóru kdysi četl o téhle noční výpravě... Z Máslovic do Řeže po červené po pravém břehu jsem absolvoval v pondělí, pěšky a s pětiletým turistou. Proklínal jsem se, že jsem tam vlezl! Úzká kamenitá hrázička, z jedné strany cca 2 metry kamenitý sráz dolů k vodě. Ze strany svahu jsou čas od času propustky pro vodu, docela hluboko, takže tam je kamenitá hloubka z obou stran hrázičky. Pár kol jsem potkali, také jednu šílenkyni honící zřejmě rychlostní rekord. S mými závratěmi byla ta cesta velmi nepříjemná, už nikdy více. Natož na kole!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2019
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Máslovice Na Dole - Řež po pravém břehu proti proudu.

           

      Pchá, a to teď už je několik roků vyspraveno. Dřív se to vcelku projet ani nedalo, fakt to bylo nejen o ústa, ale o dolámání člověka. Nemám horáka, mám treka, a to ne něm projedu tu trasu celou. Dříve dokonce nebyla trasa značena přes Máslovice, ale tudy, a zažil jsem tam Němce ne elektro kolech i kola s přívěsem, a byl to pro ně horor. Teď už je to paráda.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2019
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

299 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024