reklama

S kolem po kolejích ostrovního království, aneb jak Čert zpozdil

Dobrá zpráva na začátek - za převoz kol se na britských železnicích neplatí, stejně tak je zdarma i jejich rezervace.
Uvážíme-li však prostředí kde vedle sebe funguje víc jak 20 vlakových společností - každá se svými specifickými pravidly a podmínkami ohledně převozu bicyklů, plus to že na…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.07.2017
  • Re: S kolem po kolejích ostrovního království, aneb jak Čert zpo

Taky dobrej blázinec. Tak tam už bych se asi vůbec nechytal, stačí jak mi dávají zabrat naše dráhy :-)

Z toho je jasně vidět, že kola a vlaky nejsou dohromady :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Z toho je jasně vidět, jak kola a vlaky jdou dohromady – když se jen trochu chce. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ale v takovém Japonsku by na konečné museli prodat lokomotivu, aby měli na zaplacení odškodného za takhle velké zpoždění :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Já jezdil s East Midlands z Lutonu do Nottinghamu a zpět, a když jsem si do UK přivezl kolo, měl jsem jej rozmontované v papírové krabici, na letišti jsem jej vybalil, rozbalil tašku na kolo a s tou pak jel ve vlaku. Kdybych měl ale kolo v klasickém stavu ve kterém jej vozím - tedy kola vedle rámu, zasunutá sedlovka a řídítka stočená dolů, asi bych nenašel místo kam jej ve vlaku dát.
    Takto jsem je zapasoval do místa pro kufry, a půlka tašky koukala do uličky.
    Ale já mám singlespeed silničku, horské kolo nebo cokoli s přehazkou by se tam nevešlo.
    Každopádně jsem měl rezervaci na kolo, a od crew potvrzení, že se mi do vlaku krabice s kolem, taška na kolo, ani kolo samotné nevejde :)

Když jsem jel tím vlakem asi podesáté, všiml jsem si že na krátké trase nastoupil cyklista commuter s nějakým Ternem 24", a aniž by to složil, stoupl si do úplně přecpaného vlaku do prostoru hned u dveří, a tak úspěšně přečkal asi 3 zastávky aniž by se k němu dostal průvodčí.
    Bohužel recept to je jen ve smyslu skládačky...anebo jsem to nepochopil a na té trase to tam dělají takto zajímavě.

Když jsem z UK odlétal, nechal jsem se raději na letiště (i s kolem v krabici) hodit autem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: single
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

194 cyklistů (17 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017