reklama

Nanotechnologie ochrana plaště motoru,brašen atd proti vodě

Použiváte někdo ? ja před 3 lety koupil 3 flasky tarrago nano protector.Sice to smrdí-voní jak prase ale na plasty to funguje dobře.Na hustý savý material ale ne .Efekt je aspon na nějakou dobu a jednou jsem s tím nastříkal oba pláště :D i když to je spíše na stany,batohy tak světe div se nějakou dobu jsem měl plaště stále lautr jako nové i když venku byl sníh a bláto .Jedna ze značek které bych hodlal vyzkoušet je isokor lotos protože co mám ja je slabej odvarek.Preventivne jsem s tim postřikal motor a brašnu a dost to pomáha.Voda se na tom drzi v malých kapičkách ale bahno pokud na něj není oplachova voda uschne a je tam furt .Viděl jsem videa kde na takových opravdu nano ošetřených površích nedrží zhola nic ani bahno .Nejsem zrovna příznivcem nano technologie ale nějaký spej odpuzující vodu by se sakra hodil zvlaště na elektrokola.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.07.2017
Autor: jiriST
  • Re: Nanotechnologie ochrana plaště motoru,brašen atd proti vod

         

    Na tento nesmyslny dotaz je jen jedna jedina rada - ve vode se nejezdi!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2017
    Autor: Joza
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Nanotechnologie ochrana plaště motoru,brašen atd proti vod

           

      To řekni vodakum.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2017
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nanotechnologie ochrana plaště motoru,brašen atd proti vod

           

      To ja vím že vodě se nejezdí,ale někdy voda tě zastihne tak či onak a nikde se v tu chvíli na nějakým výletě neschováš.POkud se schováš pod strom jelikož nikde okolo nic jineho není ani neroste ok nebude to tak hrozné jako být na přímem dešti,ale pak tě čeká bud elektrokolo tlačit pešky aby ti (nezmoklo) nebo po dešti jet skrze kaluže a střikající vodu.Bud jet směle dál nebo se pokorně vrátit .Takovejhle výlet sem přad par dny zažil a není to o tom že sem z baráku vyjel v dešti .Vyjedeš za sucha a stihne tě déšt po cestě 30 km od baráku.

      https://www.youtube.com/watch?v=1BVu1wqJN3w

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2017
      Autor: jiriST
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nanotechnologie ochrana plaště motoru,brašen atd proti vod

         

    Co vím jsou obvykle problém kontakty.
    Konektory lze namazat vazelínou, teda jako nové.
    Z funkční části (styk kov- kov) se ti vazelína setře a to co zbyde zabrání oxidaci konektoru.
    Myslím že podobně by měl fungovat i Kontox.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2017
    Autor: cibi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

415 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024